שלב הבתים של מונדיאל 2018 הגיעה לסיומו, כאשר נבחרת טונסיה גברה 1:2 על נבחרת פנמה ורשמה ניצחון בכורה בטורניר, במשחק לפרוטוקול בלבד. שתי הנבחרות הודחו מגביע העולם עוד לפני המשחק ביניהן והגיעו כדי להילחם על הכבוד שלהן ולהשיג נקודות ראשונות בטורניר.
החבורה של נביל מעלול הייתה עדיפה במשחק ויכולה להרגיש טוב עם עצמה, אחרי שהשיגה ניצחון בכורה בטורניר וראשון מאז מונדיאל 1978. האפריקאים שלטו לכל אורך המשחק ובמחצית השנייה הצליחו לייצר התקפות קבוצתיות נהדרות, שהעניקו להם את שני השערים ובסופו של דבר גם את הניצחון. ווהבי חאזרי היה הכי טוב על המגרש והניצחון של נבחרתו רשום בעיקר על שמו, אחרי שסיים את המשחק עם שער ובישול.
מנגד, החבורה החביבה ממרכז אמריקה, עבורה זה היה המונדיאל הראשון בהיסטוריה, ניסתה לעשות הכל כדי להשיג ניצחון היסטורי, אך נכנעה לנבחרת טוניסאית איכותית יותר. הפנמים אמנם הפסידו, אך יכולים להתנחם בהופעה מכובדת ושער שני על הבמה הגדולה ביותר בעולם. על אף שלא השיגו נקודות בטורניר, הפנמים, ובעיקר האוהדים, שהגיעו יחד איתם הוסיפו המון צבע ורגש לטורניר ברוסיה וינסו לשחזר את ההישג האדיר גם במונדיאל הבא.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס