השמחה באנגליה אחרי הניצחון הדרמטי על טוניסיה הייתה גדולה במיוחד. נדמה כי השמחה הזאת שהפכה לאופוריה עלתה לשיאים חדשים, אחרי שנבחרת שלושת האריות רשמה 1:6 ענק על נבחרת פנמה, שמצדה מתנחמת בשער היסטורי ראשון בתולדותיה במונדיאל.
זה לא היה כוחות מהשנייה הראשונה. האנגלים כבשו כמעט בכל מצב אליו הגיעו, בעוד ההגנה הפנמית הנאיבית לא הצליחה להסתדר עם הארי קיין וחבריו. ג’ון סטונס רשם צמד בנגיחות (8 ו-40) עוד לפני המחצית, קיין הרשית פעמיים מהנקודה הלבנה (22 ו-45) וגם ג’סי לינגארד, שהחמיץ כל כך הרבה במשחק הראשון, מצא את הרשת בתווך בבעיטה נפלאה מחוץ לרחבה (36).
הפנמים ניסו להתעשת במחצית וגם האנגלים הורידו מעט את הרגל מהגז, על אף העובדה שהפרש השערים עשוי להכריע את ראשות הבית מול הבלגים. קיין היה היחיד שכבש במחצית זו עם שער מקרי למדי (62) שהשלים עבורו שלושער, אולם הרגע של המחצית היה השער של פליפה באלוי המחליף, שגרר חגיגות גדולות של הפנמים למרות הפיגור העמוק.
 
כאמור בזכות הניצחון, האנגלים הבטיחו את ההעפלה לשמינית הגמר ואף עומדים כעת במקום הראשון בטבלת הבית, כאשר הם ניצבים בשוויון מוחלט בכל המדדים מול בלגיה, ומקדימים אותם הודות לכרטיס צהוב אחד יותר שהבלגים ספגו. במחזור האחרון, השתיים נפגשות במה שיהיה קרב ישיר על המקום הראשון.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס