מעט מאוד אנשים ספרו את נבחרת ניגריה לפני המשחק מול איסלנד ועל פי המחצית הראשונה של הניגרים גם די בצדק, אבל הנשרים הגדולים עלו למחצית השנייה כמו מלוע של תותח ועם כדורגל נהדר ומלא תשוקה, ובעזרת צמד שערים מהסרטים של אחמד מוסה, ניצחו 0:2 ופתחו את הקרב על המקום השני בבית 4 לחלוטין.
המחצית הראשונה כאמור, הייתה הכי חלשה שראינו עד כה בטורניר. שתי הנבחרות התקשו לייצר מצבים לשערים. גילפי סיגורדסון ואלפרד פינבוגאסון הגיעו לחצאי מצבים, אבל החמיצו. בצד השני, הניגרים לא בעטו אפילו פעם אחת לכיוון השער של היריבה.
בתחילת המחצית השנייה גרנוט רוהר ביצע חילוף והכניס את טיירון אבואי במקום בראיין אידו. החילוף עבד מיידית כמו תרופת קסם והניגרים השתפרו פלאים. ארבע דקות בלבד אחרי ההפסקה הנשרים השיגו את השער הראשון, כשוויקטור מוזס מצ'לסי הרים כדור לחלוץ לסטר, שעצר את הכדור באמנות ובעט מהאוויר לרשת העליונה, בגול שלא היה מבייש אפילו את הליגה האנגלית.
 
אם חשבנו שהשער הראשון של מוסה יככב בשערי המונדיאל בסיום הטורניר, בדקה ה-75 החלוץ השלים צמד במבצע אישי מטורף שכלל התעללות במגן, השכבה של השוער ובעיטה פנימה, בגול שהזכיר את השער הגדול של מייקל אואן מול ארגנטינה בשמינית גמר מונדיאל 1998. אפרופו ארגנטינה, האלביסלסטה צריכים לשלוח לניגריה זר פרחים, שכן הניצחון הזה השאיר אותם בתמונות העלייה לשלב הבא. אבל לא פחות חשוב מכך, הנבחרת של ליאו מסי תפגוש את הנשרים במחזור האחרון, כשהיא תהיה חייבת לנצח, אם היא עדיין חולמת לעלות לשמינית.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס