המונדיאל הולך ומתקרב בצעדי ענק, וזה הזמן לבדוק את תמונת המצב  של כל נבחרת שתשתתף במונדיאל הקרוב. אתר בנקרים יעלה בימים הקרובים סקירה כללית כל פעם של נבחרת אחת אשר משתתפת במונדיאל, כאשר מצורף סרטון קצר שמתאר  את הדרך של הנבחרת למונדיאל.
בפוסט היום אנו עם הצגת מארחת הטורניר,  רוסיה.
כמארחת אליפות העולם, רוסיה קיבלה את הזכות להתמודד באותו בית עם ערב הסעודית, מצרים ואורוגוואי. ביוני 2018 נמדד הדירוג הנמוך ביותר בתולדות הנבחרת, 70, והועלו תהיות בדבר יכולת הנבחרת להצליח בטורניר עצמו.
רוסיה, שנחשבת לנבחרת חלשה בין הנבחרות, כאשר בעקה משחקים אחרונים הפסידה בשישה, ולא נראה שיש  ממש אור בקצה המנהרה - בטח כשהמונדיאל כבר מתחיל שבוע הבא. דווקא עכשיו מציגה רוסיה את הדור החלש בהיסטוריה שלהם. בהתקפה אין כל ברק, האחים מירנצ'וק עדיין לא שייכים לרמות הגבוהות, סמולוב אף פעם לא היה שם ואלן דזגוייב הוא אכזבת האומה. ההגנה המבולבלת קיבלה החודש חיזוק חדש-ישן, לאחר שצ'רצ'סוב הלחוץ הצליח לשכנע את איגנשביץ' הקשיש שנושק לגיל 40 לחזור לנבחרת.
מאמן נבחרת רוסיה סטניסלב צ'רצ'סוב פרסם את הסגל הסופי בן 23 השחקנים לקראת המונדיאל שייפתח במדינה בעוד פחות משבועיים. צ'רצ'סוב החליט לנפות מן הסגל הרחב את שני המתאזרחים הגרמנים של הנבחרת רומן נוישטטר מפנרבחצ'ה ואת קונסטנטין ראוש מדינאמו מוסקבה. עוד נופו מן הסגל הקשר אלכסנדר טשאייב אף הוא מדינמו מוסקבה, החלוץ פיודור צ'אלוב והשוער סוסלן ג'נאייב מרובין קאזן.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס