כמו הניצחון על אוסטרליה, גם הפעם זה הלך קשה במיוחד עבור צרפת, ששוב התקשתה להרשים, אך רשמה 0:1 יקר על פרו באצטדיון יקטרינבורג ויכולה להיות רגועה  עם עלייה לשמינית הגמר. בשורה התחתונה, החבורה של דידייה דשאן, מלווה בהר של ציפיות ועם שלל כוכבים בסגל, עשתה את המוטל עליה בבית 3 הדי נוח וכעת תיאבק מול דנמרק על המקום הראשון.
אף אחד משחקני הטריקולור לא הרשים הערב יתר על המידה, אולם קיליאן אמבפה היה בדיוק במקום הנכון בדקה ה-34 כדי להעניק לנבחרתו ניצחון דחוק, אך חשוב מאין כמותו בדרך אולי לשחזור ההיסטוריה עם סגירת מעגל אחרי 20 שנים, אז כזכור, זכתה בביתה בגביע העולם וקטפה את גביע העולם הראשון בתולדותיה.
הנבחרת מדרום אמריקה ראויה לאין ספור מחמאות ואחרי עוד הופעה מלאת התלהבות בה הייתה שווה לפחות נקודה, יצאה בידיים ריקות והותירה אלפי אוהדים צבעוניים מאוכזבים ביציע. הפרואנים ינסו לשמור על כבודם ולהשיג נקודות ראשונות של כבוד מול אוסטרליה במשחקם האחרון.
הדקות הראשונות היו של האדומים-לבנים, שעלו מלאי מוטיבציה, אך הטריקולור התעוררו אחרי 20 דקות והפעילו לחץ כבד בסיומו גם נשאו פרי, כשאמבפה כבש מול שער חשוף בתום שיתוף פעולה מרשים בין פול פוגבה לאוליבייה ז’ירו. הצרפתים הלכו אחורה בחצי השני, אך למזלם הפרואנים לא הענישו אותם כשהתקשו לדייק בפעולה האחרונה ונותרו שוב מאוכזבים.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס