משחקי המחזור האחרון בבית א’ של גביע הטוטו ננעלו באצטדיון העירוני בנתניה, כשמכבי נתניה ובני סכנין, בהרכב טלאים, נפרדו ב-1:1 שקבע כי שתי הקבוצות לא יעלו לשלב חצי הגמר וימשיכו למשחקי הדירוג בלבד. נתניה, כידוע, הייתה צריכה לנצח כדי לעלות ואילו סכנין הייתה מעפילה רק עם ניצחון 0:5. המרוויחה הגדולה של הערב הייתה מכבי חיפה, שעלתה מהמקום הראשון ותפגוש בשלב הבא את הפועל חיפה לדרבי.
נתניה התחילה את המשחק עם המון אנרגיות בעשר הדקות הראשונות, ובעיקר גבי קניקובסקי, שערך הופעת בכורה בהרכב, אבל הקשר הזריז החמיץ מצב טוב מתוך הרחבה, כשבעט מעל השער. בצד השני, איהאב גנאים ניסה את מזלו מחוץ לרחבה ושפשף את העמוד. עד להפסקה, אולי בגלל החום הכבד, הקצב ירד משמעותית ולא נרשמו עוד מצבים.
בתחילת המחצית השנייה שני המאמנים ביצעו מספר חילופים. אחד המחליפים אוסמה חלאילה, ניסה להרים מצד שמאל והכדור שלו פגע בידו של ויקי כחלון בתוך הרחבה. סכנין קיבלה פנדל ופיראס מוגרבי בעט אותו בקלות פנימה. הכל היה נראה גמור, אבל בכדורגל זה אף פעם לא נגמר עד שזה נגמר, ושש דקות בתוך תוספת הזמן אביב אברהם המחליף בעט כדור מחוץ לרחבה, שפגע בדרך בסארי פלאח, הטעה את מחמוד קנדיל וחדר לרשת.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס