מכבי פתח תקווה רשמה פתיחה חלומית לעונה עם 0:3 מרשים על מ.ס אשדוד באצטדיון המושבה. אמנם זה רק גביע הטוטו, אך מכבי פתח תקווה, שהחלו באופן רשמי את העונה, הציגו יכולת נהדרת תוך הצגת כדורגל התקפי משובח ולאלישע לוי יש סיבות לאופטימיות לקראת ההמשך.
בצד המפסיד, נראה שלבלגויה מילבסקי מחכה עוד הרבה עבודה, ואחרי ה-0:0 החלש מול רעננה במחזור הפתיחה של בית ב’, היכולת של הדרומיים המשיכה לצנוח, כשהאורחת לא הייתה קיימת הערב על כר הדשא וכמעט לא הצליחה לסכן את שערו של צחי גיגי. נקודת האור היחידה אצל המפסידה הייתה רועי משפתי, שעמד בשער ומנע תבוסה גדולה הרבה יותר.
החצי הראשון היו כולו בשליטת המלאבסים, שכבר אחרי חמש דקות בלבד עלו על לוח התוצאות, כשלידור כהן קיבל מתנה גדולה מהגנת הדרומיים אחרי ניסיון הרחקה לאר מוצלח ובבעיטה קלילה מתוך הרחבה הכניע את משפתי, שמנע תוצאה גבוהה יותר, כשעצר איומים נוספים של תומאש סיבוק ומנור סולומון בתוך 30 הדקות הראשונות.
החצי השני נפתח בדיוק באותה צורה, על אף שהחילופים של בלגויה מילבסקי הפיחו מעט חיים אצל האורחת, שנענשה אחרי שמירה לקויה, כשתומר בנבנישתי (50) הצעיר כבש בבעיטה קשתית מתוך הרחבה. המומנטום נמשך והפעם היה זה סיבוק הבלם, שעלה לעזרת ההתקפה ונהנה מבישול של סולומון בכדור קרן, כדי לנגוח לרשת (62).
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס