צרפת

כדורגל - צרפת - צרפתית שניה

261. הסתיים טולוז - רודה אביירון S,D 1.85 2.65 3.05 3 - 0 מידע נוסף
 • ABCD

  טולוז במשחק יחסית לא קל מול רודה אביירון , על פי מדד מומנטום הכללי ביחד עם העובדה שטולוז לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז במשחק שווה כוחות מול רודה אביירון , אך מכיוון שטולוז מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדד מומנטום הכללי שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעהשל תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז במשחק יחסית לא קל מול רודה אביירון , על פי מדד מומנטום הממוצע ביחד עם העובדה שטולוז לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעהשל תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 130 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז במשחק לא קל מול רודה אביירון , אך מכיוון שטולוז מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדד עוצמה ממוצע שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר מרודה אביירון , צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעהשל תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 130 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז במשחק יחסית לא קל מול רודה אביירון , על פי מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז במשחק שווה כוחות מול רודה אביירון , אך מכיוון שטולוז מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדדי המומנטום ממוצע ועוצמה ממוצע שלה טובים יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז במשחק יחסית לא קל מול רודה אביירון , על פי מדד מומנטום הכללי היא בתקופה טובה יותר וצפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז במשחק שווה כוחות מול רודה אביירון , אך מכיוון שטולוז מארחת את המשחק יחד עם העובדה שהיא במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי) , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי). מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי). מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי). מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  טולוז מארחת את רודה אביירון במסגרת צרפתית שניה. טולוז במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי). מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

יום שבת, תאריך 24 אוקטובר 2020. משחק בין טולוז לרודה אביירון במסגרת הצרפתית שניה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
טולוז המארחת ממוקמת במקום ה-12 עם 9 נקודות ויחס שערים חיובי של 0 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.14 וסופגת 1.14 שערים) כאשר מנגד רודה אביירון האורחת ממוקמת במקום ה-17 עם 8 נקודות ויחס שערים שלילי של -5 שערים (כובשת בממוצע למשחק 0.86 וסופגת 1.57 שערים).
במשחקים האחרונים טולוז ניצחה פעמיים (נגד אתלטיק אז'קסיו, אוקזר), ו-3 פעמים סיימה בתוצאת תיקו (נגד טרואה, קלרמונט, סושו) כאשר מנגד רודה אביירון עם רצף של 2 הפסדים במשחקים האחרונים (נגד טרואה,קלרמונט).

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 2 2.00
סיכום כללי טולוז (10), רודה אביירון (10) 4 -0.10
סיכום בית חוץ טולוז (5), רודה אביירון (5) 2 0.60
ראש בראש כללי טולוז (-) נגד רודה אביירון (-) - -
ראש בראש בית חוץ טולוז (-) נגד רודה אביירון (-) - -

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב טולוז רודה אביירון
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 1.33 -0.67
סיכום כללי טולוז (10), רודה אביירון (10) 2 -2
סיכום בית חוץ טולוז (5), רודה אביירון (5) 1 -1
ראש בראש כללי טולוז (-) נגד רודה אביירון (-) - -
ראש בראש בית חוץ טולוז (-) נגד רודה אביירון (-) - -
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
7 3 4 מספר משחקים 4 3 7
2 1 1 נצחונות 2 0 2
3 1 2 תיקו 0 2 2
2 1 1 הפסדים 2 1 3
8 5 3 שערים שהבקיעו 3 3 6
8 6 2 שערים שספגו 5 6 11
3 1 2 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 1 0 1
3 0 3 מספר משחקים שלא הבקיעו 2 1 3
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.1 1.7 0.8 ממוצע שערים למשחק 0.8 1.0 0.9
1.1 2.0 0.5 ממוצע ספיגות למשחק 1.3 2.0 1.6
0.4 0.3 0.5 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.3 0.0 0.1
0.4 0.0 0.8 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.5 0.3 0.4
68" 68" 69" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 45" 37" 41"
41" 12" 56" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 47" 51" 49"
התפלגות זמני הבקעה
0.0%
0-15
0.0%
0.0%
15-30
33.3%
12.5%
30-45
0.0%
12.5%
45-60
16.7%
12.5%
60-75
33.3%
62.5%
75-90
16.7%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי טולוז (10), רודה אביירון (10) 2.25 1
סיכום בית חוץ טולוז (5), רודה אביירון (5) 1.70 1.5
ראש בראש כללי טולוז (-) נגד רודה אביירון (-) - -
ראש בראש בית חוץ טולוז (-) נגד רודה אביירון (-) - -
תאריך שעה 1 X 2
21/10/202015:101.852.603.10
22/10/202015:551.752.653.30
22/10/202016:501.752.653.40
22/10/202017:501.752.653.30
22/10/202019:251.752.703.30
22/10/202019:301.802.703.15
23/10/202008:201.802.653.10
23/10/202020:401.852.603.10
24/10/202000:551.852.603.00
24/10/202007:401.902.553.05
24/10/202009:151.852.553.10
24/10/202010:251.902.553.05
24/10/202011:451.852.553.10
24/10/202012:251.902.553.05
24/10/202012:351.902.552.95
24/10/202013:101.902.553.00
24/10/202013:151.852.603.10
24/10/202014:401.802.603.20
24/10/202019:401.802.653.25
24/10/202019:451.802.603.20
24/10/202019:551.852.653.05

צרפתית שניה 25/10/2020 04:16

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1פ.צ. פאריס75115 - 12716
 • נ
 • נ
 • ת
 • ה
 • נ
2ניור74215 - 9414
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
 • נ
3סושו73406 - 10413
 • ת
 • נ
 • ת
 • ת
 • ת
4טרואה74124 - 8413
 • נ
 • ת
 • נ
 • ה
 • נ
5קלרמונט73313 - 9612
 • נ
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
6גרנובל74037 - 11412
 • ה
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
7קון73224 - 5111
 • ה
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
8ואלנסיין73134 - 5110
 • ת
 • ה
 • נ
 • ה
 • נ
9דנקירק73136 - 6010
 • ה
 • נ
 • ה
 • ה
 • נ
10גנגאן73137 - 7010
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
 • ה
11לה האבר73138 - 6-210
 • ת
 • ה
 • נ
 • ה
 • נ
12טולוז72328 - 809
 • נ
 • ת
 • נ
 • ת
 • ת
13אוקזר730411 - 10-19
 • ה
 • נ
 • ה
 • נ
 • ה
14נאנסי72237 - 708
 • נ
 • ת
 • ה
 • נ
 • ה
15שאטורו72236 - 608
 • ת
 • נ
 • ה
 • ת
 • ה
16אמיין72234 - 3-18
 • נ
 • ה
 • ת
 • ת
 • ה
17רודה אביירון722311 - 6-58
 • ה
 • ה
 • נ
 • ת
 • ה
18שאמבלי712413 - 6-75
 • ה
 • ה
 • נ
 • ת
 • ה
19אתלטיק אז'קסיו711511 - 3-84
 • ה
 • ה
 • נ
 • ת
 • ה
20פו70349 - 2-73
 • ה
 • ת
 • ת
 • ה
 • ה

טולוז

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
17/10/2020 אתלטיק אז'קסיו נגד טולוז ניצחון 0 : 1
03/10/2020 טולוז נגד טרואה תיקו 0 : 0
26/09/2020 טולוז נגד אוקזר נצחון 3 : 1
19/09/2020 קלרמונט נגד טולוז תיקו 1 : 1
14/09/2020 טולוז נגד סושו תיקו 0 : 0
29/08/2020 גרנובל נגד טולוז הפסד 5 : 3
22/08/2020 טולוז נגד דנקירק תיקו 0 : 0
07/03/2020 דיז'ון נגד טולוז הפסד 2 : 1
29/02/2020 טולוז נגד ראן הפסד 0 : 2
22/02/2020 ליל נגד טולוז הפסד 3 : 0

רודה אביירון

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
17/10/2020 רודה אביירון נגד טרואה צרפתית שניה הפסד 0 : 1
03/10/2020 קלרמונט נגד רודה אביירון צרפתית שניה הפסד 3 : 0
26/09/2020 רודה אביירון נגד דנקירק צרפתית שניה נצחון 2 : 1
19/09/2020 סושו נגד רודה אביירון צרפתית שניה תיקו 2 : 2
12/09/2020 רודה אביירון נגד קון צרפתית שניה הפסד 0 : 3
29/08/2020 פו נגד רודה אביירון צרפתית שניה תיקו 1 : 1
22/08/2020 רודה אביירון נגד גרנובל צרפתית שניה נצחון 1 : 0
06/03/2020 רודה אביירון נגד גנגאן צרפתית שניה נצחון 2 : 1
28/02/2020 סושו נגד רודה אביירון צרפתית שניה תיקו 1 : 1
14/02/2020 לה מאן נגד רודה אביירון צרפתית שניה תיקו 0 : 0

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס