אוסטרליה

כדורגל - אוסטרליה - אוסטרלית ראשונה

16. הסתיים מלבורן ויקטורי - ניוקאסל יונייטד S,D 1.60 3.25 3.15 2 - 1 מידע נוסף
 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא שילוב של טווח יחסי ליין קבועים עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת הוא בין 1.75-1.8
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שמלבורן ויקטורי המארחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה המארחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת הוא בין 1.75-1.8 כאשר תיקו הינו תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שמלבורן ויקטורי המארחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  ההימור הנוכחי הוא הימור המבוסס על סטטיסטיקה בלבד , כאשר השיטה היא הימור קבוע על הפתעה כאשר טווח יחסי ליין קבועים לקבוצה המארחת , עם שימוש במקדם שיטת ההכפלה היחסית.
  הימור זה יתבצע רק כאשר מתקיימים התנאים הבאים:
  יחס ההימור של הקבוצה המארחת הוא בין 1.75-1.8 כאשר ניצחון לקבוצה אורחת הינה תוצאה מפתיעה
  ההימור ניתן להימור סינגל (S)
  מכיוון שמלבורן ויקטורי המארחת , עם יחס המתאים לתנאי המקדים , ההמלצה להימור היא כאמור 2 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  על הנייר , משחק לא קל למלבורן ויקטורי , אבל אם כל הכבוד לניוקאסל יונייטד , מלבורן ויקטורי קבוצה טובה יותר ובסופו של דבר צפויה לנצח

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי במשחק יחסית לא קל מול ניוקאסל יונייטד , על פי מדד מומנטום הכללי ביחד עם העובדה שמלבורן ויקטורי לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד מומנטום כללי טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום כללי טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעהשל תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 60 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד מומנטום ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי במשחק לא קל מול ניוקאסל יונייטד , אך מכיוון שמלבורן ויקטורי מארחת את המשחק יחד עם העובדה שמדד עוצמה ממוצע שלה טוב יותר , היא אמורה לרשום ניצחון.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 40 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ממוצע טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר , ולכן נראה כי הסיכוי של מלבורן ויקטורי לנצח הוא לא רע.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 150 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה של תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדד עוצמה ראש בראש טוב יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי במשחק יחסית לא קל מול ניוקאסל יונייטד , על פי כל מדדי המומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) ביחד עם העובדה שמלבורן ויקטורי לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בבית היא צפויה לנצח.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 70 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם כל מדדי מומנטום (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי מומנטום טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם כל מדדי העוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר במחזורים האחרונים ואמורה לספק את הסחורה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי עם כל מדדי העוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר מניוקאסל יונייטד , צפויה לנצח במשחק לא קל על הנייר. צפי למשחק צמוד עם תוצאה נמוכה.
  לכן ההמלצה להימור היא 1 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 30 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על תיקו X במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא X עם רמת ביטחון של 10 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 20 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

 • ABCD

  מלבורן ויקטורי מארחת את ניוקאסל יונייטד במסגרת אוסטרלית ראשונה. מלבורן ויקטורי עם כל מדדי עוצמה (כללי, ממוצע, בית חוץ וראש בראש) טובים יותר. מכיוון שהדמות מהמרת באופן קבוע על הפתעה במשחקים שקבוצה מארחת עם מדדי עוצמה טובים יותר, ההמלצה להימור היא 2 עם רמת ביטחון של 70 (רמת הביטחון נקבעת על פי תוצאות ההימור הקודמות שהיו)

1 X 2
1.60 3.25 3.15
36% 32% 32%
(10 ממליצים) (9 ממליצים) (9 ממליצים)

יום שבת, תאריך 12 ינואר 2019. משחק בין מלבורן ויקטורי לניוקאסל יונייטד במסגרת האוסטרלית ראשונה.
משחק זה ניתן להימור סינגל.
מלבורן ויקטורי המארחת ממוקמת במקום ה-2 עם 23 נקודות ויחס שערים חיובי של 10 שערים (כובשת בממוצע למשחק 2.00 וסופגת 1.17 שערים) כאשר מנגד ניוקאסל יונייטד האורחת ממוקמת במקום ה-7 עם 12 נקודות ויחס שערים שלילי של -4 שערים (כובשת בממוצע למשחק 1.08 וסופגת 1.42 שערים).
במשחקים האחרונים מלבורן ויקטורי ניצחה 3 פעמים (נגד ווסטרן סידני, בריסביין רוארס, אדלייד יונייטד), ופעמיים סיימה בתוצאת תיקו (נגד וולינגטון פניקס, מלבורן סיטי) כאשר מנגד במשחקים האחרונים ניוקאסל יונייטד ניצחה פעם אחת (נגד סנטרל קואסט), הפסידה 3 פעמים (נגד מלבורן סיטי, אדלייד יונייטד, פרת' גלורי) ופעם אחת סיימה בתוצאת תיקו (נגד בריסביין רוארס).
במשחקים שנערכו בניהם לאחרונה מלבורן ויקטורי ניצחה 7 פעמים ומנגד ניוקאסל יונייטד ניצחה 4 פעמים ו-4 פעמים סיימו הקבוצות בתיקו.

שם מדד מספר משחקים לחישוב מומנטום עוצמה
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 6 1.00
סיכום כללי מלבורן ויקטורי (10), ניוקאסל יונייטד (10) 7 1.50
סיכום בית חוץ מלבורן ויקטורי (5), ניוקאסל יונייטד (5) 3 1.80
ראש בראש כללי מלבורן ויקטורי (15) נגד ניוקאסל יונייטד (15) 4 0.13
ראש בראש בית חוץ מלבורן ויקטורי (6) נגד ניוקאסל יונייטד (6) 6 0.83

מדדי מומנטום לפי קבוצה

שם מדד מספר משחקים לחישוב מלבורן ויקטורי ניוקאסל יונייטד
ממוצע אחרונים ממוצע של (3) מחזורים אחרונים 4.67 -1.33
סיכום כללי מלבורן ויקטורי (10), ניוקאסל יונייטד (10) 5 -2
סיכום בית חוץ מלבורן ויקטורי (5), ניוקאסל יונייטד (5) 2 -1
ראש בראש כללי מלבורן ויקטורי (15) נגד ניוקאסל יונייטד (15) 2 -2
ראש בראש בית חוץ מלבורן ויקטורי (6) נגד ניוקאסל יונייטד (6) 3 -3
סה"כחוץביתנתוני שעריםביתחוץסה"כ
10 4 6 מספר משחקים 6 6 12
6 3 3 נצחונות 1 2 3
2 1 1 תיקו 2 1 3
2 0 2 הפסדים 3 3 6
22 8 14 שערים שהבקיעו 6 7 13
11 4 7 שערים שספגו 8 9 17
3 1 2 מספר משחקים ששמרו על רשת נקייה 1 1 2
0 0 0 מספר משחקים שלא הבקיעו 2 1 3
סה"כחוץביתממוצעי שעריםביתחוץסה"כ
2.2 2.0 2.3 ממוצע שערים למשחק 1.0 1.2 1.1
1.1 1.0 1.2 ממוצע ספיגות למשחק 1.3 1.5 1.4
0.3 0.3 0.3 ממוצע רשת נקייה למשחק 0.2 0.2 0.2
0.0 0.0 0.0 ממוצע שלא הבקיעו למשחק 0.3 0.2 0.3
41" 40" 42" זמן ממוצע של הבקעת גול ראשון 53" 47" 49"
46" 50" 43" זמן ממוצע של ספיגת גול ראשון 39" 43" 41"
התפלגות זמני הבקעה
9.1%
0-15
15.4%
9.1%
15-30
7.7%
27.3%
30-45
0.0%
18.2%
45-60
23.1%
13.6%
60-75
15.4%
22.7%
75-90
38.5%
שם מדד מספר משחקים לחישוב מדד שערים מחזור אחרון
סיכום כללי מלבורן ויקטורי (10), ניוקאסל יונייטד (10) 2.95 3
סיכום בית חוץ מלבורן ויקטורי (5), ניוקאסל יונייטד (5) 3.10 2.5
ראש בראש כללי מלבורן ויקטורי (15) נגד ניוקאסל יונייטד (15) 2.27 1
ראש בראש בית חוץ מלבורן ויקטורי (6) נגד ניוקאסל יונייטד (6) 2.50 3
תאריך שעה 1 X 2
09/01/201916:101.703.003.10
10/01/201909:051.703.003.00
11/01/201911:451.752.952.95
12/01/201908:201.802.952.85
12/01/201909:301.802.952.80
12/01/201909:501.902.952.60
12/01/201909:551.852.952.65
12/01/201910:051.852.952.70
12/01/201910:251.852.952.65
12/01/201910:301.603.253.15

אוסטרלית ראשונה 13/01/2019 04:16

 קבוצהמשחקיםנצחוןתיקוהפסדשעריםהפרשנקודותמשחקים אחרונים
1פרת' גלורי1292113 - 271429
 • נ
 • נ
 • נ
 • ה
 • נ
2מלבורן ויקטורי1272314 - 241023
 • ה
 • נ
 • ת
 • ת
 • נ
3פ.צ. סידני1272316 - 24823
 • ה
 • נ
 • נ
 • נ
 • נ
4מלבורן סיטי1272310 - 16623
 • נ
 • נ
 • נ
 • ת
 • נ
5אדלייד יונייטד1254313 - 16319
 • נ
 • ת
 • נ
 • ת
 • ה
6וולינגטון פניקס1254315 - 17219
 • נ
 • ת
 • ת
 • נ
 • נ
7ניוקאסל יונייטד1233617 - 13-412
 • ה
 • ת
 • ה
 • נ
 • ה
8ווסטרן סידני1223723 - 14-99
 • ה
 • ה
 • ה
 • ת
 • ה
9בריסביין רוארס1314826 - 15-117
 • ה
 • ה
 • ת
 • ה
 • ה
10סנטרל קואסט1102929 - 10-192
 • ה
 • ה
 • ה
 • ה
 • ה

מלבורן ויקטורי

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
09/01/2019 אדלייד יונייטד נגד מלבורן ויקטורי הפסד 2 : 0
05/01/2019 ווסטרן סידני נגד מלבורן ויקטורי ניצחון 1 : 2
28/12/2018 מלבורן ויקטורי נגד וולינגטון פניקס תיקו 1 : 1
22/12/2018 מלבורן סיטי נגד מלבורן ויקטורי תיקו 1 : 1
14/12/2018 בריסביין רוארס נגד מלבורן ויקטורי ניצחון 2 : 4
08/12/2018 מלבורן ויקטורי נגד אדלייד יונייטד נצחון 2 : 0
01/12/2018 מלבורן ויקטורי נגד ווסטרן סידני נצחון 4 : 0
25/11/2018 פ.צ. סידני נגד מלבורן ויקטורי ניצחון 1 : 2
11/11/2018 מלבורן ויקטורי נגד סנטרל קואסט נצחון 4 : 1
28/10/2018 מלבורן ויקטורי נגד פרת' גלורי הפסד 2 : 3

ניוקאסל יונייטד

תאריך אירוע ליגה נ/ה/ת תוצאה
06/01/2019 מלבורן סיטי נגד ניוקאסל יונייטד ליגה אוסטרלית ראשונה הפסד 2 : 1
02/01/2019 ניוקאסל יונייטד נגד בריסביין רוארס ליגה אוסטרלית ראשונה תיקו 2 : 2
30/12/2018 ניוקאסל יונייטד נגד אדלייד יונייטד ליגה אוסטרלית ראשונה הפסד 1 : 2
23/12/2018 סנטרל קואסט נגד ניוקאסל יונייטד ליגה אוסטרלית ראשונה ניצחון 1 : 2
16/12/2018 ניוקאסל יונייטד נגד פרת' גלורי ליגה אוסטרלית ראשונה הפסד 0 : 2
09/12/2018 ניוקאסל יונייטד נגד בריסביין רוארס ליגה אוסטרלית ראשונה נצחון 2 : 0
02/12/2018 מלבורן סיטי נגד ניוקאסל יונייטד ליגה אוסטרלית ראשונה הפסד 3 : 0
23/11/2018 ווסטרן סידני נגד ניוקאסל יונייטד ליגה אוסטרלית ראשונה ניצחון 0 : 2
10/11/2018 ניוקאסל יונייטד נגד פ.צ. סידני ליגה אוסטרלית ראשונה תיקו 1 : 1
26/10/2018 אדלייד יונייטד נגד ניוקאסל יונייטד ליגה אוסטרלית ראשונה תיקו 1 : 1

מלבורן ויקטורי נגד ניוקאסל יונייטד

תאריך מפעל אירוע תוצאת משחק תוצאה
03/11/2018 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי מלבורן ויקטורי 0 : 1
05/05/2018 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי מלבורן ויקטורי 0 : 1
03/02/2018 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי ניוקאסל יונייטד 2 : 0
29/12/2017 ליגה אוסטרלית ראשונה מלבורן ויקטורי נגד ניוקאסל יונייטד מלבורן ויקטורי 2 : 1
23/11/2017 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי ניוקאסל יונייטד 4 : 1
13/02/2017 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי תיקו 0 : 0
02/01/2017 ליגה אוסטרלית ראשונה מלבורן ויקטורי נגד ניוקאסל יונייטד מלבורן ויקטורי 4 : 2
26/11/2016 ליגה אוסטרלית ראשונה מלבורן ויקטורי נגד ניוקאסל יונייטד מלבורן ויקטורי 2 : 0
20/03/2016 ליגה אוסטרלית ראשונה מלבורן ויקטורי נגד ניוקאסל יונייטד תיקו 1 : 1
03/01/2016 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי מלבורן ויקטורי 0 : 1
23/10/2015 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי ניוקאסל יונייטד 1 : 0
10/04/2015 ליגה אוסטרלית ראשונה מלבורן ויקטורי נגד ניוקאסל יונייטד ניוקאסל יונייטד 0 : 1
27/12/2014 ליגה אוסטרלית ראשונה מלבורן ויקטורי נגד ניוקאסל יונייטד מלבורן ויקטורי 1 : 0
08/11/2014 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי תיקו 2 : 2
05/04/2014 ליגה אוסטרלית ראשונה ניוקאסל יונייטד נגד מלבורן ויקטורי תיקו 2 : 2

אנא המתן, המערכת אוספת נתונים.

 
 
 
 
 
 

הרשמה לניוזלטרס