איסלנד

כדורגל - איסלנד - איסלנדית ראשונה

315. הסתיים ואלור - קיי.אר S,D 2.60 3.05 1.90 0 - 1 מידע נוסף
 • ABCD

  קיי.אר במשחק לא קל מול ואלור , אך מכיוון שקיי.אר נמצאת בתקופה טובה יותר , כפי שניתן לראות במדד מומנטום כללי שמעיד שהיא בתקופה טובה יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קיי.אר עם מדד מומנטום כללי טוב יותר מואלור ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , קיי.אר צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קיי.אר עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר מואלור ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , קיי.אר צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של קיי.אר לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור במשחק שבו יחסי הכוחות מול קיי.אר נראים על פניו די שווים. על פי מדד מומנטום ראש בראש קיי.אר נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קיי.אר עם מדד עוצמה כללי טוב יותר מואלור ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , קיי.אר צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה כללי טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של קיי.אר לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור במשחק שבו יחסי הכוחות מול קיי.אר נראים על פניו די שווים. על פי מדד עוצמה ממוצע קיי.אר נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קיי.אר עם מדדי עוצמה ממוצע ומומנטום ממוצע טובים יותר מואלור , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום כללי טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום כללי טובי יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום כללי טובי יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה מארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קיי.אר עם מדד עוצמה כללית טוב יותר מואלור , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון של המארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קיי.אר במשחק חוץ שווה כוחות מול ואלור , למרות שואלור מארחת את המשחק , מדד העוצמה ממוצע של קיי.אר טוב יותר , והיא אמורה לרשום ניצחון חוץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון למארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ואלור מארחת את קיי.אר במסגרת איסלנדית ראשונה. קיי.אר עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

יום שני, תאריך 16 ספטמבר 2019. משחק בין ואלור לקיי.אר במסגרת האיסלנדית ראשונה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
ואלור המארחת ממוקמת במקום ה-6 עם 25 נקודות ויחס שערים חיובי של 3 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.79 וסופגת 1.63 שערים) כאשר מנגד קיי.אר האורחת ממוקמת במקום ה-1 עם 43 נקודות ויחס שערים חיובי של 18 שערים (כובשת בממוצע למשחק 2.00 וסופגת 1.05 שערים).
במשחקים האחרונים ואלור ניצחה פעם אחת (נגד פאלקיר), הפסידה פעמיים (נגד איי.בי.וי, אף.אייג') ופעמיים סיימה בתוצאת תיקו (נגד סטיארנן, בריידבליק) כאשר מנגד במשחקים האחרונים קיי.אר ניצחה 3 פעמים (נגד אקרנס, ויקינגור רקיאוויק, גרינדביק), הפסידה פעם אחת (נגד אייג'.קיי) ופעם אחת סיימה בתוצאת תיקו (נגד קיי.איי. אקוריירי).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה ואלור ניצחה 6 פעמים ומנגד קיי.אר ניצחה 6 פעמים ו-3 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -2.66 -1.33
סיכום כללי ואלור (10), קיי.אר (10) -4 -0.80
סיכום בית חוץ ואלור (5), קיי.אר (5) 0 0.40
ראש בראש כללי ואלור (15) נגד קיי.אר (15) -2 0.00
ראש בראש בית חוץ ואלור (7) נגד קיי.אר (7) 8 0.29

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב ואלור קיי.אר
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -1.33 1.33
סיכום כללי ואלור (10), קיי.אר (10) -2 2
סיכום בית חוץ ואלור (5), קיי.אר (5) -1 -1
ראש בראש כללי ואלור (15) נגד קיי.אר (15) -1 1
ראש בראש בית חוץ ואלור (7) נגד קיי.אר (7) 4 -4
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
19 10 9 מספר משחקים 10 9 19
7 3 4 נצחונות 8 5 13
4 2 2 תיקו 2 2 4
8 5 3 הפסדים 0 2 2
34 16 18 שערים שהבקיעו 23 15 38
31 18 13 שערים שספגו 9 11 20
3 1 2 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 5 2 7
2 1 1 מספר משחקים שלא הבקיעו 0 1 1
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.8 1.6 2.0 ממוצע שערים למשחק 2.3 1.7 2.0
1.6 1.8 1.4 ממוצע ספיגות למשחק 0.9 1.2 1.1
0.2 0.1 0.2 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.5 0.2 0.4
0.1 0.1 0.1 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.0 0.1 0.1
35" 28" 43" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 37" 27" 32"
44" 43" 46" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 55" 56" 56"
התפלגות זמני הבקעה
14.7%
0-15
7.9%
11.8%
15-30
15.8%
5.9%
30-45
13.2%
23.5%
45-60
26.3%
26.5%
60-75
15.8%
17.6%
75-90
21.1%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי ואלור (10), קיי.אר (10) 3.50 2.5
סיכום בית חוץ ואלור (5), קיי.אר (5) 3.60 2
ראש בראש כללי ואלור (15) נגד קיי.אר (15) 3.07 5
ראש בראש בית חוץ ואלור (7) נגד קיי.אר (7) 2.86 3
תאריך שעה 1 X 2
15/09/201916:052.253.052.10
16/09/201910:102.353.052.05
16/09/201910:152.353.052.00
16/09/201910:252.403.052.00
16/09/201912:152.403.002.00
16/09/201912:502.453.001.95
16/09/201915:502.503.001.95
16/09/201922:002.503.001.90
16/09/201922:102.553.001.90
16/09/201922:152.603.051.90

איסלנדית ראשונה 16/09/2019 19:20

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1קיי.אר19134220 - 381843
 • נ
 • ת
 • נ
 • ה
 • נ
2בריידבליק19113527 - 421536
 • נ
 • נ
 • ת
 • נ
 • נ
3אף.אייג'1994629 - 29031
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
 • נ
4סטיארנן1977530 - 32228
 • ה
 • ת
 • נ
 • ה
 • נ
5אייג'.קיי2075826 - 28226
 • ת
 • ה
 • ה
 • ת
 • נ
6ואלור1974831 - 34325
 • ה
 • ת
 • ת
 • ה
 • נ
7ויקינגור רקיאוויק1967628 - 29125
 • נ
 • נ
 • ה
 • נ
 • ה
8אקרנס1974825 - 24-125
 • ה
 • נ
 • ה
 • ה
 • ה
9פאלקיר1974835 - 32-325
 • ה
 • נ
 • ה
 • נ
 • ה
10קיי.איי. אקוריירי2074930 - 27-325
 • ת
 • נ
 • ת
 • ת
 • נ
11גרינדביק1939722 - 14-818
 • ה
 • ה
 • ת
 • ה
 • ה
12איי.בי.וי19231442 - 16-269
 • נ
 • ה
 • ת
 • ה
 • ה

ואלור

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
01/09/2019 איי.בי.וי נגד ואלור הפסד 2 : 1
26/08/2019 ואלור נגד סטיארנן תיקו 2 : 2
19/08/2019 בריידבליק נגד ואלור תיקו 3 : 3
11/08/2019 ואלור נגד אף.אייג' הפסד 2 : 3
07/08/2019 ואלור נגד פאלקיר נצחון 1 : 0
01/08/2019 לודוגורץ נגד ואלור הפסד 4 : 0
28/07/2019 אקרנס נגד ואלור ניצחון 1 : 2
25/07/2019 ואלור נגד לודוגורץ תיקו 1 : 1
21/07/2019 ויקינגור רקיאוויק נגד ואלור תיקו 2 : 2
10/07/2019 ואלור נגד מאריבור הפסד 0 : 3

קיי.אר

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
01/09/2019 קיי.אר נגד אקרנס איסלנדית ראשונה נצחון 2 : 0
25/08/2019 קיי.איי. אקוריירי נגד קיי.אר איסלנדית ראשונה תיקו 0 : 0
19/08/2019 קיי.אר נגד ויקינגור רקיאוויק איסלנדית ראשונה נצחון 1 : 0
11/08/2019 אייג'.קיי נגד קיי.אר איסלנדית ראשונה הפסד 4 : 1
06/08/2019 קיי.אר נגד גרינדביק איסלנדית ראשונה נצחון 5 : 2
28/07/2019 פאלקיר נגד קיי.אר איסלנדית ראשונה ניצחון 1 : 4
21/07/2019 קיי.אר נגד סטיארנן איסלנדית ראשונה תיקו 2 : 2
18/07/2019 קיי.אר נגד מולדה הליגה האירופית תיקו 0 : 0
11/07/2019 מולדה נגד קיי.אר הליגה האירופית הפסד 7 : 1
06/07/2019 איי.בי.וי נגד קיי.אר איסלנדית ראשונה ניצחון 1 : 2

ואלור נגד קיי.אר

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
19/06/2019 איסלנדית ראשונה קיי.אר נגד ואלור קיי.אר 3 : 2
05/07/2018 איסלנדית ראשונה קיי.אר נגד ואלור תיקו 1 : 1
27/04/2018 איסלנדית ראשונה ואלור נגד קיי.אר ואלור 2 : 1
14/08/2017 איסלנדית ראשונה קיי.אר נגד ואלור תיקו 0 : 0
22/05/2017 איסלנדית ראשונה ואלור נגד קיי.אר ואלור 2 : 1
28/08/2016 איסלנדית ראשונה ואלור נגד קיי.אר ואלור 2 : 0
29/05/2016 איסלנדית ראשונה קיי.אר נגד ואלור קיי.אר 2 : 1
30/08/2015 איסלנדית ראשונה קיי.אר נגד ואלור תיקו 2 : 2
07/06/2015 איסלנדית ראשונה ואלור נגד קיי.אר ואלור 3 : 0
19/07/2014 איסלנדית ראשונה ואלור נגד קיי.אר קיי.אר 1 : 4
04/05/2014 איסלנדית ראשונה קיי.אר נגד ואלור ואלור 1 : 2
22/09/2013 איסלנדית ראשונה ואלור נגד קיי.אר קיי.אר 1 : 2
29/08/2013 איסלנדית ראשונה קיי.אר נגד ואלור קיי.אר 3 : 1
12/08/2012 איסלנדית ראשונה קיי.אר נגד ואלור ואלור 2 : 3
20/05/2012 איסלנדית ראשונה ואלור נגד קיי.אר קיי.אר 0 : 1

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

316. הסתיים ואלור (1+) - קיי.אר 1.55 3.55 3.20 0 - 1 מידע נוסף
317. הסתיים מעל/מתחת שערים (2.5) ואלור - קיי.אר 1.45 1.95 1 מידע נוסף
318. הסתיים מחצית ראשונה ואלור - קיי.אר 3.00 2.05 2.25 0 - 1 מידע נוסף
319. הסתיים יותר שערים מחצית 1 / מחצית 2 ואלור - קיי.אר 2.65 3.20 1.80 מידע נוסף
 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס