הצהובים שבו לנתניה ונהנו משער אדיר של עטר כדי לרשום 1:2 בסיכום הכללי ופתיחה ברגל ימין לעידן איביץ'.
ולדימיר איביץ’ יכול להיות מרוצה עם ניצחון ראשון כמאמן מכבי תל אביב, אחרי הניצחון 0:1 על פרנצווארוש בגומלין סיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית שנערך בנתניה. הצהובים עברו לסיבוב השני בזכות 1:2 בסיכום הכללי ויפגשו את רדניצקי הסרבית בשלב הבא.
האוהדים הצהובים חיכו קיץ שלם כדי לראות כיצד נראית הקבוצה שלהם לראשונה מאז עזיבת ג’ורדי קרויף והצטרפות איביץ’. המאמן נתן לרוסלן ברסקי את הקרדיט בהרכב, כמו גם לאלירן עטר, שכבש במשחק הראשון את ה-1:1 והפעם היה זה שהעניק את שער הניצחון הכל כך חשוב.
הפתיחה הייתה מהוססת מצד שתי הקבוצות. מכבי ת”א לחצה מעט, אך לא איימה על השער. דווקא ההזדמנות המסוכנת ביותר הייתה של ההונגרים, אך דוד לנזפאמה פספס את המסגרת של פרדראג ראיקוביץ’. רגע לפני הירידה למחצית, הגיע רגע הקסם של עטר. החלוץ קיבל כדור באגף שמאל, התגבר על המגן, חתך למרכז ושלח כדור אדיר לפינה הרחוקה ולחיבור.
במחצית השנייה הצהובים היו מסוכנים יותר ואף היו צריכים לעלות ליתרון, אך קורה של עומר אצילי שנכנס כמחליף ומשקוף של מחליף נוסף, ארון שוינפלד, מנעו ממנה שער שני. ההונגרים מנגד ניסו לצאת קדימה, אך לא הצליחו לגרום לראיקוביץ’ להיכנס ללחץ. בסיום ניצחון נוח לצהובים, שללא ספק מתחברים עם הזמן.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס