טורקיה

כדורגל - טורקיה - טורקית ראשונה

141. הסתיים קסימפסה - סיבאספור S,D 2.05 3.00 2.30 0 - 0 מידע נוסף
 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים , ירידה ביחס הליין של הקבוצה המועדפת ושימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת הוא בין 1.95-2
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת ירד לפחות ב-7%
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שקסימפסה המארחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים ,והליין ירד מהרגע שפורסם ועד שלב ההימור לפחות ב-7% ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית במידה ויש פגיעה בהימור.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת הוא בין 1.95-2.0
  ירידה בליין של הקבוצה המארחת בלפחות 7%
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שקסימפסה המארחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה עם מדד מומנטום כללי טוב יותר מסיבאספור , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 100 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה במשחק יחסית לא קל מול סיבאספור , על פי מדד מומנטום בית חוץ ביחד עם העובדה שקסימפסה לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 100 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של קסימפסה לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה במשחק שבו יחסי הכוחות מול סיבאספור נראים על פניו די שווים. על פי מדד עוצמה בית חוץ קסימפסה נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 240 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר , בנוסף היה ירידה ביחס ליין של קסימפסה שמעיד בדרך כלל שמהמרים רבים נוספים הימרו על ניצחון של קסימפסה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של קסימפסה. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של קסימפסה. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר , בנוסף היה ירידה ביחס ליין של קסימפסה שמעיד בדרך כלל שמהמרים רבים נוספים הימרו על ניצחון של קסימפסה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של קסימפסה. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של קסימפסה. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה עם מדדי מומנטום ממוצע ומדד עוצמה ממוצע טובים יותר מסיבאספור , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. קסימפסה עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סיבאספור במשחק חוץ שווה כוחות מול קסימפסה , למרות שקסימפסה מארחת את המשחק , מדד המומנטום ראש בראש של סיבאספור טוב יותר , והיא אמורה לרשום ניצחון חוץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. סיבאספור עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קסימפסה מארחת את סיבאספור במסגרת טורקית ראשונה. סיבאספור עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה מארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

יום ראשון, תאריך 05 יולי 2020. משחק בין קסימפסה לסיבאספור במסגרת הטורקית ראשונה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
קסימפסה המארחת ממוקמת במקום ה-11 עם 35 נקודות ויחס שערים שלילי של -7 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.52 וסופגת 1.76 שערים) כאשר מנגד סיבאספור האורחת ממוקמת במקום ה-3 עם 53 נקודות ויחס שערים חיובי של 17 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.72 וסופגת 1.14 שערים).
קסימפסה נמצאת במומנטום חיובי מאוד עם רצף של 5 ניצחונות רצופים במשחקים האחרונים (נגד גנצ'לרבירליג'י,פנרבחצ'ה,מלטיה ספור,גוזטפ,קייסריספור) כאשר מנגד במשחקים האחרונים סיבאספור ניצחה פעם אחת (נגד דניזליספור), הפסידה פעמיים (נגד קייסריספור, אנטליספור) ופעמיים סיימה בתוצאת תיקו (נגד קונייהספור, גלאטסראיי).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה קסימפסה ניצחה 6 פעמים ומנגד סיבאספור ניצחה 5 פעמים ו-4 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 4.67 2.00
סיכום כללי קסימפסה (10), סיבאספור (10) 7 0.70
סיכום בית חוץ קסימפסה (5), סיבאספור (5) 5 1.20
ראש בראש כללי קסימפסה (15) נגד סיבאספור (15) -4 0.33
ראש בראש בית חוץ קסימפסה (7) נגד סיבאספור (7) -4 0.71

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב קסימפסה סיבאספור
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 5.00 0.33
סיכום כללי קסימפסה (10), סיבאספור (10) 6 -1
סיכום בית חוץ קסימפסה (5), סיבאספור (5) 4 -1
ראש בראש כללי קסימפסה (15) נגד סיבאספור (15) -2 2
ראש בראש בית חוץ קסימפסה (7) נגד סיבאספור (7) -2 2
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי קסימפסה (10), סיבאספור (10) 2.35 2
סיכום בית חוץ קסימפסה (5), סיבאספור (5) 2.60 3
ראש בראש כללי קסימפסה (15) נגד סיבאספור (15) 2.73 2
ראש בראש בית חוץ קסימפסה (7) נגד סיבאספור (7) 3.29 4
תאריך שעה 1 X 2
01/07/202015:052.253.052.10
02/07/202001:352.203.052.15
02/07/202011:502.153.052.20
02/07/202012:402.103.052.25
02/07/202012:452.053.052.25
02/07/202013:002.053.052.30
02/07/202013:202.053.052.35
05/07/202006:252.003.052.35
05/07/202010:452.053.002.35
05/07/202011:352.053.002.30
05/07/202015:502.053.002.35
05/07/202017:252.053.052.30
05/07/202018:001.953.052.40
05/07/202018:152.003.052.40
05/07/202018:202.003.052.35
05/07/202018:302.053.002.35
05/07/202018:352.053.002.30

טורקית ראשונה 06/07/2020 04:16

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1איסטנבול בסאקסהיר30189327 - 573063
 • נ
 • ת
 • נ
 • נ
 • ת
2טרבזונספור291610332 - 653358
 • ת
 • ת
 • נ
 • ת
 • נ
3סיבאספור29158633 - 501753
 • ה
 • ת
 • נ
 • ה
 • ת
4גלאטסראיי291410526 - 482252
 • ת
 • ת
 • ה
 • ת
 • ת
5בשיקטאש29155935 - 491450
 • נ
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
6פנרבחצ'ה30147940 - 531349
 • נ
 • נ
 • ה
 • נ
 • ה
7אלניהספור30139833 - 532048
 • נ
 • ת
 • ת
 • ה
 • נ
8גוזטפ301081240 - 37-338
 • ה
 • ת
 • ה
 • ה
 • נ
9גאזיינטפ309111046 - 42-438
 • נ
 • ת
 • ת
 • ת
 • ה
10אנטליספור309101148 - 35-1337
 • ה
 • ת
 • נ
 • נ
 • נ
11קסימפסה291051451 - 44-735
 • נ
 • נ
 • נ
 • נ
 • נ
12גנצ'לרבירליג'י30881449 - 35-1432
 • ת
 • ה
 • ה
 • נ
 • ה
13דניזליספור30881443 - 29-1432
 • ה
 • ת
 • ה
 • ה
 • נ
14מלטיה ספור30781546 - 43-329
 • ת
 • ה
 • נ
 • ה
 • ה
15ריזאספור29851649 - 31-1829
 • ת
 • ה
 • נ
 • ה
 • ה
16קייסריספור29771564 - 33-3128
 • נ
 • נ
 • ה
 • נ
 • ה
17קונייהספור295121240 - 24-1627
 • ה
 • ת
 • ה
 • נ
 • ת
18אנקרגוצ'ו305101553 - 27-2625
 • ה
 • ת
 • ה
 • ת
 • נ

קסימפסה

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
29/06/2020 גנצ'לרבירליג'י נגד קסימפסה ניצחון 0 : 2
21/06/2020 קסימפסה נגד פנרבחצ'ה נצחון 2 : 0
13/06/2020 מלטיה ספור נגד קסימפסה ניצחון 1 : 2
13/03/2020 קסימפסה נגד גוזטפ נצחון 2 : 0
08/03/2020 קסימפסה נגד קייסריספור נצחון 5 : 1
29/02/2020 קונייהספור נגד קסימפסה תיקו 0 : 0
24/02/2020 קסימפסה נגד דניזליספור נצחון 2 : 0
17/02/2020 אנטליספור נגד קסימפסה הפסד 3 : 1
09/02/2020 קסימפסה נגד גלאטסראיי הפסד 0 : 3
02/02/2020 אנקרגוצ'ו נגד קסימפסה תיקו 1 : 1

סיבאספור

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
28/06/2020 סיבאספור נגד קייסריספור טורקית ראשונה הפסד 0 : 2
21/06/2020 קונייהספור נגד סיבאספור טורקית ראשונה תיקו 2 : 2
15/06/2020 סיבאספור נגד דניזליספור טורקית ראשונה נצחון 1 : 0
16/03/2020 אנטליספור נגד סיבאספור טורקית ראשונה הפסד 1 : 0
08/03/2020 סיבאספור נגד גלאטסראיי טורקית ראשונה תיקו 2 : 2
01/03/2020 אנקרגוצ'ו נגד סיבאספור טורקית ראשונה ניצחון 0 : 3
21/02/2020 סיבאספור נגד אלניהספור טורקית ראשונה נצחון 1 : 0
16/02/2020 טרבזונספור נגד סיבאספור טורקית ראשונה הפסד 2 : 1
13/02/2020 סיבאספור נגד אנטליספור גביע טורקי תיקו 1 : 1
06/02/2020 אנטליספור נגד סיבאספור גביע טורקי תיקו 0 : 0

קסימפסה נגד סיבאספור

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
30/11/2019 טורקית ראשונה סיבאספור נגד קסימפסה סיבאספור 2 : 0
02/02/2019 טורקית ראשונה קסימפסה נגד סיבאספור סיבאספור 1 : 3
26/08/2018 טורקית ראשונה סיבאספור נגד קסימפסה קסימפסה 0 : 3
10/03/2018 טורקית ראשונה סיבאספור נגד קסימפסה תיקו 2 : 2
15/10/2017 טורקית ראשונה קסימפסה נגד סיבאספור סיבאספור 2 : 3
14/03/2016 טורקית ראשונה סיבאספור נגד קסימפסה סיבאספור 1 : 0
18/10/2015 טורקית ראשונה קסימפסה נגד סיבאספור קסימפסה 2 : 1
16/05/2015 טורקית ראשונה סיבאספור נגד קסימפסה תיקו 1 : 1
28/12/2014 טורקית ראשונה קסימפסה נגד סיבאספור תיקו 0 : 0
23/02/2014 טורקית ראשונה קסימפסה נגד סיבאספור קסימפסה 6 : 2
21/09/2013 טורקית ראשונה סיבאספור נגד קסימפסה קסימפסה 1 : 2
18/02/2013 טורקית ראשונה קסימפסה נגד סיבאספור קסימפסה 1 : 0
23/09/2012 טורקית ראשונה סיבאספור נגד קסימפסה סיבאספור 1 : 0
17/04/2011 טורקית ראשונה סיבאספור נגד קסימפסה תיקו 1 : 1
14/11/2010 טורקית ראשונה קסימפסה נגד סיבאספור קסימפסה 2 : 0
חולצה שם תפקיד פציעה סטאטוס
6 L. Sadiku קשר פציעה ספק משחק
חולצה שם תפקיד פציעה סטאטוס
88 C. Osmanpasa מגן מושהה לא משחק
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון
 • קרדיט: יוצר/ת הסרטון

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

142. הסתיים קסימפסה - סיבאספור (1+) 3.60 3.70 1.45 0 - 0 מידע נוסף
143. הסתיים מעל/מתחת שערים (2.5) קסימפסה - סיבאספור 1.40 2.00 0 מידע נוסף
 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס