המונדיאל הולך ומתקרב בצעדי ענק, וזה הזמן לבדוק את תמונת המצב  של כל נבחרת שתשתתף במונדיאל הקרוב. אתר בנקרים מעלה סקירה כללית של נבחרת אחת אשר משתתפת במונדיאל, כאשר מצורף סרטון קצר שמתאר  את הדרך של הנבחרת למונדיאל.
בפוסט היום אנו עם הצגת נבחרת ספרד.
נבחרת ספרד הוגרלה לבית2  עם השכנה ויריבה לא קלה פורטוגל (תפגוש אותה כבר במשחק הפתיחה), ויריבות הרבה יותר קלות בדמות מרוקו ואירן, בית יחסית מאד נוח עם שני נבחרות חלשות יחסית, כך שכל דבר חוץ מההעפלה לשמינית גמר המונדיאל תחשב לסנסציה.
ספרד נחשבת לאחת  מהנבחרות הגדולות אי פעם והראשונה לקחת שלושה טורנירים גדולים ברצף. מספר שמונה בדירוג העולמי של פיפ”א לא בהכרח משקף נאמנה את כוחה האמיתי של שלה. אין ספק  קבוצות כמו שוויץ, פורטוגל ובלגיה, שנמצאות לפניה, בהחלט מיקום שלא משקף נאמנה את המצב.
בסגל נמצאים  השמות הגדולים המוכרים כמו אינייסטה, ראמוס, פיקה (חשש לפציעה באימונים האחרונים), בוסקטס. אותם שחקנים שהיו במונדיאל 2010, ארבע שנים אחרי הודחו בשלב מוקדם, . לפני שנתיים נפרדו גם מהתואר האירופי כשאיטליה העיפה אותם בשמינית.
מבחינת ממוצע הגילים של נבחרת ספרד, זוהי נבחרת בהחלט עם סגל מאד מבוגר יחסית, ראמוס ופיקה בני 32 ו-31 בהתאמה, בוסקטס בן 30. אינייסטה כבר באמת מבוגר במונחי כדורגל, בן 34, מגיע לטורניר אחרון אחרי שכבר פרש ממשחק תחרותי בפועל.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס