קולומביה

כדורגל - קולומביה - גביע קולומביאני, בית ב'

316. הסתיים בויאקה צ'יקו - אינדפדיינטה סנטה פה S,D 2.90 2.60 1.90 2 - 2 מידע נוסף
 • ABCD

  בויאקה ציקו במשחק יחסית לא קל מול אינדפדיינטה סנטה פה , על פי מדד מומנטום הכללי ביחד עם העובדה שבויאקה ציקו לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו במשחק שווה כוחות מול אינדפדיינטה סנטה פה , אך מכיוון שבויאקה ציקו מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדד מומנטום הממוצע שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר מאינדפדיינטה סנטה פה , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה אורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד מומנטום בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. אינדפדיינטה סנטה פה עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. אינדפדיינטה סנטה פה עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. אינדפדיינטה סנטה פה עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה מארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד עוצמה כללית טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה למרות שהמשחק נראה על הנייר שווה כוחות.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 80 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד עוצמה כללית טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה האורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה כללית טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר מאינדפדיינטה סנטה פה , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 180 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  קבוצהמארחת} מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה האורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו במשחק שווה כוחות מול אינדפדיינטה סנטה פה , אך מכיוון שבויאקה ציקו מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדד עוצמה בית חוץ שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. בויאקה ציקו עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון לקבוצה האורחת במשחקים צמודים מבחינת יחסים ,כאשר הקבוצה המארחת עם מדד עוצמה בית חוץ טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  אינדפדיינטה סנטה פה במשחק חוץ יחסית לא קל מול בויאקה ציקו , על פי מדד העוצמה ראש בראש אינדפדיינטה סנטה פה אמורה לעבור את המשחק עם ניצחון .
  לכן ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. אינדפדיינטה סנטה פה עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  בויאקה ציקו מארחת את אינדפדיינטה סנטה פה במסגרת גביע קולומביאני, בית ב. אינדפדיינטה סנטה פה עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על ניצחון למארחת במשחקים שקבוצה אורחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 200 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

1 X 2
2.90 2.60 1.90
33% 33% 33%
(8 ממליצים) (8 ממליצים) (8 ממליצים)

יום חמישי, תאריך 21 מרץ 2019. משחק בין בויאקה צ'יקו לאינדפדיינטה סנטה פה במסגרת הגביע קולומביאני, בית ב'.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
בויאקה צ'יקו עם רצף של 4 תיקו במשחקים האחרונים (נגד קלאב קורטולה,בוגוטה,דפורטס פריירה,יאנרוס) כאשר מנגד במשחקים האחרונים אינדפדיינטה סנטה פה הפסידה פעם אחת (נגד אינדפדיינטה מדיין) ו-4 פעמים סיימה בתוצאת תיקו (נגד Rionegro, אמריקה קאלי, קלאב דפורטיבו ג'וניור, בויאקה פטריוטאס).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה בויאקה צ'יקו ניצחה פעמיים ומנגד אינדפדיינטה סנטה פה ניצחה 11 פעמים ופעמיים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 2.33 0.33
סיכום כללי בויאקה צ'יקו (10), אינדפדיינטה סנטה פה (10) 3 0.20
סיכום בית חוץ בויאקה צ'יקו (5), אינדפדיינטה סנטה פה (5) 3 0.80
ראש בראש כללי בויאקה צ'יקו (15) נגד אינדפדיינטה סנטה פה (15) -2 -0.67
ראש בראש בית חוץ בויאקה צ'יקו (7) נגד אינדפדיינטה סנטה פה (7) 2 -0.14

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב בויאקה צ'יקו אינדפדיינטה סנטה פה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 1.00 -1.33
סיכום כללי בויאקה צ'יקו (10), אינדפדיינטה סנטה פה (10) 1 -2
סיכום בית חוץ בויאקה צ'יקו (5), אינדפדיינטה סנטה פה (5) 1 -2
ראש בראש כללי בויאקה צ'יקו (15) נגד אינדפדיינטה סנטה פה (15) -1 1
ראש בראש בית חוץ בויאקה צ'יקו (7) נגד אינדפדיינטה סנטה פה (7) 1 -1
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
6 2 4 מספר משחקים 5 4 9
1 0 1 נצחונות 0 0 0
5 2 3 תיקו 3 3 6
0 0 0 הפסדים 2 1 3
7 3 4 שערים שהבקיעו 7 1 8
5 3 2 שערים שספגו 9 2 11
3 1 2 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 0 2 2
3 1 2 מספר משחקים שלא הבקיעו 1 3 4
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
1.2 1.5 1.0 ממוצע שערים למשחק 1.4 0.3 0.9
0.8 1.5 0.5 ממוצע ספיגות למשחק 1.8 0.5 1.2
0.5 0.5 0.5 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.0 0.5 0.2
0.5 0.5 0.5 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.2 0.8 0.4
58" 34" 70" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 27" 55" 32"
54" 18" 72" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 55" 51" 54"
התפלגות זמני הבקעה
0.0%
0-15
12.5%
0.0%
15-30
25.0%
14.3%
30-45
12.5%
14.3%
45-60
25.0%
28.6%
60-75
0.0%
42.9%
75-90
25.0%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי בויאקה צ'יקו (10), אינדפדיינטה סנטה פה (10) 2.00 0.5
סיכום בית חוץ בויאקה צ'יקו (5), אינדפדיינטה סנטה פה (5) 1.40 0.5
ראש בראש כללי בויאקה צ'יקו (15) נגד אינדפדיינטה סנטה פה (15) 2.13 2
ראש בראש בית חוץ בויאקה צ'יקו (7) נגד אינדפדיינטה סנטה פה (7) 2.43 4
תאריך שעה 1 X 2
19/03/201917:502.202.702.35
20/03/201902:002.202.802.30
20/03/201913:152.252.552.45
20/03/201913:252.402.502.30
20/03/201914:552.502.502.20
20/03/201915:102.452.552.25
20/03/201915:452.402.602.25
20/03/201918:252.452.602.20
20/03/201918:302.602.602.10
20/03/201919:452.652.602.05
20/03/201921:152.702.602.05
20/03/201921:202.802.601.95
21/03/201901:202.852.601.95
21/03/201902:352.902.601.90

בויאקה צ'יקו

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
10/03/2019 קלאב קורטולה נגד בויאקה צ'יקו תיקו 0 : 0
03/03/2019 בויאקה צ'יקו נגד בוגוטה תיקו 0 : 0
26/02/2019 בויאקה צ'יקו נגד דפורטס פריירה תיקו 0 : 0
21/02/2019 יאנרוס נגד בויאקה צ'יקו תיקו 3 : 3
19/02/2019 בויאקה צ'יקו נגד Fortaleza CEIF נצחון 3 : 1
09/02/2019 בראנקייה נגד בויאקה צ'יקו תיקו 0 : 0
05/02/2019 בויאקה צ'יקו נגד דפורטס קווינדיו תיקו 1 : 1
10/11/2018 בויאקה צ'יקו נגד אתלטיקו הוליה תיקו 2 : 2
03/11/2018 אנביגאדו נגד בויאקה צ'יקו הפסד 1 : 0
20/10/2018 אתלטיקו בוקרמנגה נגד בויאקה צ'יקו הפסד 3 : 0

אינדפדיינטה סנטה פה

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
10/03/2019 אינדפדיינטה מדיין נגד אינדפדיינטה סנטה פה קולומביאנית ראשונה הפסד 1 : 0
03/03/2019 אינדפדיינטה סנטה פה נגד Rionegro קולומביאנית ראשונה תיקו 2 : 2
28/02/2019 אמריקה קאלי נגד אינדפדיינטה סנטה פה קולומביאנית ראשונה תיקו 0 : 0
25/02/2019 אינדפדיינטה סנטה פה נגד קלאב דפורטיבו ג'וניור קולומביאנית ראשונה תיקו 3 : 3
17/02/2019 בויאקה פטריוטאס נגד אינדפדיינטה סנטה פה קולומביאנית ראשונה תיקו 1 : 1
09/02/2019 אינדפדיינטה סנטה פה נגד טולימה קולומביאנית ראשונה הפסד 0 : 1
06/02/2019 פטרולרה נגד אינדפדיינטה סנטה פה קולומביאנית ראשונה תיקו 0 : 0
30/01/2019 אינדפדיינטה סנטה פה נגד קוקוטה קולומביאנית ראשונה הפסד 1 : 2
27/01/2019 אינדפדיינטה סנטה פה נגד דפורטיבו פסטו קולומביאנית ראשונה תיקו 1 : 1
30/11/2018 קלאב דפורטיבו ג'וניור נגד אינדפדיינטה סנטה פה סוד אמריקנה הפסד 1 : 0

בויאקה צ'יקו נגד אינדפדיינטה סנטה פה

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
15/09/2018 קולומביאנית ראשונה אינדפדיינטה סנטה פה נגד בויאקה צ'יקו אינדפדיינטה סנטה פה 2 : 0
24/03/2018 קולומביאנית ראשונה בויאקה צ'יקו נגד אינדפדיינטה סנטה פה בויאקה צ'יקו 3 : 1
03/07/2016 קולומביאנית ראשונה אינדפדיינטה סנטה פה נגד בויאקה צ'יקו אינדפדיינטה סנטה פה 1 : 0
30/01/2016 קולומביאנית ראשונה בויאקה צ'יקו נגד אינדפדיינטה סנטה פה אינדפדיינטה סנטה פה 0 : 1
25/07/2015 קולומביאנית ראשונה בויאקה צ'יקו נגד אינדפדיינטה סנטה פה אינדפדיינטה סנטה פה 0 : 1
12/02/2015 קולומביאנית ראשונה אינדפדיינטה סנטה פה נגד בויאקה צ'יקו אינדפדיינטה סנטה פה 1 : 0
28/09/2014 קולומביאנית ראשונה בויאקה צ'יקו נגד אינדפדיינטה סנטה פה אינדפדיינטה סנטה פה 1 : 2
22/03/2014 קולומביאנית ראשונה אינדפדיינטה סנטה פה נגד בויאקה צ'יקו תיקו 0 : 0
20/10/2013 קולומביאנית ראשונה בויאקה צ'יקו נגד אינדפדיינטה סנטה פה אינדפדיינטה סנטה פה 0 : 2
11/05/2013 קולומביאנית ראשונה אינדפדיינטה סנטה פה נגד בויאקה צ'יקו אינדפדיינטה סנטה פה 4 : 3
11/11/2012 קולומביאנית ראשונה אינדפדיינטה סנטה פה נגד בויאקה צ'יקו אינדפדיינטה סנטה פה 1 : 0
08/07/2012 קולומביאנית ראשונה בויאקה צ'יקו נגד אינדפדיינטה סנטה פה תיקו 2 : 2
15/06/2012 קולומביאנית ראשונה אינדפדיינטה סנטה פה נגד בויאקה צ'יקו אינדפדיינטה סנטה פה 1 : 0
27/05/2012 קולומביאנית ראשונה בויאקה צ'יקו נגד אינדפדיינטה סנטה פה בויאקה צ'יקו 2 : 0
18/11/2011 קולומביאנית ראשונה אינדפדיינטה סנטה פה נגד בויאקה צ'יקו אינדפדיינטה סנטה פה 2 : 0

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

317. הסתיים בויאקה צ'יקו (1+) - אינדפנדיינטה סנטה פה 1.50 3.10 3.80 2 - 2 מידע נוסף
318. הסתיים מעל/מתחת שערים (2.5) בויאקה צ'יקו - אינדפנדיינטה סנטה פה 2.15 1.35 4 מידע נוסף
 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס