זה היה משימה קשה, מאוד קשה אפילו, אבל ארגנטינה הצליחה להעפיל לשמינית גמר המונדיאל אחרי 1:2 מול ניגריה, ניצחון שהושג משער של מרקוס רוחו בדקה ה-86 אחרי שליאונל מסי כבש ראשון (14) ו-ויקטור מוזס איזן בפנדל (51) לסופר איגלס, שפספסו ברגע האחרון העפלה מפתיעה. "זה היה נס גדול", הודו ב"אולה", "תצעקו, תחגגו, תנשמו לרגע בהקלה. סבלתם במשך שעה וחצי".
מסי התחבק ממושכות עם מסצ'ראנו בסיום והרמן קלאוס מ"אולה" כתב: "מסי סבל יותר מאי פעם בנבחרת, אבל נדבק באנרגיות של החברים שלו ובסוף קיבל את הפרס. איזה יופי לראות אותו נהנה ככה. ככה אנחנו רוצים לראות אותו. חוגג ומאושר ומקשיב לשירים של הקהל אחרי הניצחון. הניצחון הזה הגיע למסי יותר מלכל אחד אחר בנבחרת. אין אף אחד בנבחרת יותר ממסי, שהגיע לו שהמונדיאל שלו לא ייגמר כבר עכשיו".
המאמן חורחה סמפאולי, שספג כל כך הרבה ביקורות מאז התבוסה מול קרואטיה, שחרר מעט מהלחץ וחגג בטירוף את שער הניצחון. אחרי השער, מסי עשה את דרכו לעבר המאמן ונתן לו כיף, שנקלט במצלמות: "המחווה הזו של ליאו איתי מילאה אותי בגאווה. הוא יודע כמה תשוקה אני שם בכל דבר שאני עושה. עברתי איתו הרבה ימים בהכנה למונדיאל הזה, אז הוא מכיר אותי ויודע שכמוהו, גם אני חולם לעשות כאן משהו גדול. התפקיד של מאמן שיש לו את ליאו בקבוצה זה שהוא תמיד ישחק עם ביטחון וכולם סביבו יעזרו לו. הכדור חייב להגיע אליו כל הזמן, ככה יש לנו סיכוי. אם הוא משחק לבד, הוא סובל וכל הנבחרת סובלת. יש לנו את השחקן הטוב בעולם ואנחנו אלה שצריכים לנצל את זה".
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס