פרו חזרה למונדיאל אחרי היעדרות של 36 שנים ועל אף שהציגה כדורגל אטרקטיבי ומלא התלהבות, החמיצה ללא הרף ויצאה עם ידיים ריקות אחרי 1:0 לדנמרק באצטדיון מורדוביה. אחרי שכריסטיאן קואבה בדקה האחרונה של המחצית הראשונה החטיא ברשלנות פנדל שבעט אותו לשמיים, החבורה של ריקרדו גארקה שילמה במוזמן כשיוסוף פולסן (59) העניש בצד השני בתום מתפרצת קטלנית.
הנבחרת הסקנדינבית אמנם לא הרשימה יתר על המידה ונהנתה מיום אדיר של קספר שמייכל, אך יצאה מעודדת במיוחד למשחקים הבאים בבית 3, כשנראה כי אפילו לא הציגה חצי מהפוטנציאל הטמון בה. בתוך כך, הנבחרת הדרום אמריקאית תנסה להתאושש מול צרפת במשחק הבא ואילו הדנים יקוו להמשיך את המומנטום מול אוסטרליה.
הפרואנים הציגה עליונות גדולה כבר מהפתיחה ונשאו פרי רק דקה בתוך תוספת הזמן של החצי הראשון עם קבלת הפנדל, שהעונק בעזרת שופטי הווידאו, אולם קואבה בעט לשמיים. האדומים-לבנים המשיכו ללחוץ גם בחצי השני, אבל בניגוד גמור למהלך המשחק מתפרצת נהדרת של הדנים הסתיימה אצל פולסן שכבש עם הרבה קור רוח מתוך הרחבה.
החבורה של גארקה המשיכה ללחוץ ושתי דקות בלבד אחרי השער, אדיסון פלורס נעצר אצל שמייכל, שרשם עוד הצלה נהדרת. בדקות הסיום הייתה רק נבחרת אחת על המגרש אולם ג’פרסון פרפאן ופאולו גררו לא היו מדויקים מספיק ובוודאי יירצו לשכוח את המשחק הנוכחי, בו נבחרתם הייתה טובה בהרבה, אך כשלה מול השער.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס