אחת המועמדות הבכירות לזכות בגביע העולם, ברזיל, החלה את המסע שלה לעבר התואר הנכסף מכולם, כאשר אכזבה ב-1:1 עם שווייץ העיקשת ולא הצליחה להשיג שלוש נקודות חשובות במאבק על שני הכרטיסים לשמינית הגמר. החבורה של צ’יצ’י רחוקה מלרקוד על המגרש והיא צריכה להיות מודאגת מהיכולת החלשה שהציגו רוב כוכביה.
כמה חיכו בברזיל לחזרתו של הכוכב הכי גדול שלהם, ניימאר, שהיה מושבת בגלל פציעה וחזר רק בסמוך לסיום העונה, אך ייאלצו לחכות לפחות עוד משחק אחד, כדי לראות אותו בשיא תפארתו, אחרי שהיה חלש במשחק ולא הצליח לסחוב את חבריו בדרך לניצחון חשוב במשחק הפתיחה.
מנגד, ולדימיר פטקוביץ’ הציג לעולם נבחרת נהדרת, שעובדת כיחידה אחת ולא נפלה מאחת המועמדות הגדולות לזכייה, כמעט לכל אורך המשחק. משחק ההגנה של השווייצרים היה נפלא והרבה בזכותו הם הצליחו לשתק את אחת הנבחרות הכי כשרוניות בטורניר ולמנוע ממנה לייצר מצבי כיבוש משמעותיים.
במחצית הראשונה היה נראה שהחבורה בצהוב בדרך להתפוצץ על יריבתם, אחרי שפליפיה קוטיניו כבש שער מדהים, שיהיה אחד המועמדים לשער הטורניר, אך מיד לאחר השער ניימאר וחבריו הפסיקו ליזום ולא ניסו לצאת קדימה ובפתיחת המחצית השנייה זה עלה להם ביוקר, כאשר סטיבן צובר ניצל סגירה רעה בכדור קרן כדי להשוות ולהמם את כל יושבי האצטדיון ברוסטוב
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס