ספרד

כדורגל - ספרד - ספרדית שניה

193. הסתיים ספורטינג גיחון - ראיו וייקאנו S,D 1.85 2.70 2.95 1 - 1 מידע נוסף
 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת הוא בין 1.85-1.9
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שספורטינג גיחון המארחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה המארחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת הוא בין 1.85-1.9 כאשר תיקו הינו תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שספורטינג גיחון המארחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה המארחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת הוא בין 1.85-1.9 כאשר ניצחון לקבוצה אורחת הינה תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שספורטינג גיחון המארחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון במשחק יחסית לא קל מול ראיו וייקאנו , על פי מדד מומנטום הממוצע ביחד עם העובדה שספורטינג גיחון לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של ספורטינג גיחון לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעהשל תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר , בנוסף היה ירידה ביחס ליין של ספורטינג גיחון שמעיד בדרך כלל שמהמרים רבים נוספים הימרו על ניצחון של ספורטינג גיחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של ספורטינג גיחון. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של ספורטינג גיחון. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר , בנוסף היה ירידה ביחס ליין של ספורטינג גיחון שמעיד בדרך כלל שמהמרים רבים נוספים הימרו על ניצחון של ספורטינג גיחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של ספורטינג גיחון. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, בנוסף היה ירידה ביחס ליין של ספורטינג גיחון. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון במשחק שווה כוחות מול ראיו וייקאנו , אך מכיוון שספורטינג גיחון מארחת את המשחק יחד עם העובדה שכל מדד מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 90 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון עם כל מדדי העוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר מראיו וייקאנו , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון במשחק שווה כוחות מול ראיו וייקאנו , אך מכיוון שספורטינג גיחון מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדדי המומנטום ממוצע ועוצמה ממוצע שלה טובים יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 50 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון עם כל מדדי עוצמה ומומנטום ממוצעים טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה ומומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון במשחק שווה כוחות מול ראיו וייקאנו , אך מכיוון שספורטינג גיחון מארחת את המשחק יחד עם העובדה שהיא במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי) , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי). מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ספורטינג גיחון מארחת את ראיו וייקאנו במסגרת ספרדית שניה. ספורטינג גיחון במומנטום טוב יותר (על פי מדד המומנטום הכללי). מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

יום ראשון, תאריך 25 אוגוסט 2019. משחק בין ספורטינג גיחון לראיו וייקאנו במסגרת הספרדית שניה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
ספורטינג גיחון המארחת ממוקמת במקום ה-13 עם 1 נקודות ויחס שערים חיובי של 0 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.00 וסופגת 1.00 שערים) כאשר מנגד ראיו וייקאנו האורחת ממוקמת במקום ה-12 עם 1 נקודות ויחס שערים חיובי של 0 שערים (כובשת בממוצע למשחק 2.00 וסופגת 2.00 שערים).
במשחקים האחרונים ספורטינג גיחון ניצחה פעמיים (נגד קאדיז, רייאוס דפורטיו), הפסידה פעמיים (נגד אלבסטה, סראגוסה) ופעם אחת סיימה בתוצאת תיקו (נגד ג'ירונה) כאשר מנגד ראיו וייקאנו עם רצף של 2 תיקו במשחקים האחרונים (נגד מיראנדס,סלטה ויגו).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה ספורטינג גיחון ניצחה 7 פעמים ומנגד ראיו וייקאנו ניצחה 5 פעמים ו-3 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 2.66 1.00
סיכום כללי ספורטינג גיחון (10), ראיו וייקאנו (10) 2 0.60
סיכום בית חוץ ספורטינג גיחון (5), ראיו וייקאנו (5) 4 2.00
ראש בראש כללי ספורטינג גיחון (15) נגד ראיו וייקאנו (15) 2 0.40
ראש בראש בית חוץ ספורטינג גיחון (7) נגד ראיו וייקאנו (7) 6 1.29

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב ספורטינג גיחון ראיו וייקאנו
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 1.33 -1.33
סיכום כללי ספורטינג גיחון (10), ראיו וייקאנו (10) 1 -1
סיכום בית חוץ ספורטינג גיחון (5), ראיו וייקאנו (5) 1 -3
ראש בראש כללי ספורטינג גיחון (15) נגד ראיו וייקאנו (15) 1 -1
ראש בראש בית חוץ ספורטינג גיחון (7) נגד ראיו וייקאנו (7) 3 -3
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
41 21 20 מספר משחקים 19 18 37
15 6 9 נצחונות 5 3 8
13 7 6 תיקו 6 1 7
13 8 5 הפסדים 8 14 22
42 20 22 שערים שהבקיעו 25 14 39
38 21 17 שערים שספגו 32 36 68
17 7 10 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 4 3 7
11 7 4 מספר משחקים שלא הבקיעו 3 6 9
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.0 1.0 1.1 ממוצע שערים למשחק 1.3 0.8 1.1
0.9 1.0 0.9 ממוצע ספיגות למשחק 1.7 2.0 1.8
0.4 0.3 0.5 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.2 0.2 0.2
0.3 0.3 0.2 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.2 0.3 0.2
39" 38" 39" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 43" 38" 41"
49" 50" 46" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 36" 36" 36"
התפלגות זמני הבקעה
19.5%
0-15
7.7%
12.2%
15-30
20.5%
14.6%
30-45
23.1%
9.8%
45-60
17.9%
14.6%
60-75
15.4%
29.3%
75-90
15.4%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי ספורטינג גיחון (10), ראיו וייקאנו (10) 2.50 3
סיכום בית חוץ ספורטינג גיחון (5), ראיו וייקאנו (5) 2.80 2.5
ראש בראש כללי ספורטינג גיחון (15) נגד ראיו וייקאנו (15) 2.67 1
ראש בראש בית חוץ ספורטינג גיחון (7) נגד ראיו וייקאנו (7) 2.71 1
תאריך שעה 1 X 2
21/08/201916:102.102.402.80
21/08/201916:302.102.452.80
21/08/201917:052.102.502.70
21/08/201919:252.052.552.75
21/08/201919:302.002.552.75
21/08/201920:152.002.552.80
21/08/201920:201.952.552.85
21/08/201921:501.902.602.90
22/08/201911:151.952.602.90
22/08/201913:101.902.602.95
22/08/201914:451.902.602.90
22/08/201915:351.902.603.00
22/08/201922:451.852.603.05
25/08/201908:151.852.652.95
25/08/201908:201.852.702.95
25/08/201908:451.852.702.90
25/08/201917:401.852.702.95

ספרדית שניה 25/08/2019 22:12

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1קאדיז22002 - 536
 • נ
 • נ
2אלמריה21101 - 434
 • ת
 • נ
3מלאגה21101 - 214
 • ת
 • נ
4פואנלבראדה11000 - 223
 • נ
5סראגוסה11000 - 223
 • נ
6דפורטיבו לה קורוניה11002 - 313
 • נ
7הואסקה11000 - 113
 • נ
8אלקורקון21012 - 203
 • ה
 • נ
9אלצ'ה21013 - 2-13
 • נ
 • ה
10אלבסטה21013 - 1-23
 • נ
 • ה
11לוגו20201 - 102
 • ת
 • ת
12ראיו וייקאנו10102 - 201
 • ת
13ספורטינג גיחון10101 - 101
 • ת
14אקסטרמדורה10100 - 001
 • ת
15מיראנדס20114 - 3-11
 • ה
 • ת
16אוביידו20114 - 3-11
 • ת
 • ה
17ג'ירונה20112 - 1-11
 • ה
 • ת
18לאס פלמאס20112 - 1-11
 • ת
 • ה
19ראסינג סנטאנדר20112 - 1-11
 • ת
 • ה
20נומנסיה10011 - 0-10
 • ה
21פונפרדינה10013 - 1-20
 • ה
22טנריפה10012 - 0-20
 • ה

ספורטינג גיחון

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
18/08/2019 ג'ירונה נגד ספורטינג גיחון תיקו 1 : 1
08/06/2019 ספורטינג גיחון נגד קאדיז נצחון 1 : 0
01/06/2019 רייאוס דפורטיו נגד ספורטינג גיחון ניצחון 0 : 1
25/05/2019 ספורטינג גיחון נגד אלבסטה הפסד 0 : 2
17/05/2019 סראגוסה נגד ספורטינג גיחון הפסד 4 : 2
11/05/2019 ספורטינג גיחון נגד לוגו תיקו 0 : 0
05/05/2019 מאיורקה נגד ספורטינג גיחון הפסד 2 : 1
28/04/2019 ספורטינג גיחון נגד אלצ'ה תיקו 1 : 1
20/04/2019 חימנסטיק נגד ספורטינג גיחון תיקו 0 : 0
12/04/2019 ספורטינג גיחון נגד גרנאדה נצחון 1 : 0

ראיו וייקאנו

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
17/08/2019 ראיו וייקאנו נגד מיראנדס ספרדית שניה תיקו 2 : 2
18/05/2019 סלטה ויגו נגד ראיו וייקאנו ספרדית ראשונה תיקו 2 : 2
12/05/2019 ראיו וייקאנו נגד ויאדוליד ספרדית ראשונה הפסד 1 : 2
04/05/2019 לבאנטה נגד ראיו וייקאנו ספרדית ראשונה הפסד 4 : 1
28/04/2019 ראיו וייקאנו נגד ריאל מדריד ספרדית ראשונה נצחון 1 : 0
25/04/2019 סביליה נגד ראיו וייקאנו ספרדית ראשונה הפסד 5 : 0
20/04/2019 ראיו וייקאנו נגד הואסקה ספרדית ראשונה תיקו 0 : 0
14/04/2019 אתלטיק בילבאו נגד ראיו וייקאנו ספרדית ראשונה הפסד 3 : 2
06/04/2019 ראיו וייקאנו נגד ולנסיה ספרדית ראשונה נצחון 2 : 0
03/04/2019 אייבר נגד ראיו וייקאנו ספרדית ראשונה הפסד 2 : 1

ספורטינג גיחון נגד ראיו וייקאנו

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
24/03/2018 ספרדית שניה ספורטינג גיחון נגד ראיו וייקאנו ספורטינג גיחון 1 : 0
22/10/2017 ספרדית שניה ראיו וייקאנו נגד ספורטינג גיחון תיקו 1 : 1
12/02/2016 ספרדית ראשונה ספורטינג גיחון נגד ראיו וייקאנו תיקו 2 : 2
23/09/2015 ספרדית ראשונה ראיו וייקאנו נגד ספורטינג גיחון ראיו וייקאנו 2 : 1
21/04/2012 ספרדית ראשונה ספורטינג גיחון נגד ראיו וייקאנו ספורטינג גיחון 2 : 1
11/12/2011 ספרדית ראשונה ראיו וייקאנו נגד ספורטינג גיחון ספורטינג גיחון 1 : 3
16/04/2004 ספרדית שניה ספורטינג גיחון נגד ראיו וייקאנו ספורטינג גיחון 3 : 1
15/11/2003 ספרדית שניה ראיו וייקאנו נגד ספורטינג גיחון ראיו וייקאנו 2 : 1
13/03/1999 ספרדית שניה ספורטינג גיחון נגד ראיו וייקאנו תיקו 0 : 0
09/10/1998 ספרדית שניה ראיו וייקאנו נגד ספורטינג גיחון ראיו וייקאנו 2 : 1
14/06/1997 ספרדית ראשונה ספורטינג גיחון נגד ראיו וייקאנו ספורטינג גיחון 3 : 0
18/01/1997 ספרדית ראשונה ראיו וייקאנו נגד ספורטינג גיחון ספורטינג גיחון 0 : 1
30/03/1996 ספרדית ראשונה ספורטינג גיחון נגד ראיו וייקאנו ספורטינג גיחון 3 : 1
18/11/1995 ספרדית ראשונה ראיו וייקאנו נגד ספורטינג גיחון ראיו וייקאנו 2 : 0
05/03/1994 ספרדית ראשונה ראיו וייקאנו נגד ספורטינג גיחון ראיו וייקאנו 2 : 1

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס