קולומביה

כדורגל - קולומביה - ליגה קולומביאנית, קלאוסורה

352. הסתיים אתלטיקו הוליה - קלאב דפורטיבו ג'וניור S,D 3.15 2.50 1.90 1 - 1 מידע נוסף
 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שקלאב דפורטיבו גוניור האורחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0 כאשר תיקו הינו תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שקלאב דפורטיבו גוניור האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0 כאשר ניצחון לקבוצה המארחת הינה תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שקלאב דפורטיבו גוניור האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום כללי טוב יותר מאתלטיקו הוליה ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , קלאב דפורטיבו גוניור צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של קלאב דפורטיבו גוניור לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 100 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של קלאב דפורטיבו גוניור לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד עוצמה כללי טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של קלאב דפורטיבו גוניור לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה במשחק שבו יחסי הכוחות מול קלאב דפורטיבו גוניור נראים על פניו די שווים. על פי מדד עוצמה ממוצע קלאב דפורטיבו גוניור נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר מאתלטיקו הוליה ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , קלאב דפורטיבו גוניור צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קלאב דפורטיבו גוניור עם מדדי עוצמה ממוצע ומומנטום ממוצע טובים יותר מאתלטיקו הוליה , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אתלטיקו הוליה מארחת את קלאב דפורטיבו גוניור במסגרת ליגה קולומביאנית, קלאוסורה. קלאב דפורטיבו גוניור עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

1 X 2
3.15 2.50 1.90
33% 33% 33%
(8 ממליצים) (8 ממליצים) (8 ממליצים)

יום שני, תאריך 16 ספטמבר 2019. משחק בין אתלטיקו הוליה לקלאב דפורטיבו ג'וניור במסגרת הליגה קולומביאנית, קלאוסורה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
אתלטיקו הוליה עם רצף של 2 תיקו במשחקים האחרונים (נגד טולימה,קוקוטה) כאשר מנגד במשחקים האחרונים קלאב דפורטיבו ג'וניור ניצחה פעמיים (נגד אוניון מגדלנה, אינדפדיינטה סנטה פה), הפסידה פעם אחת (נגד אונסה סלאדס) ופעמיים סיימה בתוצאת תיקו (נגד אתלטיקו בוקרמנגה, אנביגאדו).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה אתלטיקו הוליה ניצחה 3 פעמים ומנגד קלאב דפורטיבו ג'וניור ניצחה 8 פעמים ו-4 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -2.67 -0.33
סיכום כללי אתלטיקו הוליה (10), קלאב דפורטיבו ג'וניור (10) -3 -0.70
סיכום בית חוץ אתלטיקו הוליה (5), קלאב דפורטיבו ג'וניור (5) 0 0.40
ראש בראש כללי אתלטיקו הוליה (15) נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור (15) -4 -0.80
ראש בראש בית חוץ אתלטיקו הוליה (7) נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור (7) 4 0.00

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב אתלטיקו הוליה קלאב דפורטיבו ג'וניור
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -3.00 -0.33
סיכום כללי אתלטיקו הוליה (10), קלאב דפורטיבו ג'וניור (10) -2 1
סיכום בית חוץ אתלטיקו הוליה (5), קלאב דפורטיבו ג'וניור (5) -1 -1
ראש בראש כללי אתלטיקו הוליה (15) נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור (15) -2 2
ראש בראש בית חוץ אתלטיקו הוליה (7) נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור (7) 2 -2
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
29 14 15 מספר משחקים 19 19 38
5 1 4 נצחונות 8 7 15
11 5 6 תיקו 9 8 17
13 8 5 הפסדים 2 4 6
27 10 17 שערים שהבקיעו 19 19 38
48 25 23 שערים שספגו 9 20 29
5 3 2 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 11 6 17
11 8 3 מספר משחקים שלא הבקיעו 7 7 14
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
0.9 0.7 1.1 ממוצע שערים למשחק 1.0 1.0 1.0
1.7 1.8 1.5 ממוצע ספיגות למשחק 0.5 1.1 0.8
0.2 0.2 0.1 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.6 0.3 0.4
0.4 0.6 0.2 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.4 0.4 0.4
47" 50" 45" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 52" 32" 41"
43" 33" 52" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 63" 38" 48"
התפלגות זמני הבקעה
14.8%
0-15
10.5%
7.4%
15-30
15.8%
3.7%
30-45
23.7%
29.6%
45-60
5.3%
11.1%
60-75
26.3%
33.3%
75-90
18.4%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי אתלטיקו הוליה (10), קלאב דפורטיבו ג'וניור (10) 1.65 0.5
סיכום בית חוץ אתלטיקו הוליה (5), קלאב דפורטיבו ג'וניור (5) 1.80 1
ראש בראש כללי אתלטיקו הוליה (15) נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור (15) 3.33 3
ראש בראש בית חוץ אתלטיקו הוליה (7) נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור (7) 3.14 1
תאריך שעה 1 X 2
11/09/201916:102.802.552.00
12/09/201905:352.902.502.00
12/09/201912:552.852.502.00
13/09/201914:503.002.501.90
13/09/201914:553.052.501.90
13/09/201915:053.002.501.95
15/09/201911:252.902.502.00
15/09/201911:402.852.502.00
15/09/201912:552.802.502.00
15/09/201919:002.852.502.00
15/09/201919:202.802.502.00
16/09/201900:402.952.501.95
16/09/201902:203.002.501.95
16/09/201902:403.052.501.90
16/09/201902:453.002.501.95
16/09/201902:552.952.501.95
16/09/201903:202.902.502.00
16/09/201903:352.952.451.95
16/09/201903:453.052.451.95
16/09/201903:503.052.501.95
16/09/201903:553.052.501.90
16/09/201904:053.152.501.90

ליגה קולומביאנית, קלאוסורה 16/09/2019 22:12

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1פטרולרה106315 - 10521
 • נ
 • נ
 • נ
 • ת
 • נ
2קוקוטה1163214 - 17321
 • נ
 • נ
 • ת
 • נ
 • נ
3נאסיונל מדיין1155111 - 221120
 • ה
 • נ
 • ת
 • נ
 • ת
4אמריקה קאלי1062211 - 13220
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
 • ת
5דפורטיבו קאלי105239 - 15617
 • ה
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
6לוס מיליונרוס1052312 - 14217
 • ה
 • ה
 • ת
 • נ
 • נ
7Rionegro1144315 - 15016
 • ה
 • ת
 • ת
 • נ
 • נ
8טולימה114349 - 11215
 • נ
 • ת
 • נ
 • נ
 • ת
9דפורטיבו פסטו103529 - 12314
 • נ
 • ת
 • ה
 • נ
 • נ
10בויאקה פטריוטאס1135310 - 12214
 • ה
 • ת
 • ת
 • ה
 • ת
11קלאב דפורטיבו ג'וניור104245 - 4-114
 • נ
 • ת
 • ה
 • ת
 • נ
12אנביגאדו1034313 - 13013
 • ת
 • ת
 • ה
 • ת
 • ה
13אונסה סלאדס1134410 - 10013
 • ה
 • ה
 • נ
 • נ
 • ת
14אתלטיקו בוקרמנגה113448 - 8013
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
 • ת
15אינדפדיינטה סנטה פה1132610 - 5-511
 • נ
 • נ
 • נ
 • ה
 • ה
16אינדפדיינטה מדיין1031617 - 13-410
 • ה
 • ה
 • ה
 • ה
 • ה
17לה אקווידד1123614 - 10-49
 • נ
 • ת
 • ת
 • ה
 • ה
18אוניון מגדלנה1122715 - 8-78
 • ה
 • ה
 • נ
 • ה
 • ה
19ז'גוארס1015413 - 6-78
 • ה
 • ת
 • ה
 • ת
 • ת
20אתלטיקו הוליה1015416 - 8-88
 • ת
 • ת
 • ה
 • ה
 • ה
 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1דפורטיבו פסטו64113 - 11813
 • נ
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
2לוס מיליונרוס63215 - 7211
 • ה
 • ת
 • נ
 • ת
 • נ
3אמריקה קאלי63037 - 929
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
 • ה
4אוניון מגדלנה601514 - 2-121
 • ה
 • ת
 • ה
 • ה
 • ה
 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1קלאב דפורטיבו ג'וניור63305 - 9412
 • נ
 • נ
 • ת
 • ת
 • נ
2טולימה63306 - 9312
 • נ
 • נ
 • ת
 • ת
 • נ
3דפורטיבו קאלי61149 - 6-34
 • ה
 • ה
 • ה
 • נ
 • ה
4נאסיונל מדיין611410 - 6-44
 • ה
 • ה
 • נ
 • ה
 • ה
 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1לוס מיליונרוס20116315 - 301539
 • ת
 • ת
 • נ
 • ת
 • ה
2דפורטיבו קאלי2096517 - 22533
 • נ
 • נ
 • ה
 • נ
 • ת
3טולימה2095616 - 271132
 • ה
 • ה
 • נ
 • ת
 • נ
4אמריקה קאלי2095620 - 26632
 • ת
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
5נאסיונל מדיין2087519 - 24531
 • נ
 • ה
 • נ
 • נ
 • ה
6דפורטיבו פסטו2087514 - 19531
 • ת
 • ה
 • ת
 • ת
 • נ
7קלאב דפורטיבו ג'וניור20612218 - 24630
 • ה
 • ת
 • ה
 • ת
 • ת
8אוניון מגדלנה2086624 - 24030
 • נ
 • נ
 • נ
 • ת
 • ה
9אינדפדיינטה מדיין2077624 - 30628
 • נ
 • נ
 • ת
 • ה
 • נ
10אונסה סלאדס2084816 - 20428
 • ה
 • ה
 • נ
 • נ
 • ת
11קוקוטה2083927 - 25-227
 • נ
 • ה
 • ה
 • ה
 • נ
12בויאקה פטריוטאס2076731 - 20-1127
 • ה
 • נ
 • ת
 • נ
 • ה
13אנביגאדו2059620 - 22224
 • ה
 • נ
 • נ
 • ת
 • ת
14פטרולרה2058719 - 17-223
 • נ
 • ת
 • ת
 • ת
 • ה
15ז'גוארס2058727 - 20-723
 • נ
 • ת
 • ת
 • ה
 • ת
16לה אקווידד20410622 - 21-122
 • נ
 • ת
 • ה
 • ת
 • ה
17אתלטיקו בוקרמנגה2056926 - 17-921
 • ה
 • ה
 • ת
 • ה
 • ת
18אתלטיקו הוליה2047932 - 19-1319
 • ה
 • ה
 • נ
 • נ
 • ה
19Rionegro20371030 - 17-1316
 • ת
 • נ
 • ה
 • ת
 • נ
20אינדפדיינטה סנטה פה20111824 - 17-714
 • ה
 • ת
 • ה
 • ה
 • נ

אתלטיקו הוליה

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
08/09/2019 טולימה נגד אתלטיקו הוליה תיקו 0 : 0
04/09/2019 אתלטיקו הוליה נגד קוקוטה תיקו 1 : 1
01/09/2019 אתלטיקו הוליה נגד טולימה הפסד 0 : 1
25/08/2019 פטרולרה נגד אתלטיקו הוליה הפסד 1 : 0
20/08/2019 דפורטיבו פסטו נגד אתלטיקו הוליה הפסד 4 : 0
11/08/2019 אתלטיקו הוליה נגד לוס מיליונרוס תיקו 1 : 1
07/08/2019 נאסיונל מדיין נגד אתלטיקו הוליה הפסד 4 : 1
28/07/2019 אתלטיקו הוליה נגד דפורטיבו קאלי תיקו 2 : 2
20/07/2019 אוניון מגדלנה נגד אתלטיקו הוליה תיקו 0 : 0
13/07/2019 אתלטיקו הוליה נגד לה אקווידד נצחון 3 : 2

קלאב דפורטיבו ג'וניור

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
07/09/2019 קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אוניון מגדלנה קולומביאנית ראשונה נצחון 1 : 0
01/09/2019 אתלטיקו בוקרמנגה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור קולומביאנית ראשונה תיקו 0 : 0
24/08/2019 קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אונסה סלאדס קולומביאנית ראשונה הפסד 0 : 1
21/08/2019 אנביגאדו נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור קולומביאנית ראשונה תיקו 0 : 0
18/08/2019 קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אינדפדיינטה סנטה פה קולומביאנית ראשונה נצחון 1 : 0
11/08/2019 Rionegro נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור קולומביאנית ראשונה הפסד 1 : 0
04/08/2019 קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אמריקה קאלי קולומביאנית ראשונה הפסד 0 : 1
29/07/2019 אינדפדיינטה מדיין נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור קולומביאנית ראשונה ניצחון 0 : 1
21/07/2019 בויאקה פטריוטאס נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור קולומביאנית ראשונה הפסד 2 : 0
13/07/2019 קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד טולימה קולומביאנית ראשונה נצחון 1 : 0

אתלטיקו הוליה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
24/03/2019 קולומביאנית ראשונה קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אתלטיקו הוליה קלאב דפורטיבו ג'וניור 3 : 0
13/08/2018 קולומביאנית ראשונה קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אתלטיקו הוליה קלאב דפורטיבו ג'וניור 3 : 0
18/02/2018 קולומביאנית ראשונה אתלטיקו הוליה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור אתלטיקו הוליה 1 : 0
17/08/2017 קולומביאנית ראשונה אתלטיקו הוליה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור תיקו 1 : 1
06/03/2017 קולומביאנית ראשונה קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אתלטיקו הוליה תיקו 3 : 3
07/09/2016 קולומביאנית ראשונה אתלטיקו הוליה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור אתלטיקו הוליה 3 : 1
31/01/2016 קולומביאנית ראשונה קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אתלטיקו הוליה קלאב דפורטיבו ג'וניור 1 : 0
07/11/2015 קולומביאנית ראשונה אתלטיקו הוליה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור תיקו 2 : 2
10/05/2015 קולומביאנית ראשונה קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אתלטיקו הוליה אתלטיקו הוליה 0 : 1
04/09/2014 קולומביאנית ראשונה קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אתלטיקו הוליה קלאב דפורטיבו ג'וניור 4 : 3
26/01/2014 קולומביאנית ראשונה אתלטיקו הוליה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור קלאב דפורטיבו ג'וניור 2 : 3
25/08/2013 קולומביאנית ראשונה קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אתלטיקו הוליה קלאב דפורטיבו ג'וניור 2 : 1
10/03/2013 קולומביאנית ראשונה אתלטיקו הוליה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור תיקו 1 : 1
04/10/2012 קולומביאנית ראשונה קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אתלטיקו הוליה קלאב דפורטיבו ג'וניור 4 : 0
14/04/2012 קולומביאנית ראשונה אתלטיקו הוליה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור קלאב דפורטיבו ג'וניור 1 : 3

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס