פרננדו היירו יכול לסמן וי על המטרה הראשונה, גם אם לא מעט שערות לבנות נוספו לו בימים האחרונים. נבחרת ספרד סיימה במשחק שנועל את בית 2 בתיקו 2:2 עם מרוקו בסיומה של דרמת ענק, סיימה במקום הראשון ותפגוש את רוסיה בשמינית הגמר. הספרדים היו בפיגור עד לתוספת הזמן, אלא שאז המחליף איאגו אספס כפה שוויון, לאחר שהשופט קיבל אישור מהמוניטור שהשער היה חוקי.
לאחר ההגרלה, בית ב' נחשב לאחד הבתים היותר צפויים והפחות אטרקטיביים במונדיאל, אבל הערב הוא סיפק לנו ריגושים שמספיקים לטורניר שלם, כששני המשחקים מתכתבים כל הזמן אחד עם השני. בדקות הסיום זה גם היה קרוב לכך שפורטוגל תלך הביתה, אבל איראן החמיצה הזדמנות אדירה כמה שניות לפני שריקת הסיום. במקביל, השער של אספס קבע שספרד תפגוש את רוסיה בשמינית ואם מסתכלים טיפה קדימה, קרואטיה עשויה להיות היריבה ברבע הגמר.
בניגוד לשני המשחקים הקודמים, לה רוחה נראתה טוב במחצית הראשונה. אף על פי כן, דווקא מרוקו היא זאת שעלתה ליתרון אחרי שגיאה קשה של ההגנה הספרדית. אינייסטה וראמוס טעו וחאליד בוטייב אמר תודה ודהר כל הדרך וכבש את השער הראשון של מרוקו בטורניר (14).
היתרון של אריות האטלס החזיק מעמד חמש דקות בלבד. איסקו, אחד מהמצטיינים של ספרד בטורניר, החליף מסירות עם אינייסטה (במשחק טוב) ואיזן את התוצאה (19). בדקות האלה ספרד הזכירה במשהו את הנבחרת האימתנית של המוקדמות. עד סיום המחצית השליטה של ספרד הייתה אבסולוטית עם 70% שליטה, אבל מוניר, שוערה של מרוקו נעל את השער שלו. הערב דייגו קוסטה לא היה שם בשביל הנבחרת והציג יכולת חלשה אחרי שני משחקים טובים.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס