שלח טופס
אוסטריה

כדורגל - אוסטריה - אוסטרית ראשונה

178. הסתיים ריד - שטורם גראץ S,D 2.80 3.05 1.80 0 - 2 מידע נוסף
 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.75-1.8
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון ששטורם גראץ האורחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.75-1.8 כאשר תיקו הינו תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון ששטורם גראץ האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור X עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.75-1.8 כאשר ניצחון לקבוצה המארחת הינה תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון ששטורם גראץ האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד במשחק שבו יחסי הכוחות מול שטורם גראץ נראים על פניו די שווים. על פי מדד מומנטום כללי שטורם גראץ נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  שטורם גראץ במשחק לא קל מול ריד , אך מכיוון ששטורם גראץ נמצאת בתקופה טובה יותר , כפי שניתן לראות במדד מומנטום ממוצע שמעיד שהיא בתקופה טובה יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 70 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  שטורם גראץ עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר מריד ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , שטורם גראץ צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  שטורם גראץ עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר מריד ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , שטורם גראץ צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד במשחק שבו יחסי הכוחות מול שטורם גראץ נראים על פניו די שווים. על פי מדד עוצמה ראש בראש שטורם גראץ נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר , בנוסף היה ירידה ביחס ליין של שטורם גראץ שמעיד בדרך כלל שמהמרים רבים נוספים הימרו על ניצחון של שטורם גראץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של שטורם גראץ. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של שטורם גראץ. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר , בנוסף היה ירידה ביחס ליין של שטורם גראץ שמעיד בדרך כלל שמהמרים רבים נוספים הימרו על ניצחון של שטורם גראץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של שטורם גראץ. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של שטורם גראץ. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  שטורם גראץ במשחק חוץ יחסית לא קל מול ריד , על פי כל מדדי המומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) שטורם גראץ אמורה לעבור את המשחק עם ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 70 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  שטורם גראץ במשחק חוץ יחסית לא קל מול ריד , על פי מדדי המומנטום הממוצע ועוצמה ממוצע שטורם גראץ אמורה לעבור את המשחק עם ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון

 • ABCD

  ריד מארחת את שטורם גראץ במסגרת אוסטרית ראשונה. שטורם גראץ עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון

יום שבת, תאריך 24 אוקטובר 2020. משחק בין ריד לשטורם גראץ במסגרת האוסטרית ראשונה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
ריד המארחת ממוקמת במקום ה-10 עם 3 נקודות ויחס שערים שלילי של -4 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.50 וסופגת 2.50 שערים) כאשר מנגד שטורם גראץ האורחת ממוקמת במקום ה-6 עם 6 נקודות ויחס שערים חיובי של 4 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.50 וסופגת 0.50 שערים).
במשחקים האחרונים ריד ניצחה פעם אחת (נגד סוורוסקי ווטנס), הפסידה 3 פעמים (נגד אדמירה ואקר, זלצבורג, אוסטריה וינה) ופעם אחת סיימה בתוצאת תיקו (נגד וולפסברגר) כאשר מנגד שטורם גראץ עם רצף של 2 ניצחונות במשחקים האחרונים (נגד הואנמס,אלטאץ').
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה ריד ניצחה פעמיים ומנגד שטורם גראץ ניצחה 10 פעמים ו-3 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -4.33 -3.00
סיכום כללי ריד (10), שטורם גראץ (10) -5 0.30
סיכום בית חוץ ריד (5), שטורם גראץ (5) -2 2.60
ראש בראש כללי ריד (15) נגד שטורם גראץ (15) -6 -0.80
ראש בראש בית חוץ ריד (7) נגד שטורם גראץ (7) -2 -0.57

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב ריד שטורם גראץ
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -2.33 2.00
סיכום כללי ריד (10), שטורם גראץ (10) -2 3
סיכום בית חוץ ריד (5), שטורם גראץ (5) -1 1
ראש בראש כללי ריד (15) נגד שטורם גראץ (15) -3 3
ראש בראש בית חוץ ריד (7) נגד שטורם גראץ (7) -1 1
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
4 2 2 מספר משחקים 2 2 4
1 0 1 נצחונות 1 0 1
0 0 0 תיקו 1 2 3
3 2 1 הפסדים 0 0 0
6 2 4 שערים שהבקיעו 5 1 6
10 5 5 שערים שספגו 1 1 2
0 0 0 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 1 1 2
0 0 0 מספר משחקים שלא הבקיעו 0 1 1
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.5 1.0 2.0 ממוצע שערים למשחק 2.5 0.5 1.5
2.5 2.5 2.5 ממוצע ספיגות למשחק 0.5 0.5 0.5
0.0 0.0 0.0 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.5 0.5 0.5
0.0 0.0 0.0 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.0 0.5 0.3
50" 49" 51" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 30" 31" 30"
22" 21" 24" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 68" 90" 79"
התפלגות זמני הבקעה
0.0%
0-15
16.7%
16.7%
15-30
16.7%
0.0%
30-45
33.3%
16.7%
45-60
33.3%
0.0%
60-75
0.0%
66.7%
75-90
0.0%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי ריד (10), שטורם גראץ (10) 4.25 3.5
סיכום בית חוץ ריד (5), שטורם גראץ (5) 4.30 3.5
ראש בראש כללי ריד (15) נגד שטורם גראץ (15) 2.00 1
ראש בראש בית חוץ ריד (7) נגד שטורם גראץ (7) 2.00 3
תאריך שעה 1 X 2
21/10/202015:102.503.051.90
22/10/202016:502.553.151.85
22/10/202016:552.703.101.80
22/10/202017:152.603.101.85
23/10/202000:052.653.101.80
23/10/202000:102.753.101.75
23/10/202001:252.703.051.80
23/10/202014:502.753.101.80
23/10/202016:452.803.101.75
24/10/202005:252.903.101.75
24/10/202005:352.753.051.80
24/10/202009:252.703.051.80
24/10/202010:202.803.051.80
24/10/202011:502.853.051.75
24/10/202018:102.803.051.80

אוסטרית ראשונה 24/10/2020 18:06

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1זלצבורג44004 - 171312
 • נ
 • נ
 • נ
 • נ
2ראפיד וינה43103 - 10710
 • נ
 • נ
 • ת
 • נ
3סט. פולטן42114 - 1067
 • נ
 • ה
 • נ
 • ת
4אוסטריה וינה42114 - 627
 • נ
 • ת
 • נ
 • ה
5לאסק לינץ42115 - 507
 • ה
 • נ
 • ת
 • נ
6שטורם גראץ41302 - 646
 • נ
 • ת
 • ת
 • ת
7סוורוסקי ווטנס41126 - 5-14
 • ה
 • נ
 • ת
 • ה
8אדמירה ואקר411212 - 6-64
 • נ
 • ת
 • ה
 • ה
9וולפסברגר410310 - 6-43
 • ה
 • ה
 • נ
 • ה
10ריד410310 - 6-43
 • ה
 • ה
 • ה
 • נ
11הארטברג402211 - 3-82
 • ה
 • ת
 • ה
 • ת
12אלטאץ'401311 - 2-91
 • ה
 • ה
 • ה
 • ת

ריד

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
18/10/2020 וולפסברגר נגד ריד תיקו 2 : 2
03/10/2020 אדמירה ואקר נגד ריד הפסד 3 : 1
26/09/2020 ריד נגד זלצבורג הפסד 1 : 3
20/09/2020 אוסטריה וינה נגד ריד הפסד 2 : 1
13/09/2020 ריד נגד סוורוסקי ווטנס נצחון 3 : 2
28/08/2020 גלייסדורף נגד ריד תיקו 1 : 1
31/07/2020 ריד נגד פלורידסדורפר נצחון 9 : 0
24/07/2020 הורן נגד ריד ניצחון 2 : 3
17/07/2020 ריד נגד ואקר אינסברוק נצחון 4 : 3
12/07/2020 ריד נגד ליפרינג תיקו 2 : 2

שטורם גראץ

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
17/10/2020 הואנמס נגד שטורם גראץ גביע אוסטרי ניצחון 1 : 2
04/10/2020 שטורם גראץ נגד אלטאץ' אוסטרית ראשונה נצחון 4 : 0
27/09/2020 הארטברג נגד שטורם גראץ אוסטרית ראשונה תיקו 1 : 1
19/09/2020 שטורם גראץ נגד ראפיד וינה אוסטרית ראשונה תיקו 1 : 1
13/09/2020 סט. פולטן נגד שטורם גראץ אוסטרית ראשונה תיקו 0 : 0
28/08/2020 שטורם גראץ נגד SV Innsbruck גביע אוסטרי נצחון 8 : 0
05/07/2020 שטורם גראץ נגד הארטברג אוסטרית ראשונה הפסד 1 : 4
01/07/2020 זלצבורג נגד שטורם גראץ אוסטרית ראשונה הפסד 5 : 2
28/06/2020 שטורם גראץ נגד ראפיד וינה אוסטרית ראשונה הפסד 2 : 3
24/06/2020 וולפסברגר נגד שטורם גראץ אוסטרית ראשונה הפסד 2 : 0

ריד נגד שטורם גראץ

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
15/04/2017 אוסטרית ראשונה שטורם גראץ נגד ריד שטורם גראץ 1 : 0
17/12/2016 אוסטרית ראשונה ריד נגד שטורם גראץ שטורם גראץ 0 : 3
15/10/2016 אוסטרית ראשונה שטורם גראץ נגד ריד שטורם גראץ 1 : 0
30/07/2016 אוסטרית ראשונה ריד נגד שטורם גראץ ריד 1 : 0
30/04/2016 אוסטרית ראשונה שטורם גראץ נגד ריד תיקו 0 : 0
27/02/2016 אוסטרית ראשונה ריד נגד שטורם גראץ שטורם גראץ 0 : 1
07/11/2015 אוסטרית ראשונה שטורם גראץ נגד ריד שטורם גראץ 3 : 2
22/08/2015 אוסטרית ראשונה ריד נגד שטורם גראץ ריד 1 : 0
31/05/2015 אוסטרית ראשונה שטורם גראץ נגד ריד תיקו 0 : 0
05/04/2015 אוסטרית ראשונה ריד נגד שטורם גראץ שטורם גראץ 1 : 2
06/12/2014 אוסטרית ראשונה שטורם גראץ נגד ריד שטורם גראץ 3 : 1
20/09/2014 אוסטרית ראשונה ריד נגד שטורם גראץ שטורם גראץ 0 : 1
19/04/2014 אוסטרית ראשונה שטורם גראץ נגד ריד שטורם גראץ 2 : 1
22/02/2014 אוסטרית ראשונה ריד נגד שטורם גראץ תיקו 2 : 2
27/11/2013 אוסטרית ראשונה שטורם גראץ נגד ריד שטורם גראץ 2 : 0
חולצה שם תפקיד פציעה סטאטוס
12 A. Bajic קשר פציעה לא משחק
14 K. Boateng מגן פציעה לא משחק
30 S. Paintsil חלוץ פציעה לא משחק
חולצה שם תפקיד פציעה סטאטוס
10 O. Kiteishvili קשר פציעה לא משחק

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס