נבחרת צרפת גברה בתום משחק אדיר 3:4 על נבחרת ארגנטינה וליאו מסי. כולם חיכו להופעת ענק של הפרעוש, אך מי שהופיע בגדול וסחב את נבחרתו לניצחון לא היה מספר 10 בתכלת-לבן, אלא דווקא מספר 10 בכחול. קיליאן אמבפה היה פשוט נפלא, כבש צמד, סחט פנדל ולא הפסיק להטריד את ההגנה הארגנטינאית המפורקת.
מה לא נאמר כבר על מסי ונבחרת ארגנטינה? האלביסלסטה איכזבו לאורך מוקדמות המונדיאל וגם בשלב הבתים היו זקוקים לשער ניצחון דרמטי של מרקוס רוחו כדי להעפיל לשמינית הגמר, אבל היום עמדה מולם נבחרת חזקה ומאומנת ובסופו של דבר זה נגמר באכזבה גדולה, עבור עשרות אלפי הארגנטינאים שהגיעו לרוסיה. מסי הופיע למשחק וסיים אותו עם שני בישולים, אך כשהחבורה מסביבו כל כך בינונית, נבחרת ארגנטינה לא יכולה להתקדם הלאה על הבמה הגדולה ביותר בעולם.
נבחרת צרפת הגיעה למונדיאל עם ציפיות גדולות, אך עד למשחק היום לא סיפקה את הסחורה. כנראה שהחבורה של דידייה דשאן הייתה צריכה לראות נבחרת ענקית מול העיניים, כדי להציג את היכולת שסימנה אותה כמועמדת לזכייה. נבחרת הטריקולור הייתה עדיפה על נבחרת ארגנטינה ולמרות שפיגרה בתחילת המחצית השנייה, הצליחה לשמור את הראש למעלה ולבצע מהפך ענק.
מי שחתום יותר מכולם על התצוגה הצרפתית, זה חלוץ פ.ס.ז, קיליאן אמבפה. החלוץ הצעיר היה בכל מקום על המגרש והניצחון רשום על שמו יותר מכולם. החלוץ העוצמתי חתם את אחת ההופעות הגדולות ביותר של שחקן יחיד בשלב הנוקאאוט ורק פתח את התיאבון עבור חובבי הכדורגל בכל רחבי העולם. בשלב הבא תחכה לנבחרת צרפת המנצחת בין פורטוגל לאורוגוואי, כשבלס מטווידי ייעדר בוודאות מרבע הגמר בעקבות הצהוב שספג במשחק היום.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס