הדרמות ברוסיה פשוט לא מפסיקות להגיע. הפעם באצטדיון בסמרה התקיים עוד פרק של מונדיאל 2018, כאשר קולומביה גברה על סנגל 0:1 וסיימה במקום הראשון בבית 8. הסנגלים, שהרשימו בשני המשחקים הראשונים, סיימו במקום השלישי בבית והודחו, בגלל שני כרטיסים צהובים יותר מאשר היפנים.
שתי הנבחרות הגיעו למשחק בידיעה שניצחון ישלח אותם לשלב הבא, לא משנה כמה ייגמר בין יפן ופולין במשחק המקביל. אחרי דקות ראשונות מהוססות, המשחק קיבל קצב אדיר ואיתו גם המצב הראשון. סאדיו מאנה קיבל כדור עומק לרחבה, דאבינסון סאנצ’ס הפיל אותו והשופט שרק מיד על הנקודה הלבנה. אבל, כפי שקרה לא מעט עד כה במונדיאל, טכנולוגיית ה-VAR התערבה וביטלה את ההחלטה של הסרבי. סנגל המשיכה לשלוט בכדור ובדקה ה-31 חוסה פקרמן קיבל מהלומה נוספת, כאשר חאמס רודריגס נפצע והוחלף.
המחצית השנייה נפתחה בקצב איטי ושתי הנבחרות מיעטו לסכן את השער. במשחק המקביל פולין עלתה ל-0:1 והתיקו שירת את שני הצדדים. התפנית המדהימה הגיעה בדקה ה-74, כדור קרן של חוסה קווינטרו מצא את ראשו של ג’רי מינה ובלם ברצלונה נגח את שערו השני בטורניר. פתאום סנגל מצאה את עצמה בחוץ והלחץ החל לתפקד.
הסנגלים שלחו הרבה שחקנים קדימה, אמבאייה ניאנג פרץ לרחבה, אך דויד אוספינה עצר את הניסיון של החלוץ. הלחץ גבר, אך חוסר ריכוז של הירוקים-צהובים בלט וסיפור המונדיאל שלהם נגמר. עבור קולומביה, כעת הם יתמודד במשחק קשה במיוחד מול אנגליה בשמינית הגמר
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס