לפני שהתחיל מונדיאל 2018 סומן המשחק בין בלגיה לאנגליה במחזור השלישי של בית 7 כמפגש מרתק שאמור להכריע את המלחמה על המקום הראשון. בפועל, שתי הנבחרות עלו על הדשא באצטדיון קלינינגראד עם הרכבים חסרים ובסיום 90 דקות שלא התעלו לרמה גבוהה, היו אלה הבלגים שרשמו 0:1 בדרך לפסגה ומפגש עם יפן בשמינית הגמר. נבחרת שלושת האריות לעומת זאת, קבעה דייט עם קולומביה בשלב 16 האחרונות.
רוברטו מרטינס וגארת’ סאות’גייט ידעו שסיום במקום הראשון שווה כניסה “לצד הקשה” של הגרלת שלבי הנוק אאוט. ייתכן שבעקבות כך המחצית הראשונה התנהלה בעיקר במסירות רוחב בין שני ההרכבים המשניים שעלו לכר הדשא, כאשר הקהל שבקושי זכה לראות מצבי הבקעה, הגיב בקיראות בוז עם השריקה למחצית.
ב-45 הדקות המכריעות המשחק המשיך להיות מאוזן, אך מי שהכריע אותו ברגע אחד של קסם, היה עדנאן ינוזאי, שהכניע את ג’ורדן פיקפורד עם בעיטה אדירה בדקה ה-51, ששמרה את השדים האדומים במאזן מושלם עם 9 נקודות בסיום שלב הבתים. הבריטים הסתפקו בסגנות עם 6 נקודות במאזנם.
בלגיה כאמור, תמשיך למפגש עם יפן כאשר ברזיל החזקה עשויה להיות יריבתה בשמינית אם תגבור על מקסיקו, בעוד שהאנגלים, ייפגשו במשוכה קשה בדמותה של קולומביה, ואם יעברו יחכו לשבדיה או שווייץ בשלב 8 האחרונות.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס