גרמניה

כדורגל - גרמניה - גרמנית מחוזית בווריה

152. הסתיים ויקטוריה אשפנבורג - ביירות' S,D 2.40 3.00 2.00 4 - 0 מידע נוסף
 • ABCD

  ביירות במשחק לא קל מול {קבוצהמאחרת} , אך מכיוון שביירות נמצאת בתקופה טובה יותר , כפי שניתן לראות במדד עוצמה ראש בראש שמעיד שהיא בתקופה טובה יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ביירות עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר מויקטוריה אשפנבורג ,למרות שהמשחק על פניו נראה שיהיה צמוד , ביירות צפויה לנצח במשחק.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ביירות עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ביירות עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ביירות עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ביירות עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג עם מדד מומנטום כללי טוב יותר מביירות , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 400 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה למרות שהמשחק נראה על הנייר שווה כוחות.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג במשחק יחסית לא קל מול ביירות , על פי מדד מומנטום בית חוץ ביחד עם העובדה שויקטוריה אשפנבורג לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 100 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ביירות עם מדד עוצמה כללית טוב יותר מויקטוריה אשפנבורג , צפויה לנצח במשחק חוץ לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ביירות עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ביירות עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון של המארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג במשחק יחסית לא קל מול ביירות , על פי מדד עוצמה ממוצע ביחד עם העובדה שויקטוריה אשפנבורג לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קבוצהמארחת} מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה האורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה למרות שהמשחק נראה על הנייר שווה כוחות.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ויקטוריה אשפנבורג מארחת את ביירות במסגרת גרמנית מחוזית בווריה. ויקטוריה אשפנבורג עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה האורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

1 X 2
2.40 3.00 2.00
35% 35% 31%
(9 ממליצים) (9 ממליצים) (8 ממליצים)

יום שישי, תאריך 12 יולי 2019. משחק בין ויקטוריה אשפנבורג לביירות' במסגרת הגרמנית מחוזית בווריה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
במשחקים האחרונים ויקטוריה אשפנבורג ניצחה פעם אחת (נגד Nurnberg II), ו-4 פעמים סיימה בתוצאת תיקו (נגד Augsburg II, Garching, Bayreuth, Schalding-Heining) כאשר מנגד במשחקים האחרונים ביירות' ניצחה פעם אחת (נגד Buchbach), הפסידה פעמיים (נגד 1860 Rosenheim, Augsburg II) ופעמיים סיימה בתוצאת תיקו (נגד Viktoria Aschaffenburg, Garching).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה ביירות' ניצחה פעמיים ופעמיים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 1.66 0.67
סיכום כללי ויקטוריה אשפנבורג (10), ביירות' (10) 2 -0.90
סיכום בית חוץ ויקטוריה אשפנבורג (5), ביירות' (5) 4 0.80
ראש בראש כללי ויקטוריה אשפנבורג (4) נגד ביירות' (4) -3 -1.25
ראש בראש בית חוץ ויקטוריה אשפנבורג (2) נגד ביירות' (2) -3 -1.50

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב ויקטוריה אשפנבורג ביירות'
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 1.33 -0.33
סיכום כללי ויקטוריה אשפנבורג (10), ביירות' (10) 1 -1
סיכום בית חוץ ויקטוריה אשפנבורג (5), ביירות' (5) 1 -3
ראש בראש כללי ויקטוריה אשפנבורג (4) נגד ביירות' (4) -1 2
ראש בראש בית חוץ ויקטוריה אשפנבורג (2) נגד ביירות' (2) -1 2
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
19 10 9 מספר משחקים 13 11 24
6 2 4 נצחונות 4 4 8
8 7 1 תיקו 4 2 6
5 1 4 הפסדים 5 5 10
29 15 14 שערים שהבקיעו 12 19 31
29 14 15 שערים שספגו 13 19 32
3 2 1 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 4 2 6
4 3 1 מספר משחקים שלא הבקיעו 6 2 8
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.5 1.5 1.6 ממוצע שערים למשחק 0.9 1.7 1.3
1.5 1.4 1.7 ממוצע ספיגות למשחק 1.0 1.7 1.3
0.2 0.2 0.1 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.3 0.2 0.3
0.2 0.3 0.1 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.5 0.2 0.3
48" 41" 54" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 48" 30" 38"
32" 28" 35" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 36" 45" 40"
התפלגות זמני הבקעה
3.4%
0-15
12.9%
3.4%
15-30
16.1%
24.1%
30-45
12.9%
17.2%
45-60
25.8%
20.7%
60-75
6.5%
31.0%
75-90
25.8%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי ויקטוריה אשפנבורג (10), ביירות' (10) 3.05 1.5
סיכום בית חוץ ויקטוריה אשפנבורג (5), ביירות' (5) 2.80 2
ראש בראש כללי ויקטוריה אשפנבורג (4) נגד ביירות' (4) 3.25 0
ראש בראש בית חוץ ויקטוריה אשפנבורג (2) נגד ביירות' (2) 4.50 5
תאריך שעה 1 X 2
11/07/201912:152.052.952.35
11/07/201912:202.002.952.45
11/07/201912:302.052.952.35
11/07/201912:352.002.952.40
11/07/201912:402.003.002.45
11/07/201916:001.952.952.55
11/07/201916:202.002.952.45
11/07/201916:352.102.952.30
11/07/201916:552.202.952.20
11/07/201917:002.202.952.15
11/07/201917:302.253.002.10
11/07/201917:552.303.002.10
11/07/201918:452.353.002.05
11/07/201918:552.303.002.05
11/07/201919:302.253.002.10
11/07/201921:152.403.002.00
12/07/201905:452.352.952.05
12/07/201909:402.403.002.00
12/07/201910:452.453.001.95
12/07/201913:002.503.051.90
12/07/201913:202.653.051.85
12/07/201915:252.603.051.85
12/07/201915:302.503.051.95
12/07/201915:402.303.002.05
12/07/201916:302.403.002.00

גרמנית מחוזית בווריה 12/07/2019 08:19

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1Illertissen11000 - 223
 • נ
21860 Rosenheim00000 - 000
  3Aubstadt00000 - 000
   4Augsburg II00000 - 000
    5ביירות'00000 - 000
     6Buchbach00000 - 000
      7Eichstatt00000 - 000
       8Garching00000 - 000
        9Greuther Furth II00000 - 000
         10Heimstetten00000 - 000
          11Nurnberg II00000 - 000
           12Rain / Lech00000 - 000
            13Schalding-Heining00000 - 000
             14Schweinfurt00000 - 000
              15Turkgucu-Ataspor00000 - 000
               16ויקטוריה אשפנבורג00000 - 000
                17Wacker Burghausen00000 - 000
                 18Memmingen10012 - 0-20
                 • ה

                 ויקטוריה אשפנבורג

                 תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
                 18/05/2019 Augsburg II נגד ויקטוריה אשפנבורג תיקו 1 : 1
                 11/05/2019 ויקטוריה אשפנבורג נגד Nurnberg II נצחון 2 : 1
                 04/05/2019 ויקטוריה אשפנבורג נגד Garching תיקו 1 : 1
                 27/04/2019 Bayreuth נגד ויקטוריה אשפנבורג תיקו 0 : 0
                 22/04/2019 ויקטוריה אשפנבורג נגד Schalding-Heining תיקו 0 : 0
                 13/04/2019 Illertissen נגד ויקטוריה אשפנבורג ניצחון 2 : 3
                 09/04/2019 ויקטוריה אשפנבורג נגד Bayern Munchen II הפסד 2 : 3
                 06/04/2019 ויקטוריה אשפנבורג נגד Pipinsried הפסד 0 : 1
                 30/03/2019 Ingolstadt II נגד ויקטוריה אשפנבורג תיקו 3 : 3
                 16/03/2019 Eichstatt נגד ויקטוריה אשפנבורג הפסד 5 : 0

                 ביירות'

                 תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
                 18/05/2019 1860 Rosenheim נגד ביירות' גרמנית מחוזית דרום מערב הפסד 1 : 0
                 11/05/2019 ביירות' נגד Buchbach גרמנית מחוזית דרום מערב נצחון 4 : 1
                 04/05/2019 Augsburg II נגד ביירות' גרמנית מחוזית דרום מערב הפסד 4 : 1
                 27/04/2019 ביירות' נגד Viktoria Aschaffenburg גרמנית מחוזית דרום מערב תיקו 0 : 0
                 20/04/2019 Garching נגד ביירות' גרמנית מחוזית דרום מערב תיקו 1 : 1
                 13/04/2019 Nurnberg II נגד ביירות' גרמנית מחוזית דרום מערב תיקו 2 : 2
                 06/04/2019 ביירות' נגד Schalding-Heining גרמנית מחוזית דרום מערב נצחון 2 : 0
                 30/03/2019 Illertissen נגד ביירות' גרמנית מחוזית דרום מערב הפסד 3 : 2
                 23/03/2019 ביירות' נגד Pipinsried גרמנית מחוזית דרום מערב נצחון 4 : 2
                 10/03/2019 ביירות' נגד Bayern Munchen II גרמנית מחוזית דרום מערב נצחון 2 : 0

                 ויקטוריה אשפנבורג נגד ביירות'

                 תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
                 27/04/2019 גרמנית מחוזית דרום מערב ביירות' נגד ויקטוריה אשפנבורג תיקו 0 : 0
                 06/10/2018 גרמנית מחוזית דרום מערב ויקטוריה אשפנבורג נגד ביירות' ביירות' 1 : 4
                 05/03/2016 גרמנית מחוזית דרום מערב ביירות' נגד ויקטוריה אשפנבורג ביירות' 3 : 1
                 14/08/2015 גרמנית מחוזית דרום מערב ויקטוריה אשפנבורג נגד ביירות' תיקו 2 : 2

                 אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

                 153. הסתיים ויקטוריה אשפנבורג (1+) - ביירות' 1.45 3.70 3.45 4 - 0 מידע נוסף
                 154. הסתיים מעל/מתחת שערים (2.5) ויקטוריה אשפנבורג - ביירות' 1.40 2.05 4 מידע נוסף
                 155. הסתיים מחצית ראשונה ויקטוריה אשפנבורג - ביירות' 2.80 2.10 2.40 2 - 0 מידע נוסף
                  
                  
                  
                  
                  
                  

                 הרשמה לניוזלטרס