אחרי 37 משחקים רצופים עם לפחות שער זכות אחד, צרפת ודנמרק חתומות על ה-0:0 הראשון והמאכזב מפתיחת המונדיאל. שתי הנבחרות סיפקו בלוז’ניקי את המפגש החלש ביותר מפתיחת הטורניר, אך בשורה התחתונה יצאו מחוייכות כשדידייה דשאן ונבחרתו עלו לשמינית הגמר מהמקום הראשון והסקנדינבים סיימו שניים.
הטריקולור שוב התקשו להרשים, אבל יכולים לסמן “וי” עם ראשות בית 3, כשהפעם דשאן העניק מנוחה למספר שחקני הרכב על מנת להימנע מספיגת צהובים. על אף הסיבה המקלה, ההרכב עתיר הכוכבים של הצרפתים צריך היה לספק הרבה יותר והקהל הגיב בהתאם ליכולת הדלה בהתמודדות עם קריאות “בוז”.
המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה, כשהסקנדינבים שיחקו עם יותר התלהבות, אך דווקא הטריקולור היו מעט קרובים יותר לכיבוש. אוליבייה ז’ירו נעצר אצל קספר שמייכל המצוין ואוסמן דמבלה שיגר כדור שחלף סנטימטרים ספורים ליד הקורה, אך שני המאמנים לא ייקחו דבר להמשך מ-45 הדקות הראשונות.
החצי השני התאפיין בקצב דומה עם משחק מבולגן ולא מעט איבודי כדור. רק כאשר דשאן שלח אל כר הדשא את קיליאן אמבפה ונביל פקיר הטריקולור התעוררו מעט, אבל זה היה מעט מאוחר מדי והיה נראה בסיום כי שתי הנבחרות די מרוצות מהתוצאה, כשבראשם מהדהד כבר המפגש בשמינית הגמר.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס