• פיצר חדש באתר בנקרים השוואה של יחסים מהווינר מול יחסים מהעולם

  פיצר חדש באתר בנקרים השוואה של יחסים מהווינר מול יחסים מהעולם

  אתר בנקרים משיק בימים אלו (ספטמבר 2020) את אחד הפיצ'רים הכי מעניינים למהמרי ווינר בישראל וזהו לשונית יחסים מחו"ל לכל המשחקים בווינר. אתר בנקרים מאפשר בקלות להשוות בין היחסים שיש הווינר לאותו משחק לבין היחסים שיש בעולם לאותו משחק בדיוק.

  קרא עוד
 • שינויים בליין

  שינויים בליין

  שינוי יחס הזכייה (הליין) הוא עניין מהותי שקיימת חובה לעדכן בו את המהמר. העובדה שיתכן שיחס הזכייה שפורסם בחוברת הווינר אינו יחס הזכייה הרלוונטי בעת ההימור הוא עניין מהותי מבחינת המהמר, שכן זה בוחן את כדאיות ההימור בהתאם לפרס המובטח לו במקרה שיצליח לנחש את תוצאת המשחק, וממילא האפשרות שהפרס לו יזכה גבוה או נמוך מזה שננקב בחוברת היא עניין שעשוי להשליך על השאלה האם יהמר ובאיזה סכום.

  קרא עוד
 • מדד מומנטום

  מדד מומנטום

  זהו מדד שמייצג רצף ניצחונות או הפסדים של כל אחת מהקבוצות או השחקנים המתמודדים אחד מול השני. המדד משקלל את רצף הניצחונות, הפסדים ותיקו (אם קיים) של כל אחת מהקבוצות או השחקנים ומציג מספר המשקף את המומנטום של קבוצה או שחקן מול הקבוצה או השחקן השני

  קרא עוד
 • מדד עוצמה

  מדד עוצמה

  מדד שמייצג את סיכום הפרש השערים שהבקיע ומנגד ספגה כל קבוצה מהקבוצות המתמודדים אחד מול השני בהימור הספציפי (כאשר אם הענף הוא כדורסל אז זה יהיה הפרש נקודות, בייסבול הפרש ריצות)

  קרא עוד
 • מדד שערים

  מדד שערים

  מדד שמייצג את סיכום ממוצע כל השערים שהבקיע וספגה כל קבוצה מהקבוצות המתמודדים אחד מול השני בהימור הספציפי (כאשר אם הענף הוא כדורסל אז זה יהיה סיכום נקודות, בייסבול סיכום ריצות). המדד משקלל את סך השערים שהבקיע וספגה של כל קבוצה ומציג מספר המשקף את ממוצע השערים של שני הקבוצות יחד למשחק בודד אחד

  קרא עוד
 • דמויות וירטואליות

  דמויות וירטואליות

  דמויות וירטואליות הנם למעשה דמויות הממליצות על פי מודלים סטטיסטים ייחודיים לכל סוגי הימור לפי ענפי ספורט שונים. לכל דמות וירטואלית אלגוריתמיים ייחודי המבוסס על סטטיסטיקה בלבד. כל דמות וירטואלית תתמקד בתחום ספציפי אחד , כאשר לכל משתמש באתר יהיה אפשרות לקבל את הצגת העיקרון עליה מתבססת הדמות הוירטואלית שבעזרתה מסיקה ומבצעת את ההימור.

  קרא עוד

פיצרים באתר

אתר בנקרים פיתח כלים ייחודיים המאפשרים לכל מהמר ווינר בישראל לנתח ולקבל מידע בצורה ברורה יותר ורלוונטית עבור אותם הימורים שהוא מחפש.

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס