שתי הקבוצות הגיעו למשחק אחרי ניצחונות דרמטיים מהנקודה הלבנה ובשלבים גדולים של המשחק נראה היה שלשם הן מכוונות גם הפעם. 90 הדקות הראשונות לא התעלו לרמה גבוהה, כאשר דניס צ’רישב באחד השערים היפים בטורניר, כבש עבור המארחת, אך היתרון הרוסי לא החזיק מעמד לאורך זמן, כשאנדריי קרמאריץ’ השווה אחרי שמונה דקות בתום התקפה מתפרצת של הקרואטים.
בהארכה קיבלנו 30 דקות של מתח אדיר, אחרי שדומאגוי וידה העניק לקרואטים את היתרון בדקה ה-101 והרוסים היו נראים אובדי עצות. למזלה הגדול של המארחת, בטורניר הנוכחי היא גילתה אופי, שהיא לא ידעה שקיים אצלה ומריו פרננדס הצליח להשוות בנגיחה משלו בדקה ה-115, כדי לשלוח את המשחק להכרעה מהנקודה הלבנה.
הקרואטים שוב לא הרשימו, בדיוק כמו במשחק נגד דנמרק, אך הוכיחו שוב שמהנקודה הלבנה קשה מאוד לנצח אותם. שחקניו של זלטקו דאליץ’ עמדו בלחץ הגדול בשנית ועשו את המוטל עליהם כדי להגיע למעמד חצי הגמר. בשלב הבא מחכה להם נבחרת שלושת האריות ויכולת כמו היום עלולה שלא להספיק כדי להתקדם שלב נוסף. הקישור הקרואטי, שנחשב לאחד האיכותיים בטורניר, יהיה חייב להכניס קצת יצירתיות למשחק שלו, כדי להחזיר לעניינים את חוליית ההתקפה המוכשרת שנמצאת מקדימה.
אם יש נבחרת שצריך לעמוד ולהוריד בפניה את הכובע, זאת ללא ספק נבחרת רוסיה. המארחת הגיעה לטורניר אחרי הכנה רעה מאוד ואף אחד לא ספר אותה בשום שלב, אך חניכיו סטניסלב צ’רצ’סוב, נתנו טורניר גדול, הדיחו בדרך את אחת המועמדות הגדולות לזכייה והיו קרובים מאוד להגיע להישג אדיר, בדמות הופעה בחצי הגמר, אבל לרוע מזלם, הנקודה הלבנה שחייכה אליהם בשלב הקודם, שלחה אותם היום הביתה.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס