אורוגוואי

כדורגל - אורוגוואי - אורוגוואית ראשונה, אפרטורה

301. הסתיים סרו - סי.איי ריבר פלייט S,D 2.60 2.75 2.00 0 - 0 מידע נוסף
 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שסי.איי ריבר פלייט האורחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0 כאשר תיקו הינו תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שסי.איי ריבר פלייט האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0 כאשר ניצחון לקבוצה המארחת הינה תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שסי.איי ריבר פלייט האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום כללי טוב יותר מסרו ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , סי.איי ריבר פלייט צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של סי.איי ריבר פלייט לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו במשחק שבו יחסי הכוחות מול סי.איי ריבר פלייט נראים על פניו די שווים. על פי מדד מומנטום בית חוץ סי.איי ריבר פלייט נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה כללי טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של סי.איי ריבר פלייט לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו במשחק שבו יחסי הכוחות מול סי.איי ריבר פלייט נראים על פניו די שווים. על פי מדד עוצמה ממוצע סי.איי ריבר פלייט נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סי.איי ריבר פלייט במשחק לא קל מול {קבוצהמאחרת} , אך מכיוון שסי.איי ריבר פלייט נמצאת בתקופה טובה יותר , כפי שניתן לראות במדד עוצמה בית חוץ שמעיד שהיא בתקופה טובה יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר מסרו ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , סי.איי ריבר פלייט צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר , בנוסף היה ירידה ביחס ליין של סי.איי ריבר פלייט שמעיד בדרך כלל שמהמרים רבים נוספים הימרו על ניצחון של סי.איי ריבר פלייט.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של סי.איי ריבר פלייט. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של סי.איי ריבר פלייט. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 100 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר , בנוסף היה ירידה ביחס ליין של סי.איי ריבר פלייט שמעיד בדרך כלל שמהמרים רבים נוספים הימרו על ניצחון של סי.איי ריבר פלייט.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של סי.איי ריבר פלייט. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של סי.איי ריבר פלייט. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סי.איי ריבר פלייט במשחק חוץ שווה כוחות מול סרו , למרות שסרו מארחת את המשחק , כל מדדי העוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) של סי.איי ריבר פלייט טובים יותר , והיא אמורה לרשום ניצחון חוץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 100 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סי.איי ריבר פלייט במשחק חוץ שווה כוחות מול סרו , למרות שסרו מארחת את המשחק , מדד המומנטום בית חוץ של סי.איי ריבר פלייט טוב יותר , והיא אמורה לרשום ניצחון חוץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה מארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון למארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 100 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  סרו מארחת את סי.איי ריבר פלייט במסגרת אורוגוואית ראשונה, אפרטורה. סי.איי ריבר פלייט עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

יום שבת, תאריך 22 פברואר 2020. משחק בין סרו לסי.איי ריבר פלייט במסגרת האורוגוואית ראשונה, אפרטורה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
במשחקים האחרונים סרו ניצחה פעם אחת (נגד מונטוידיאו וונדררס), הפסידה 4 פעמים (נגד פניארול, ליברפול מונטבידאו, חובנטוד דה לאס פיידראס, רמפלה ג'וניורס) כאשר מנגד במשחקים האחרונים סי.איי ריבר פלייט ניצחה 3 פעמים (נגד אתלטיקו גראו, ליברפול מונטבידאו, חובנטוד דה לאס פיידראס), ופעמיים סיימה בתוצאת תיקו (נגד אתלטיקו פניקס מונטבידאו, רמפלה ג'וניורס).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה סרו ניצחה 3 פעמים ומנגד סי.איי ריבר פלייט ניצחה 8 פעמים ו-4 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -4.66 -1.00
סיכום כללי סרו (10), סי.איי ריבר פלייט (10) -4 -0.70
סיכום בית חוץ סרו (5), סי.איי ריבר פלייט (5) -5 -0.60
ראש בראש כללי סרו (15) נגד סי.איי ריבר פלייט (15) 2 -0.53
ראש בראש בית חוץ סרו (7) נגד סי.איי ריבר פלייט (7) 4 -0.14

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב סרו סי.איי ריבר פלייט
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -1.33 3.33
סיכום כללי סרו (10), סי.איי ריבר פלייט (10) -1 3
סיכום בית חוץ סרו (5), סי.איי ריבר פלייט (5) -3 2
ראש בראש כללי סרו (15) נגד סי.איי ריבר פלייט (15) 1 -1
ראש בראש בית חוץ סרו (7) נגד סי.איי ריבר פלייט (7) 2 -2
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
1 1 0 מספר משחקים 1 0 1
0 0 0 נצחונות 0 0 0
0 0 0 תיקו 1 0 1
1 1 0 הפסדים 0 0 0
1 1 0 שערים שהבקיעו 2 0 2
2 2 0 שערים שספגו 2 0 2
0 0 0 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 0 0 0
0 0 0 מספר משחקים שלא הבקיעו 0 0 0
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.0 1.0 0.0 ממוצע שערים למשחק 2.0 0.0 2.0
2.0 2.0 0.0 ממוצע ספיגות למשחק 2.0 0.0 2.0
0.0 0.0 0.0 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.0 0.0 0.0
0.0 0.0 0.0 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.0 0.0 0.0
29" 29" - זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 23" - 23"
10" 10" - זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 18" - 18"
התפלגות זמני הבקעה
0.0%
0-15
0.0%
100.0%
15-30
50.0%
0.0%
30-45
0.0%
0.0%
45-60
50.0%
0.0%
60-75
0.0%
0.0%
75-90
0.0%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי סרו (10), סי.איי ריבר פלייט (10) 2.55 3.5
סיכום בית חוץ סרו (5), סי.איי ריבר פלייט (5) 2.30 2.5
ראש בראש כללי סרו (15) נגד סי.איי ריבר פלייט (15) 3.20 5
ראש בראש בית חוץ סרו (7) נגד סי.איי ריבר פלייט (7) 4.14 5
תאריך שעה 1 X 2
20/02/202022:352.302.902.10
22/02/202012:502.302.802.15
22/02/202012:552.402.802.10
22/02/202013:102.402.752.10
22/02/202017:352.452.752.10
22/02/202018:102.502.802.05
22/02/202018:152.602.801.95
22/02/202019:052.552.752.00
22/02/202021:352.652.801.95
22/02/202022:002.602.801.95
22/02/202022:052.602.752.00

אורוגוואית ראשונה, אפרטורה 22/02/2020 07:14

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1פרוגרסו11001 - 323
 • נ
2רנטיסטאס11000 - 223
 • נ
3בוסטון ריבר11001 - 213
 • נ
4פניארול11001 - 213
 • נ
5סרו לארגו11000 - 113
 • נ
6ליברפול מונטבידאו11000 - 113
 • נ
7אתלטיקו פניקס מונטבידאו10102 - 201
 • ת
8סי.איי ריבר פלייט10102 - 201
 • ת
9ספורטינג דפנסור10100 - 001
 • ת
10מונטוידיאו וונדררס10100 - 001
 • ת
11סרו10012 - 1-10
 • ה
12דפורטיבו מולדנדו10012 - 1-10
 • ה
13דנוביו10011 - 0-10
 • ה
14פלאזה קולוניה10011 - 0-10
 • ה
15טורק10013 - 1-20
 • ה
16Nacional10012 - 0-20
 • ה

סרו

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
15/02/2020 פניארול נגד סרו הפסד 2 : 1
05/12/2019 מונטוידיאו וונדררס נגד סרו ניצחון 0 : 2
27/11/2019 סרו נגד ליברפול מונטבידאו הפסד 0 : 2
22/11/2019 חובנטוד דה לאס פיידראס נגד סרו הפסד 4 : 2
16/11/2019 סרו נגד רמפלה ג'וניורס הפסד 0 : 1
10/11/2019 ספורטינג דפנסור נגד סרו תיקו 1 : 1
06/11/2019 סרו נגד פניארול הפסד 1 : 3
03/11/2019 פרוגרסו נגד סרו תיקו 1 : 1
24/10/2019 סרו נגד אתלטיקו פניקס מונטבידאו נצחון 1 : 0
16/10/2019 סרו נגד סי.איי ריבר פלייט נצחון 3 : 2

סי.איי ריבר פלייט

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
16/02/2020 סי.איי ריבר פלייט נגד אתלטיקו פניקס מונטבידאו אורוגוואית ראשונה תיקו 2 : 2
11/02/2020 אתלטיקו גראו נגד סי.איי ריבר פלייט קופה סנטרואמריקנה ניצחון 1 : 2
05/12/2019 ליברפול מונטבידאו נגד סי.איי ריבר פלייט אורוגוואית ראשונה ניצחון 0 : 1
27/11/2019 סי.איי ריבר פלייט נגד חובנטוד דה לאס פיידראס אורוגוואית ראשונה נצחון 1 : 0
22/11/2019 רמפלה ג'וניורס נגד סי.איי ריבר פלייט אורוגוואית ראשונה תיקו 2 : 2
16/11/2019 סי.איי ריבר פלייט נגד ספורטינג דפנסור אורוגוואית ראשונה נצחון 1 : 0
09/11/2019 פניארול נגד סי.איי ריבר פלייט אורוגוואית ראשונה הפסד 1 : 0
06/11/2019 סי.איי ריבר פלייט נגד פרוגרסו אורוגוואית ראשונה הפסד 1 : 2
03/11/2019 אתלטיקו פניקס מונטבידאו נגד סי.איי ריבר פלייט אורוגוואית ראשונה הפסד 1 : 0
24/10/2019 סי.איי ריבר פלייט נגד Nacional Montevideo אורוגוואית ראשונה נצחון 3 : 1

סרו נגד סי.איי ריבר פלייט

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
16/10/2019 אורוגוואית ראשונה סרו נגד סי.איי ריבר פלייט סרו 3 : 2
24/03/2019 אורוגוואית ראשונה סי.איי ריבר פלייט נגד סרו סי.איי ריבר פלייט 2 : 1
14/10/2018 אורוגוואית ראשונה סרו נגד סי.איי ריבר פלייט סרו 4 : 2
14/04/2018 אורוגוואית ראשונה סי.איי ריבר פלייט נגד סרו תיקו 1 : 1
17/06/2017 אורוגוואית ראשונה סי.איי ריבר פלייט נגד סרו תיקו 1 : 1
22/04/2017 אורוגוואית ראשונה סי.איי ריבר פלייט נגד סרו סי.איי ריבר פלייט 1 : 0
10/12/2016 אורוגוואית ראשונה סרו נגד סי.איי ריבר פלייט סי.איי ריבר פלייט 0 : 1
30/04/2016 אורוגוואית ראשונה סי.איי ריבר פלייט נגד סרו סי.איי ריבר פלייט 3 : 1
25/10/2015 אורוגוואית ראשונה סרו נגד סי.איי ריבר פלייט תיקו 1 : 1
12/04/2015 אורוגוואית ראשונה סרו נגד סי.איי ריבר פלייט תיקו 2 : 2
05/10/2014 אורוגוואית ראשונה סי.איי ריבר פלייט נגד סרו סי.איי ריבר פלייט 3 : 0
19/03/2014 אורוגוואית ראשונה סי.איי ריבר פלייט נגד סרו סי.איי ריבר פלייט 2 : 1
01/09/2013 אורוגוואית ראשונה סרו נגד סי.איי ריבר פלייט סי.איי ריבר פלייט 3 : 5
04/05/2013 אורוגוואית ראשונה סרו נגד סי.איי ריבר פלייט סי.איי ריבר פלייט 1 : 2
10/11/2012 אורוגוואית ראשונה סי.איי ריבר פלייט נגד סרו סרו 0 : 1

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס