המונדיאל הולך ומתקרב בצעדי ענק, וזה הזמן לבדוק את תמונת המצב  של כל נבחרת שתשתתף במונדיאל הקרוב. אתר בנקרים יעלה בימים הקרובים סקירה כללית כל פעם של נבחרת אחת אשר משתתפת במונדיאל, כאשר מצורף סרטון קצר שמתאר  את הדרך של הנבחרת למונדיאל.
בפוסט היום אנו פותחים עם הצגת אלופת העולם ואחת הפייבוריטיות לזכייה, גרמניה.
הגרמנים הוגרלו לבית עם שבדיה, מקסיקו ודרום-קוריאה. מדובר בשלוש נבחרות מוכשרות, אך כאלה שהגרמנים אמורים להתגבר עליהן. כל דבר מלבד המקום הראשון בבית יחשב לכישלון, בייחוד כשברזיל פייבוריטית לסיים ראשונה בבית המקביל.
הנבחרת הבוגרת של יוגי לאב אמנם אלופת העולם המכהנת אבל מדובר בחילופי דורות בשנים האחרונות. שחקנים כמו פיליפ לאם ומירוסלב קלוזה כבר בחוץ. טוני קרוס, ג'רום בואטנג, מסוט אוזיל ותומאס מולר גם כן כבר מתחילים לראות את הסוף,  אבל את המושכות לקחו צעירים כמו טימו ורנר ולאון גורצקה.
פרשני כדורגל באירופה רואים את גרמניה שולטת עוד שנים רבות בכדורגל האירופי והעולמי וזאת אולי למרות הכסף שנמצא באנגליה, ספרד ואיטליה. הפעם כולם בטוחים שגרמניה הביאה את הכדורגל לדרגת אומנות. המתפרצות, משחקי המעבר והיכולת לשחק מהר הם משהו שיש רק בגרמניה ובבונדסליגה. העבודה עם הווידאו וצוות המאמנים הבכיר רק מסייעים לזה להפוך למשהו אחר מכולן.
מבחינת הרכב צפוי, הפציעה של מנואל נוייר יצרה מתח בעמדת השוער. בשנה האחרונה, מי שתורגל בעמדה זו הוא מארק אנדרה טר-שטגן, שוערה של ברצלונה, שנתן עונה מעולה במדי הקטלונים. מה שיכול לסכן את השתתפותו של טר-שטגן כשוער ראשון בטורניר גדול לראשונה בחייו הוא חזרתו של נוייר.
בעמדת ההגנה,  שלושה שחקני ההרכב בטוחים והם יהיו יושוע קימיך, מאטס הומלס וג’רום בואטנג מבאיירן מינכן. עמדת המגן השמאלי היא היחידה שנשארת פתוחה כאשר יתמודדו עליה יואנס הקטור מקלן ומרטין פלאטנהארדט מהרטה ברלין. לטעמי, מי שיזכה לעדיפות הוא יואנס הקטור, שעל-אף העונה הנוראית של קלן, מוערך מאוד אצל יוגי לאב. התיאום של הקטור עם ההגנה הבווארית ישחק לטובתו במאבק ולטעמי הוא יקבל את חולצת ההרכב. מחליפים שככל הנראה יזומנו הם ניקלאס זולה ואנטוניו רודיגר.
בעמדת הקישור  על שתי עמדות יתחרו ארבעה מועמדים עיקריים שהם  טוני קרוס, סמי ח’אדירה, אילקאי גונדואן ולאון גורצקה. הנסיון ישחק פקטור לטובתם של ח’אדירה וקרוס, לאון גורצקה, למרות היותו כוכב עולה, לא ישתלב בהרכב הפותח ככל הנראה. ייתכן שאפילו סבסטיאן רודי, שמוערך מאוד ע”י יוגי לאב, יועדף על פניו, בנוסף קשה לראות את יוגי לאב מוותר על מסוט אוזיל. מימין יתופקד ככל הנראה תומאס מולר
מבחינת חוד ההתקפה של הנבחרת הגרמנית, החלוץ הראשון יהיה טימו ורנר המוכשר,מריו גומז נמצא בכושר מצוין, אך יש לזכור את העובדה שיוגי ויתר עליו בשני המונדיאלים האחרונים, ובנוסף גומז יהיה בקיץ בן 33 ועבר את שיאו. החלוץ השני של הנבחרת במונדיאל כנראה יהיה סנדרו ואגנר.
באשר לחלוץ השלישי, גומז או  לארס שטינדל ממנשנגלאדבך.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס