גרמניה

כדורגל - גרמניה - גרמנית ראשונה

214. הסתיים מיינץ - הופנהיים S,D 2.90 3.45 1.85 1 - 1 ספורט4 מידע נוסף
 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.85-1.9
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שהופנהיים האורחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.85-1.9 כאשר תיקו הינו תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שהופנהיים האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.85-1.9 כאשר ניצחון לקבוצה המארחת הינה תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שהופנהיים האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  הופנהיים עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר ממיינץ ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , הופנהיים צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 240 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של הופנהיים לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ במשחק שבו יחסי הכוחות מול הופנהיים נראים על פניו די שווים. על פי מדד מומנטום ראש בראש הופנהיים נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  הופנהיים עם מדד עוצמה כללי טוב יותר ממיינץ ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , הופנהיים צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של הופנהיים לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ במשחק שבו יחסי הכוחות מול הופנהיים נראים על פניו די שווים. על פי מדד עוצמה בית חוץ הופנהיים נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים נמצאת בתקופה האחרונה במומנטום טוב יותר מזה שלמיינץ, ורק במשחק האחרון היה שינוי במומנטום לטובת מיינץ, שינוי שלא אמור להחזיק מעמד . לכן במשחק זה הופנהיים צפויה לחזור למעגל הניצחונות על חשבונה של מיינץ
  ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  הופנהיים עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר ממיינץ , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  הופנהיים במשחק חוץ שווה כוחות מול מיינץ , למרות שמיינץ מארחת את המשחק , מדדי העוצמה הממוצע ומדד המומנטום המומצע של הופנהיים טובים יותר , והיא אמורה לרשום ניצחון חוץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון

 • ABCD

  מיינץ מארחת את הופנהיים במסגרת גרמנית ראשונה. הופנהיים עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון

 • ABCD

יום ראשון, תאריך 29 נובמבר 2020. משחק בין מיינץ להופנהיים במסגרת הגרמנית ראשונה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
מיינץ המארחת ממוקמת במקום ה-16 עם 4 נקודות ויחס שערים שלילי של -11 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.25 וסופגת 2.63 שערים) כאשר מנגד הופנהיים האורחת ממוקמת במקום ה-12 עם 8 נקודות ויחס שערים שלילי של -1 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.75 וסופגת 1.88 שערים).
במשחקים האחרונים מיינץ ניצחה פעם אחת (נגד פרייבורג), הפסידה 3 פעמים (נגד אוגסבורג, בורוסיה מינשנגלדבאך, באייר לברקוזן) ופעם אחת סיימה בתוצאת תיקו (נגד שאלקה 04) כאשר מנגד במשחקים האחרונים הופנהיים ניצחה פעמיים (נגד סלובן ליברץ פעמיים), הפסידה פעמיים (נגד וולפסבורג, אוניון ברלין) ופעם אחת סיימה בתוצאת תיקו (נגד שטוטגרט).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה מיינץ ניצחה 4 פעמים ומנגד הופנהיים ניצחה 6 פעמים ו-5 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -3 -0.33
סיכום כללי מיינץ (10), הופנהיים (10) 0 -1.20
סיכום בית חוץ מיינץ (5), הופנהיים (5) -3 -1.20
ראש בראש כללי מיינץ (15) נגד הופנהיים (15) -2 -0.07
ראש בראש בית חוץ מיינץ (7) נגד הופנהיים (7) -2 0.29

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב מיינץ הופנהיים
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -3.33 -0.33
סיכום כללי מיינץ (10), הופנהיים (10) 1 1
סיכום בית חוץ מיינץ (5), הופנהיים (5) -2 1
ראש בראש כללי מיינץ (15) נגד הופנהיים (15) -1 1
ראש בראש בית חוץ מיינץ (7) נגד הופנהיים (7) -1 1
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
8 4 4 מספר משחקים 4 4 8
1 1 0 נצחונות 1 1 2
1 0 1 תיקו 1 1 2
6 3 3 הפסדים 2 2 4
10 5 5 שערים שהבקיעו 8 6 14
21 11 10 שערים שספגו 8 7 15
0 0 0 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 0 0 0
2 1 1 מספר משחקים שלא הבקיעו 1 0 1
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.3 1.3 1.3 ממוצע שערים למשחק 2.0 1.5 1.8
2.6 2.8 2.5 ממוצע ספיגות למשחק 2.0 1.8 1.9
0.0 0.0 0.0 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.0 0.0 0.0
0.3 0.3 0.3 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.3 0.0 0.1
25" 38" 13" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 37" 32" 34"
32" 33" 31" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 47" 21" 34"
התפלגות זמני הבקעה
30.0%
0-15
7.1%
10.0%
15-30
35.7%
30.0%
30-45
0.0%
20.0%
45-60
14.3%
10.0%
60-75
7.1%
0.0%
75-90
35.7%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי מיינץ (10), הופנהיים (10) 3.70 3
סיכום בית חוץ מיינץ (5), הופנהיים (5) 3.40 3
ראש בראש כללי מיינץ (15) נגד הופנהיים (15) 3.93 1
ראש בראש בית חוץ מיינץ (7) נגד הופנהיים (7) 4.00 1
תאריך שעה 1 X 2
25/11/202015:102.903.301.90
29/11/202007:202.903.451.85

גרמנית ראשונה 29/11/2020 23:12

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1ביירן מינכן971113 - 311822
 • נ
 • ת
 • נ
 • נ
 • נ
2לייפציג96216 - 181220
 • נ
 • ת
 • נ
 • ה
 • נ
3בורוסיה דורטמונד96039 - 211218
 • ה
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
4באייר לברקוזן85309 - 16718
 • נ
 • נ
 • נ
 • נ
 • נ
5וולפסבורג94508 - 14617
 • נ
 • נ
 • נ
 • ת
 • נ
6אוניון ברלין944111 - 211016
 • ת
 • נ
 • נ
 • נ
 • ת
7בורוסיה מינשנגלדבאך943214 - 17315
 • נ
 • ת
 • ה
 • נ
 • נ
8אוגסבורג933312 - 11-112
 • ת
 • ת
 • ה
 • נ
 • ה
9איינטרכט פרנקפורט926116 - 14-212
 • ת
 • ת
 • ת
 • ת
 • ה
10שטוטגרט925215 - 17211
 • ה
 • ת
 • ת
 • ת
 • ת
11ורדר ברמן925215 - 13-211
 • ה
 • ת
 • ת
 • ת
 • ת
12הופנהיים822415 - 14-18
 • ת
 • ה
 • ה
 • ת
 • ה
13הרטה ברלין821518 - 15-37
 • ה
 • נ
 • ת
 • ה
 • ה
14פרייבורג914420 - 10-107
 • ת
 • ה
 • ה
 • ה
 • ת
15פ.צ. קלן913515 - 10-56
 • נ
 • ה
 • ת
 • ה
 • ת
16מיינץ811621 - 10-114
 • נ
 • ת
 • ה
 • ה
 • ה
17ארמיניה בילפלד911719 - 6-134
 • ה
 • ה
 • ה
 • ה
 • ה
18שאלקה 04903628 - 6-223
 • ה
 • ה
 • ת
 • ת
 • ה

מיינץ

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
22/11/2020 פרייבורג נגד מיינץ ניצחון 1 : 3
07/11/2020 מיינץ נגד שאלקה 04 תיקו 2 : 2
31/10/2020 אוגסבורג נגד מיינץ הפסד 3 : 1
24/10/2020 מיינץ נגד בורוסיה מינשנגלדבאך הפסד 2 : 3
17/10/2020 מיינץ נגד באייר לברקוזן הפסד 0 : 1
02/10/2020 אוניון ברלין נגד מיינץ הפסד 4 : 0
26/09/2020 מיינץ נגד שטוטגרט הפסד 1 : 4
20/09/2020 לייפציג נגד מיינץ הפסד 3 : 1
11/09/2020 הבלסה נגד מיינץ ניצחון 1 : 5
20/06/2020 מיינץ נגד ורדר ברמן נצחון 3 : 1

הופנהיים

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
26/11/2020 סלובן ליברץ נגד הופנהיים הליגה האירופית ניצחון 0 : 2
21/11/2020 הופנהיים נגד שטוטגרט גרמנית ראשונה תיקו 3 : 3
08/11/2020 וולפסבורג נגד הופנהיים גרמנית ראשונה הפסד 2 : 1
05/11/2020 הופנהיים נגד סלובן ליברץ הליגה האירופית נצחון 5 : 0
02/11/2020 הופנהיים נגד אוניון ברלין גרמנית ראשונה הפסד 1 : 3
29/10/2020 גנט נגד הופנהיים הליגה האירופית ניצחון 1 : 4
25/10/2020 ורדר ברמן נגד הופנהיים גרמנית ראשונה תיקו 1 : 1
22/10/2020 הופנהיים נגד פ.צ. הכוכב האדום הליגה האירופית נצחון 2 : 0
17/10/2020 הופנהיים נגד בורוסיה דורטמונד גרמנית ראשונה הפסד 0 : 1
03/10/2020 איינטרכט פרנקפורט נגד הופנהיים גרמנית ראשונה הפסד 2 : 1

מיינץ נגד הופנהיים

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
30/05/2020 גרמנית ראשונה מיינץ נגד הופנהיים הופנהיים 0 : 1
24/11/2019 גרמנית ראשונה הופנהיים נגד מיינץ מיינץ 1 : 5
18/05/2019 גרמנית ראשונה מיינץ נגד הופנהיים מיינץ 4 : 2
23/12/2018 גרמנית ראשונה הופנהיים נגד מיינץ תיקו 1 : 1
10/02/2018 גרמנית ראשונה הופנהיים נגד מיינץ הופנהיים 4 : 2
20/09/2017 גרמנית ראשונה מיינץ נגד הופנהיים הופנהיים 2 : 3
04/02/2017 גרמנית ראשונה הופנהיים נגד מיינץ הופנהיים 4 : 0
11/09/2016 גרמנית ראשונה מיינץ נגד הופנהיים תיקו 4 : 4
20/02/2016 גרמנית ראשונה הופנהיים נגד מיינץ הופנהיים 3 : 2
18/09/2015 גרמנית ראשונה מיינץ נגד הופנהיים מיינץ 3 : 1
28/02/2015 גרמנית ראשונה הופנהיים נגד מיינץ הופנהיים 2 : 0
26/09/2014 גרמנית ראשונה מיינץ נגד הופנהיים תיקו 0 : 0
15/03/2014 גרמנית ראשונה הופנהיים נגד מיינץ מיינץ 2 : 4
05/10/2013 גרמנית ראשונה מיינץ נגד הופנהיים תיקו 2 : 2
16/03/2013 גרמנית ראשונה הופנהיים נגד מיינץ תיקו 0 : 0
חולצה שם תפקיד פציעה סטאטוס
29 J. Burkardt חלוץ מחלה לא משחק
23 P. Mwene מגן פציעה בקרסול לא משחק
28 A. Szalai חלוץ פציעה בברך לא משחק
חולצה שם תפקיד פציעה סטאטוס
23 S. Adamyan חלוץ מחלה לא משחק
4 E. Bicakcic מגן פציעה בברך לא משחק
7 J. Bruun Larsen חלוץ מחלה לא משחק
21 B. Hubner מגן פציעה בקרסול לא משחק
5 K. Stafylidis מגן פגיעה בכתף לא משחק
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

215. הסתיים מיינץ (1+) - הופנהיים 1.45 3.40 3.75 1 - 1 מידע נוסף
216. הסתיים סך הכל שערים טווחים (2-3) מיינץ - הופנהיים S,D 4.95 1.90 1.80 2 מידע נוסף
217. הסתיים מעל/מתחת שערים (2.5) מיינץ - הופנהיים S,D 1.25 2.45 2 מידע נוסף
218. הסתיים מחצית ראשונה מיינץ - הופנהיים 2.75 2.25 2.20 1 - 0 מידע נוסף
219. הסתיים סה"כ קרנות טווחים בין 9 ל 11 מיינץ - הופנהיים S,D 2.75 2.35 2.05 מידע נוסף
220. הסתיים סה"כ קרנות טווחים בין 5 ל 6 מיינץ - הופנהיים (מחצית ראשונה) S,D 1.85 2.50 2.95 מידע נוסף
 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס