נורבגיה

כדורגל - נורבגיה - נורבגית ראשונה

226. הסתיים בודו גלימט - רוזנבורג S,D 1.80 3.25 2.60 5 - 1 מידע נוסף
 • ABCD

  בודו גלימט במשחק יחסית לא קל מול רוזנבורג , על פי מדד מומנטום הכללי ביחד עם העובדה שבודו גלימט לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעהשל תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר מרוזנבורג , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט במשחק שבו יחסי הכוחות מול רוזנבורג נראים על פניו די שווים. על פי מדד עוצמה כללי בודו גלימט נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט במשחק לא קל מול רוזנבורג , אך מכיוון שבודו גלימט מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדד עוצמה ממוצע שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר מרוזנבורג , צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט במשחק יחסית לא קל מול רוזנבורג , על פי כל מדדי המומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) ביחד עם העובדה שבודו גלימט לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט במשחק שווה כוחות מול רוזנבורג , אך מכיוון שבודו גלימט מארחת את המשחק יחד עם העובדה שכל מדד מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט במשחק יחסית לא קל מול רוזנבורג , על פי מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בודו גלימט מארחת את רוזנבורג במסגרת נורבגית ראשונה. בודו גלימט עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

יום ראשון, תאריך 29 נובמבר 2020. משחק בין בודו גלימט לרוזנבורג במסגרת הנורבגית ראשונה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
בודו גלימט המארחת ממוקמת במקום ה-1 עם 68 נקודות ויחס שערים חיובי של 57 שערים (כובשת בממוצע למשחק 3.40 וסופגת 1.12 שערים) כאשר מנגד רוזנבורג האורחת ממוקמת במקום ה-4 עם 45 נקודות ויחס שערים חיובי של 17 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.80 וסופגת 1.12 שערים).
בודו גלימט נמצאת במומנטום חיובי מאוד עם רצף של 4 ניצחונות רצופים במשחקים האחרונים (נגד סטרומסגודסט,אלסונד,כריסטיאנסונד,מיונדאלן) כאשר מנגד רוזנבורג עם רצף של 2 הפסדים במשחקים האחרונים (נגד בראן,ויקינג).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה בודו גלימט ניצחה 4 פעמים ומנגד רוזנבורג ניצחה 7 פעמים ו-4 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 3 4.00
סיכום כללי בודו גלימט (10), רוזנבורג (10) 6 1.00
סיכום בית חוץ בודו גלימט (5), רוזנבורג (5) 6 2.20
ראש בראש כללי בודו גלימט (15) נגד רוזנבורג (15) 2 -0.47
ראש בראש בית חוץ בודו גלימט (6) נגד רוזנבורג (6) 2 -0.33

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב בודו גלימט רוזנבורג
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 3.00 0.00
סיכום כללי בודו גלימט (10), רוזנבורג (10) 4 -2
סיכום בית חוץ בודו גלימט (5), רוזנבורג (5) 5 -1
ראש בראש כללי בודו גלימט (15) נגד רוזנבורג (15) 1 -1
ראש בראש בית חוץ בודו גלימט (6) נגד רוזנבורג (6) 1 -1
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
25 13 12 מספר משחקים 13 12 25
22 10 12 נצחונות 8 5 13
2 2 0 תיקו 3 3 6
1 1 0 הפסדים 2 4 6
85 39 46 שערים שהבקיעו 30 15 45
28 20 8 שערים שספגו 15 13 28
7 2 5 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 4 4 8
0 0 0 מספר משחקים שלא הבקיעו 1 5 6
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
3.4 3.0 3.8 ממוצע שערים למשחק 2.3 1.3 1.8
1.1 1.5 0.7 ממוצע ספיגות למשחק 1.2 1.1 1.1
0.3 0.2 0.4 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.3 0.3 0.3
0.0 0.0 0.0 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.1 0.4 0.2
23" 24" 22" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 42" 40" 41"
38" 42" 32" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 41" 30" 36"
התפלגות זמני הבקעה
10.6%
0-15
6.7%
20.0%
15-30
8.9%
17.6%
30-45
15.6%
23.5%
45-60
13.3%
15.3%
60-75
24.4%
12.9%
75-90
31.1%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי בודו גלימט (10), רוזנבורג (10) 3.50 4
סיכום בית חוץ בודו גלימט (5), רוזנבורג (5) 3.30 5
ראש בראש כללי בודו גלימט (15) נגד רוזנבורג (15) 2.73 5
ראש בראש בית חוץ בודו גלימט (6) נגד רוזנבורג (6) 2.00 2
תאריך שעה 1 X 2
25/11/202015:101.753.152.80
25/11/202021:351.703.152.85
28/11/202003:501.703.252.85
28/11/202004:251.703.252.80
29/11/202000:151.753.252.75
29/11/202006:251.753.252.70
29/11/202009:501.753.202.70
29/11/202011:151.803.152.65
29/11/202015:051.853.152.60
29/11/202018:001.903.152.50
29/11/202018:551.803.252.60

נורבגית ראשונה 29/11/2020 23:12

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1בודו גלימט25222128 - 855768
 • נ
 • נ
 • נ
 • נ
 • ה
2מולדה25162730 - 623250
 • נ
 • ת
 • נ
 • נ
 • נ
3ולרנגה25137529 - 421346
 • ת
 • נ
 • נ
 • ת
 • נ
4רוזנבורג25136628 - 451745
 • ה
 • ה
 • נ
 • נ
 • ת
5אודס25133937 - 45842
 • ה
 • ה
 • נ
 • ת
 • נ
6כריסטיאנסונד251010535 - 471240
 • נ
 • ת
 • ה
 • ת
 • ת
7ויקינג26116945 - 48339
 • נ
 • נ
 • נ
 • ה
 • ת
8הוגסונד251041140 - 32-834
 • נ
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
9סטאבק25710837 - 31-631
 • ה
 • ת
 • ת
 • ת
 • נ
10בראן26871144 - 36-831
 • נ
 • נ
 • ה
 • ת
 • ת
11סארפסבורג25841335 - 30-528
 • ה
 • ה
 • ת
 • ה
 • ה
12סנדפיורד25841340 - 27-1328
 • ה
 • ת
 • ת
 • נ
 • ה
13סטארט26671349 - 31-1825
 • ה
 • נ
 • נ
 • ה
 • ה
14סטרומסגודסט25591147 - 31-1624
 • ה
 • ה
 • ה
 • ה
 • ת
15מיונדאלן25621742 - 21-2120
 • ה
 • נ
 • ה
 • ה
 • נ
16אלסונד26251975 - 28-4711
 • ה
 • ת
 • ה
 • נ
 • ה

בודו גלימט

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
22/11/2020 סטרומסגודסט נגד בודו גלימט ניצחון 1 : 2
08/11/2020 בודו גלימט נגד אלסונד נצחון 7 : 0
01/11/2020 כריסטיאנסונד נגד בודו גלימט ניצחון 2 : 3
25/10/2020 בודו גלימט נגד מיונדאלן נצחון 2 : 0
17/10/2020 מולדה נגד בודו גלימט הפסד 4 : 2
04/10/2020 בודו גלימט נגד סנדפיורד נצחון 2 : 1
27/09/2020 בודו גלימט נגד ולרנגה נצחון 2 : 0
24/09/2020 מילאן נגד בודו גלימט הפסד 3 : 2
20/09/2020 בראן נגד בודו גלימט ניצחון 1 : 3
17/09/2020 בודו גלימט נגד ז'לגיריס וילנה נצחון 3 : 1

רוזנבורג

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
24/11/2020 רוזנבורג נגד בראן נורבגית ראשונה הפסד 2 : 3
08/11/2020 ויקינג נגד רוזנבורג נורבגית ראשונה הפסד 3 : 0
01/11/2020 רוזנבורג נגד סטארט נורבגית ראשונה נצחון 1 : 0
25/10/2020 סארפסבורג נגד רוזנבורג נורבגית ראשונה ניצחון 1 : 2
18/10/2020 כריסטיאנסונד נגד רוזנבורג נורבגית ראשונה תיקו 0 : 0
04/10/2020 רוזנבורג נגד אודס נורבגית ראשונה נצחון 4 : 1
01/10/2020 רוזנבורג נגד איינדהובן הליגה האירופית הפסד 0 : 2
27/09/2020 אלסונד נגד רוזנבורג נורבגית ראשונה ניצחון 1 : 2
24/09/2020 רוזנבורג נגד אלניהספור הליגה האירופית נצחון 1 : 0
17/09/2020 ונטספילס נגד רוזנבורג הליגה האירופית ניצחון 1 : 5

בודו גלימט נגד רוזנבורג

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
25/06/2020 נורבגית ראשונה רוזנבורג נגד בודו גלימט בודו גלימט 2 : 3
10/11/2019 נורבגית ראשונה רוזנבורג נגד בודו גלימט רוזנבורג 3 : 2
31/03/2019 נורבגית ראשונה בודו גלימט נגד רוזנבורג בודו גלימט 2 : 0
24/11/2018 נורבגית ראשונה רוזנבורג נגד בודו גלימט תיקו 1 : 1
16/04/2018 נורבגית ראשונה בודו גלימט נגד רוזנבורג רוזנבורג 0 : 1
06/11/2016 נורבגית ראשונה רוזנבורג נגד בודו גלימט רוזנבורג 2 : 1
26/10/2016 גביע נורווגי רוזנבורג נגד בודו גלימט רוזנבורג 2 : 0
02/07/2016 נורבגית ראשונה בודו גלימט נגד רוזנבורג תיקו 0 : 0
18/10/2015 נורבגית ראשונה רוזנבורג נגד בודו גלימט תיקו 1 : 1
05/07/2015 נורבגית ראשונה בודו גלימט נגד רוזנבורג בודו גלימט 1 : 0
12/09/2014 נורבגית ראשונה רוזנבורג נגד בודו גלימט רוזנבורג 3 : 1
21/04/2014 נורבגית ראשונה בודו גלימט נגד רוזנבורג תיקו 2 : 2
15/08/2009 נורבגית ראשונה רוזנבורג נגד בודו גלימט רוזנבורג 2 : 0
01/06/2009 נורבגית ראשונה בודו גלימט נגד רוזנבורג רוזנבורג 0 : 4
02/11/2008 נורבגית ראשונה רוזנבורג נגד בודו גלימט בודו גלימט 1 : 3
חולצה שם תפקיד פציעה סטאטוס
אין מידע
חולצה שם תפקיד פציעה סטאטוס
10 P. A. Helland חלוץ פגיעה בשריר לא משחק
7 M. Henriksen קשר מחלה לא משחק
8 A. Konradsen קשר פגיעה בשריר לא משחק
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס