ספרד

כדורגל - ספרד - ספרדית שניה

294. הסתיים לאס פלמאס - דפורטיבו לה קורוניה S,D 2.10 2.60 2.60 3 - 0 מידע נוסף
 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של לאס פלמאס לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר מדפורטיבו לה קורוניה , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס עם מדדי מומנטום ממוצע ומדד עוצמה ממוצע טובים יותר מדפורטיבו לה קורוניה , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס עם מדד מומנטום כללי טוב יותר מדפורטיבו לה קורוניה , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי). מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי). מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד מומנטום כללי טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה למרות שהמשחק נראה על הנייר שווה כוחות.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס במשחק יחסית לא קל מול דפורטיבו לה קורוניה , על פי מדד מומנטום הממוצע ביחד עם העובדה שלאס פלמאס לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר מדפורטיבו לה קורוניה , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס עם מדד עוצמה כללית טוב יותר מדפורטיבו לה קורוניה , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה האורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס במשחק שווה כוחות מול דפורטיבו לה קורוניה , אך מכיוון שלאס פלמאס מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדד עוצמה ממוצע שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  לאס פלמאס מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קבוצהמארחת} מארחת את דפורטיבו לה קורוניה במסגרת ספרדית שניה. לאס פלמאס עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה האורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

1 X 2
2.10 2.60 2.60
33% 33% 33%
(9 ממליצים) (9 ממליצים) (9 ממליצים)

יום ראשון, תאריך 13 אוקטובר 2019. משחק בין לאס פלמאס לדפורטיבו לה קורוניה במסגרת הספרדית שניה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
לאס פלמאס המארחת ממוקמת במקום ה-11 עם 15 נקודות ויחס שערים חיובי של 1 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.10 וסופגת 1.00 שערים) כאשר מנגד דפורטיבו לה קורוניה האורחת ממוקמת במקום ה-20 עם 8 נקודות ויחס שערים שלילי של -6 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.10 וסופגת 1.70 שערים).
לאס פלמאס עם רצף של 3 ניצחונות במשחקים האחרונים (נגד לוגו,פונפרדינה,אלבסטה) כאשר מנגד במשחקים האחרונים דפורטיבו לה קורוניה הפסידה פעם אחת (נגד ג'ירונה) ו-4 פעמים סיימה בתוצאת תיקו (נגד אלמריה, מיראנדס, קאדיז, נומנסיה).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה לאס פלמאס ניצחה 4 פעמים ומנגד דפורטיבו לה קורוניה ניצחה 8 פעמים ו-3 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 3.33 2.33
סיכום כללי לאס פלמאס (10), דפורטיבו לה קורוניה (10) 4 0.70
סיכום בית חוץ לאס פלמאס (5), דפורטיבו לה קורוניה (5) 4 0.80
ראש בראש כללי לאס פלמאס (15) נגד דפורטיבו לה קורוניה (15) 2 -0.40
ראש בראש בית חוץ לאס פלמאס (7) נגד דפורטיבו לה קורוניה (7) -6 -1.00

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב לאס פלמאס דפורטיבו לה קורוניה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 2.00 -1.33
סיכום כללי לאס פלמאס (10), דפורטיבו לה קורוניה (10) 3 -1
סיכום בית חוץ לאס פלמאס (5), דפורטיבו לה קורוניה (5) 2 -2
ראש בראש כללי לאס פלמאס (15) נגד דפורטיבו לה קורוניה (15) 1 -1
ראש בראש בית חוץ לאס פלמאס (7) נגד דפורטיבו לה קורוניה (7) -3 3
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
8 3 5 מספר משחקים 4 4 8
2 0 2 נצחונות 1 0 1
3 2 1 תיקו 2 2 4
3 1 2 הפסדים 1 2 3
7 1 6 שערים שהבקיעו 7 3 10
10 2 8 שערים שספגו 7 7 14
2 1 1 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 0 1 1
4 2 2 מספר משחקים שלא הבקיעו 1 1 2
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
0.9 0.3 1.2 ממוצע שערים למשחק 1.8 0.8 1.3
1.3 0.7 1.6 ממוצע ספיגות למשחק 1.8 1.8 1.8
0.3 0.3 0.2 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.0 0.3 0.1
0.5 0.7 0.4 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.3 0.3 0.3
56" 49" 58" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 40" 56" 48"
57" 72" 50" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 54" 16" 37"
התפלגות זמני הבקעה
0.0%
0-15
10.0%
0.0%
15-30
10.0%
14.3%
30-45
0.0%
28.6%
45-60
40.0%
28.6%
60-75
10.0%
28.6%
75-90
30.0%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי לאס פלמאס (10), דפורטיבו לה קורוניה (10) 2.45 1
סיכום בית חוץ לאס פלמאס (5), דפורטיבו לה קורוניה (5) 2.80 4.5
ראש בראש כללי לאס פלמאס (15) נגד דפורטיבו לה קורוניה (15) 2.67 1
ראש בראש בית חוץ לאס פלמאס (7) נגד דפורטיבו לה קורוניה (7) 2.43 2
תאריך שעה 1 X 2
09/10/201920:052.102.552.60
11/10/201912:002.102.552.55
11/10/201912:102.152.552.55
12/10/201918:352.102.552.55
13/10/201903:352.102.552.60
13/10/201912:202.002.552.75
13/10/201913:352.002.552.80
13/10/201917:002.052.552.75
13/10/201917:302.002.552.80
13/10/201919:102.002.552.75
13/10/201919:352.002.602.75
13/10/201921:201.952.602.75
13/10/201921:402.052.602.60
13/10/201921:452.102.602.60

ספרדית שניה 14/10/2019 04:16

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1קאדיז119119 - 18928
 • נ
 • נ
 • נ
 • נ
 • ת
2אלמריה115429 - 16719
 • ת
 • ת
 • ה
 • ה
 • ת
3הואסקה106045 - 9418
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
 • ה
4פואנלבראדה95228 - 12417
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
 • ה
5סראגוסה94418 - 14616
 • ה
 • ת
 • ת
 • ת
 • נ
6ראיו וייקאנו1137114 - 17316
 • נ
 • ת
 • ת
 • ת
 • ת
7ג'ירונה1151512 - 13116
 • ה
 • נ
 • נ
 • ה
 • נ
8אלצ'ה1144310 - 11116
 • נ
 • ת
 • ה
 • נ
 • ת
9אלבסטה1051412 - 7-516
 • נ
 • ת
 • ה
 • נ
 • נ
10אלקורקון1143415 - 16115
 • נ
 • ה
 • ת
 • ה
 • ת
11לאס פלמאס1043310 - 11115
 • נ
 • נ
 • נ
 • ה
 • נ
12פונפרדינה1135313 - 15214
 • ת
 • נ
 • ה
 • ה
 • נ
13נומנסיה103529 - 11214
 • ת
 • נ
 • ת
 • ת
 • ת
14אקסטרמדורה1134411 - 11013
 • ת
 • נ
 • נ
 • נ
 • ה
15טנריפה1132616 - 14-211
 • ה
 • ה
 • ה
 • נ
 • ה
16ספורטינג גיחון1125413 - 11-211
 • ה
 • ה
 • נ
 • ת
 • ת
17לוגו1117315 - 10-510
 • ת
 • ה
 • ת
 • ה
 • ת
18ראסינג סנטאנדר1015412 - 9-38
 • ה
 • ת
 • ת
 • ת
 • נ
19מלאגה1115512 - 7-58
 • ה
 • ה
 • ת
 • ת
 • ה
20דפורטיבו לה קורוניה1015417 - 11-68
 • ת
 • ה
 • ת
 • ת
 • ת
21מיראנדס1015418 - 10-88
 • ה
 • ת
 • ת
 • ת
 • ה
22אוביידו1014516 - 11-57
 • ת
 • נ
 • ת
 • ה
 • ת

לאס פלמאס

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
05/10/2019 לוגו נגד לאס פלמאס ניצחון 0 : 2
02/10/2019 פונפרדינה נגד לאס פלמאס ניצחון 0 : 2
27/09/2019 לאס פלמאס נגד אלבסטה נצחון 3 : 2
22/09/2019 ג'ירונה נגד לאס פלמאס הפסד 1 : 0
19/09/2019 לאס פלמאס נגד ספורטינג גיחון נצחון 1 : 0
14/09/2019 לאס פלמאס נגד אלמריה הפסד 0 : 3
07/09/2019 טנריפה נגד לאס פלמאס תיקו 0 : 0
31/08/2019 לאס פלמאס נגד ראסינג סנטאנדר תיקו 2 : 2
24/08/2019 מלאגה נגד לאס פלמאס תיקו 1 : 1
18/08/2019 לאס פלמאס נגד הואסקה הפסד 0 : 1

דפורטיבו לה קורוניה

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
06/10/2019 דפורטיבו לה קורוניה נגד אלמריה ספרדית שניה תיקו 0 : 0
03/10/2019 ג'ירונה נגד דפורטיבו לה קורוניה ספרדית שניה הפסד 3 : 1
29/09/2019 דפורטיבו לה קורוניה נגד מיראנדס ספרדית שניה תיקו 1 : 1
21/09/2019 קאדיז נגד דפורטיבו לה קורוניה ספרדית שניה תיקו 0 : 0
18/09/2019 דפורטיבו לה קורוניה נגד נומנסיה ספרדית שניה תיקו 3 : 3
15/09/2019 ספורטינג גיחון נגד דפורטיבו לה קורוניה ספרדית שניה תיקו 1 : 1
07/09/2019 דפורטיבו לה קורוניה נגד אלבסטה ספרדית שניה הפסד 0 : 1
01/09/2019 ראיו וייקאנו נגד דפורטיבו לה קורוניה ספרדית שניה הפסד 3 : 1
25/08/2019 הואסקה נגד דפורטיבו לה קורוניה ספרדית שניה הפסד 3 : 1
18/08/2019 דפורטיבו לה קורוניה נגד אוביידו ספרדית שניה נצחון 3 : 2

לאס פלמאס נגד דפורטיבו לה קורוניה

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
10/03/2019 ספרדית שניה דפורטיבו לה קורוניה נגד לאס פלמאס לאס פלמאס 0 : 1
03/11/2018 ספרדית שניה לאס פלמאס נגד דפורטיבו לה קורוניה תיקו 1 : 1
17/03/2018 ספרדית ראשונה דפורטיבו לה קורוניה נגד לאס פלמאס תיקו 1 : 1
29/11/2017 גביע ספרדי לאס פלמאס נגד דפורטיבו לה קורוניה דפורטיבו לה קורוניה 2 : 3
30/10/2017 ספרדית ראשונה לאס פלמאס נגד דפורטיבו לה קורוניה דפורטיבו לה קורוניה 1 : 3
26/10/2017 גביע ספרדי דפורטיבו לה קורוניה נגד לאס פלמאס לאס פלמאס 1 : 4
20/05/2017 ספרדית ראשונה דפורטיבו לה קורוניה נגד לאס פלמאס דפורטיבו לה קורוניה 3 : 0
20/01/2017 ספרדית ראשונה לאס פלמאס נגד דפורטיבו לה קורוניה תיקו 1 : 1
11/04/2016 ספרדית ראשונה דפורטיבו לה קורוניה נגד לאס פלמאס לאס פלמאס 1 : 3
28/11/2015 ספרדית ראשונה לאס פלמאס נגד דפורטיבו לה קורוניה דפורטיבו לה קורוניה 0 : 2
19/01/2014 ספרדית שניה דפורטיבו לה קורוניה נגד לאס פלמאס לאס פלמאס 1 : 2
17/08/2013 ספרדית שניה לאס פלמאס נגד דפורטיבו לה קורוניה דפורטיבו לה קורוניה 0 : 1
16/05/2012 ספרדית שניה דפורטיבו לה קורוניה נגד לאס פלמאס דפורטיבו לה קורוניה 3 : 1
18/12/2011 ספרדית שניה לאס פלמאס נגד דפורטיבו לה קורוניה דפורטיבו לה קורוניה 0 : 1
19/01/2002 ספרדית ראשונה דפורטיבו לה קורוניה נגד לאס פלמאס דפורטיבו לה קורוניה 1 : 0

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

295. הסתיים לאס פלמאס - דפורטיבו לה קורוניה (1+) 4.00 3.40 1.40 3 - 0 מידע נוסף
296. הסתיים מעל/מתחת שערים (2.5) לאס פלמאס - דפורטיבו לה קורוניה 1.90 1.50 3 מידע נוסף
297. הסתיים סה"כ קרנות טווחים בין 9 ל 11 לאס פלמאס - דפורטיבו לה קורוניה S,D 2.00 2.35 2.80 מידע נוסף
298. הסתיים סה"כ קרנות טווחים בין 5 ל 6 לאס פלמאס - דפורטיבו לה קורוניה (מחצית ראשונה) S,D 1.60 2.50 3.90 מידע נוסף
 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס