הסיבוב הראשון של שלב הבתים של המונדיאל הגיע לסיומי כשנבחרת סנגל ניצחה 1:2 את נבחרת פולין במשחק של בית 8, בו כל ארבע הנבחרות רואות עצמן כמועמדות לגיטימיות לעלייה, בטח אחרי שיפן הפתיעה את קולומביה עם ניצחון במשחק הראשון שנערך היום.
הסנגלים הגיעו לטורניר עם ציפיות גבוהות כשכולם מחשיבים אותם לנבחרת האפריקאית החזקה ביותר ואכן, הם עמדו במשימה ורשמו נקודת ציון מרשימה כשהפכו לנבחרת האפריקאית הראשונה שמצליחה לנצח במונדיאל שנערך ברוסיה.
במחצית הראשונה היה נראה שגם הסנגלים וגם הפולנים הסיקו מסקנות מפתיחת הטורניר, כשראו את הנבחרות הגדולות ביותר מתקשות לגרד נקודות במשחק הראשון ושתיהן הציגו משחק מהוסס ללא הזדמנויות כלל בחצי השעה הראשונה של המשחק. לשמחת האוהדים, השערים נפתחו עם שער עצמי פולני של טיאגו צ'יונק (37).
במחצית השנייה שתי הנבחרות החליטו להמר על כדורגל התקפי יותר והסנגלים באו על שכרם עם שער של אמבאייה ניאנג (60) אחרי טעות נוספת בהגנה של הפולנים המאכזבים. רוברט לבנדובסקי, אולי החלוץ הטוב בעולם, היה בגדר נעלם ולא הגיע אפילו להזדמנות אחת במהלך המשחק. בסופו של דבר, הפולנים מצאו את הרשת כשגז'גוז' קריכוביאק הצליח לכבוש עם הראש (86), אך זה היה מעט מדי ומאוחר מדי
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס