פרגוואי

כדורגל - פרגוואי - גביע פראגוואיי

314. הסתיים ספורטיבו לוקואנו - נאסיונל אסונסיון S,D 2.55 2.65 1.95 2 - 0 מידע נוסף
 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שנאסיונל אסונסיון האורחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0 כאשר תיקו הינו תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שנאסיונל אסונסיון האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה האורחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה האורחת הוא בין 1.95-2.0 כאשר ניצחון לקבוצה המארחת הינה תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שנאסיונל אסונסיון האורחת, עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של נאסיונל אסונסיון לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו במשחק שבו יחסי הכוחות מול נאסיונל אסונסיון נראים על פניו די שווים. על פי מדד מומנטום בית חוץ נאסיונל אסונסיון נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה כללי טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של נאסיונל אסונסיון לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו במשחק שבו יחסי הכוחות מול נאסיונל אסונסיון נראים על פניו די שווים. על פי מדד עוצמה ממוצע נאסיונל אסונסיון נמצאת בתקופה טובה יותר , ולכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון במשחק לא קל מול {קבוצהמאחרת} , אך מכיוון שנאסיונל אסונסיון נמצאת בתקופה טובה יותר , כפי שניתן לראות במדד עוצמה בית חוץ שמעיד שהיא בתקופה טובה יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר מספורטיבו לוקואנו , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון עם מדדי עוצמה ממוצע ומומנטום ממוצע טובים יותר מספורטיבו לוקואנו , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדדי עוצמה ממוצע ומדד מומנטום ממוצע טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון במשחק חוץ יחסית לא קל מול ספורטיבו לוקואנו , על פי מדד המומנטום הכללי נאסיונל אסונסיון אמורה לעבור את המשחק עם ניצחון .
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום כללי טובי יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום כללי טובי יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה מארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון במשחק חוץ שווה כוחות מול ספורטיבו לוקואנו , למרות שספורטיבו לוקואנו מארחת את המשחק , מדד המומנטום הממוצע של נאסיונל אסונסיון טוב יותר , והיא אמורה לרשום ניצחון חוץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה מארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון במשחק חוץ שווה כוחות מול ספורטיבו לוקואנו , למרות שספורטיבו לוקואנו מארחת את המשחק , מדד המומנטום בית חוץ של נאסיונל אסונסיון טוב יותר , והיא אמורה לרשום ניצחון חוץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר מספורטיבו לוקואנו , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 100 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה מארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה מארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה כללית טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון של המארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר מספורטיבו לוקואנו , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון למארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  נאסיונל אסונסיון במשחק חוץ שווה כוחות מול ספורטיבו לוקואנו , למרות שספורטיבו לוקואנו מארחת את המשחק , מדד העוצמה בית חוץ של נאסיונל אסונסיון טוב יותר , והיא אמורה לרשום ניצחון חוץ.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון למארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטיבו לוקואנו מארחת את נאסיונל אסונסיון במסגרת גביע פראגוואיי. נאסיונל אסונסיון עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

יום רביעי, תאריך 11 ספטמבר 2019. משחק בין ספורטיבו לוקואנו לנאסיונל אסונסיון במסגרת הגביע פראגוואיי.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
במשחקים האחרונים ספורטיבו לוקואנו הפסידה פעמיים (נגד ליברטד אסונסיון, אולימפיה אסונסיון) ו-3 פעמים סיימה בתוצאת תיקו (נגד Riv1er Plate, נאסיונל אסונסיון, סול דה אמריקה) כאשר מנגד במשחקים האחרונים נאסיונל אסונסיון ניצחה פעמיים (נגד ליברטד אסונסיון, Riv1er Plate), הפסידה פעם אחת (נגד דפורטיבו סנטני) ופעמיים סיימה בתוצאת תיקו (נגד סרו פורטנו, ספורטיבו לוקואנו).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה ספורטיבו לוקואנו ניצחה 5 פעמים ומנגד נאסיונל אסונסיון ניצחה 4 פעמים ו-6 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -1.66 -0.67
סיכום כללי ספורטיבו לוקואנו (10), נאסיונל אסונסיון (10) -1 -0.60
סיכום בית חוץ ספורטיבו לוקואנו (5), נאסיונל אסונסיון (5) -1 -0.80
ראש בראש כללי ספורטיבו לוקואנו (15) נגד נאסיונל אסונסיון (15) -2 0.00
ראש בראש בית חוץ ספורטיבו לוקואנו (9) נגד נאסיונל אסונסיון (9) -2 -0.11

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב ספורטיבו לוקואנו נאסיונל אסונסיון
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים -1.33 0.33
סיכום כללי ספורטיבו לוקואנו (10), נאסיונל אסונסיון (10) -2 -1
סיכום בית חוץ ספורטיבו לוקואנו (5), נאסיונל אסונסיון (5) -2 -1
ראש בראש כללי ספורטיבו לוקואנו (15) נגד נאסיונל אסונסיון (15) -1 1
ראש בראש בית חוץ ספורטיבו לוקואנו (9) נגד נאסיונל אסונסיון (9) -1 1
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
22 11 11 מספר משחקים 12 13 25
8 5 3 נצחונות 3 2 5
7 2 5 תיקו 2 7 9
7 4 3 הפסדים 7 4 11
28 12 16 שערים שהבקיעו 9 13 22
30 10 20 שערים שספגו 17 16 33
5 5 0 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 3 1 4
6 4 2 מספר משחקים שלא הבקיעו 7 3 10
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.3 1.1 1.5 ממוצע שערים למשחק 0.8 1.0 0.9
1.4 0.9 1.8 ממוצע ספיגות למשחק 1.4 1.2 1.3
0.2 0.5 0.0 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.3 0.1 0.2
0.3 0.4 0.2 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.6 0.2 0.4
36" 36" 37" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 27" 32" 31"
47" 47" 47" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 40" 51" 46"
התפלגות זמני הבקעה
14.3%
0-15
27.3%
25.0%
15-30
18.2%
14.3%
30-45
9.1%
7.1%
45-60
22.7%
14.3%
60-75
18.2%
25.0%
75-90
4.5%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי ספורטיבו לוקואנו (10), נאסיונל אסונסיון (10) 2.40 5
סיכום בית חוץ ספורטיבו לוקואנו (5), נאסיונל אסונסיון (5) 2.60 5
ראש בראש כללי ספורטיבו לוקואנו (15) נגד נאסיונל אסונסיון (15) 2.80 2
ראש בראש בית חוץ ספורטיבו לוקואנו (9) נגד נאסיונל אסונסיון (9) 3.22 2
תאריך שעה 1 X 2
09/09/201915:102.302.752.10
10/09/201911:552.202.652.20
10/09/201912:152.252.652.20
10/09/201912:452.252.652.15
10/09/201912:502.302.652.15
10/09/201913:052.302.652.10
10/09/201913:552.352.652.10
10/09/201920:102.402.652.05
10/09/201920:402.452.652.05
10/09/201922:202.502.652.00
11/09/201900:052.502.651.95
11/09/201900:452.552.651.95

ספורטיבו לוקואנו

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
30/08/2019 ספורטיבו לוקואנו נגד ליברטד אסונסיון הפסד 1 : 5
23/08/2019 Riv1er Plate נגד ספורטיבו לוקואנו תיקו 1 : 1
16/08/2019 ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון תיקו 1 : 1
11/08/2019 אולימפיה אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו הפסד 3 : 1
04/08/2019 ספורטיבו לוקואנו נגד סול דה אמריקה תיקו 0 : 0
28/07/2019 גווארני אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו ניצחון 1 : 3
22/07/2019 ספורטיבו לוקואנו נגד Sportivo San Lorenzo הפסד 1 : 3
12/07/2019 דפורטיבו קפיאטה נגד ספורטיבו לוקואנו הפסד 1 : 0
20/05/2019 ספורטיבו לוקואנו נגד דפורטיבו קפיאטה תיקו 1 : 1
12/05/2019 ליברטד אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו הפסד 1 : 0

נאסיונל אסונסיון

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
31/08/2019 דפורטיבו סנטני נגד נאסיונל אסונסיון פרגוואי ראשונה הפסד 3 : 1
26/08/2019 נאסיונל אסונסיון נגד סרו פורטנו פרגוואי ראשונה תיקו 1 : 1
16/08/2019 ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון פרגוואי ראשונה תיקו 1 : 1
09/08/2019 נאסיונל אסונסיון נגד ליברטד אסונסיון פרגוואי ראשונה נצחון 1 : 0
03/08/2019 Riv1er Plate נגד נאסיונל אסונסיון פרגוואי ראשונה ניצחון 0 : 1
26/07/2019 גנרל דיאז נגד נאסיונל אסונסיון פרגוואי ראשונה תיקו 1 : 1
19/07/2019 נאסיונל אסונסיון נגד אולימפיה אסונסיון פרגוואי ראשונה הפסד 1 : 3
13/07/2019 סול דה אמריקה נגד נאסיונל אסונסיון פרגוואי ראשונה הפסד 2 : 1
18/05/2019 נאסיונל אסונסיון נגד Riv1er Plate פרגוואי ראשונה תיקו 0 : 0
06/05/2019 נאסיונל אסונסיון נגד דפורטיבו קפיאטה פרגוואי ראשונה נצחון 2 : 1

ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
16/08/2019 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון תיקו 1 : 1
09/04/2019 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון תיקו 1 : 1
12/11/2018 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון תיקו 1 : 1
25/08/2018 פרגוואי ראשונה נאסיונל אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו נאסיונל אסונסיון 3 : 1
13/05/2018 פרגוואי ראשונה נאסיונל אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו ספורטיבו לוקואנו 0 : 2
12/03/2018 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון נאסיונל אסונסיון 1 : 3
12/03/2018 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון נאסיונל אסונסיון 1 : 3
18/08/2017 פרגוואי ראשונה נאסיונל אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו תיקו 1 : 1
09/06/2017 פרגוואי ראשונה נאסיונל אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו תיקו 0 : 0
29/03/2017 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון נאסיונל אסונסיון 1 : 2
23/10/2016 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון ספורטיבו לוקואנו 2 : 1
25/07/2016 פרגוואי ראשונה נאסיונל אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו ספורטיבו לוקואנו 1 : 2
14/05/2016 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון ספורטיבו לוקואנו 3 : 2
12/03/2016 פרגוואי ראשונה נאסיונל אסונסיון נגד ספורטיבו לוקואנו תיקו 1 : 1
24/10/2015 פרגוואי ראשונה ספורטיבו לוקואנו נגד נאסיונל אסונסיון ספורטיבו לוקואנו 3 : 1

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

315. הסתיים ספורטיבו לוקואנו (1+) - נאסיונל אסונסיון 1.45 3.25 3.60 2 - 0 מידע נוסף
316. הסתיים מעל/מתחת שערים (2.5) ספורטיבו לוקואנו - נאסיונל אסונסיון 1.75 1.55 2 מידע נוסף
 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס