איזה משחק נהדר נתנה נבחרת קולומביה, שהביסה 0:3 את נבחרת פולין האומללה והדיחה אותה מהטורניר. החבורה של חוסה פקרמן תגיע למחזור האחרון במסגרת בית 8, כשהיא תלויה בעצמה וניצחון על נבחרת סנגל החזקה ישלח אותה לשמינית הגמר.
הקולומביאנים הגיעו למשחק אחרי ההפסד הכואב ליפן במחזור הראשון ובדקות הפתיחה נראו בדיוק אותו הדבר, כשהלחץ מונע מהם לפתח את המשחק הרגיל שלהם ולאיים על השער של וויצ’ך שצ’סני. לאט לאט, החלו שחקני המפתח של פקרמן להשתלט על המשחק והובילו את נבחרתם לשער הראשון של ג’רי מינה, שפרץ את ההגנה הפולנית החזקה.
אחרי שכבשו את השער הראשון, החבורה התוססת בכחול המשיכה לדרוס את יריבתם האומללה ובאמצעות מתפרצות קטלניות הכריעו את המשחק במחצית השנייה ושלחו את אלפי הקולומביאנים שנמצאים ברוסיה לחגיגות גדולות. חאמס רודריגס, שחזר להרכב הפותח, היה רמה מעל כולם, ניתב את כל ההתקפות של נבחרתו וקינח בשני בישולים נהדרים לחבריו.
מנגד, הפולנים מסתמנים כאחת הנבחרות המאכזבות ביותר במונדיאל, אחרי שהגיעו עם המון ציפיות לרוסיה, אך קרסו תחת הלחץ וכבר אחרי שני מחזורים מתחילים לארוז את המזוודות בדרך הביתה. כולם בפולין חיכו להופעה של רוברט לבנדובסקי, הקפטן והכוכב הבלתי מעורער של הנבחרת, אולם החלוץ לא קיבל עזרה מחבריו ולבדו לא הצליח לאיים על השער הקולומביאני.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס