מכבי חיפה ומכבי נתניה נפגשו למשחק במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו, ונפרדו ב-1:1 דרמטי. למרות האקשן בדקות האחרונות, ההתמודדות בכרמל הייתה חלשה במרבית חלקיה, כששתי הקבוצות הציגו את החלודה האופיינית לפתיחת עונה, והפגינו כדורגל איטי ואנמי, שבשלב מסוים אפילו גרם לאוהדים שהגיעו למשחק להגיב בקריאות בוז.
מי שפתחה בצורה יותר טובה הייתה דווקא החבורה של סלובודאן דראפיץ’ שהייתה יכולה לעלות על הלוח בשלב מוקדם אחרי שזכתה לפנדל, אבל דידייה קוגבניה שניגש לביצוע ייצר בעיטה רשלנית שאפילו לא מצאה את המסגרת. עד לסיום 45 הדקות הראשונות הירוקים הצליחו לייצר מעט מצבים, אך חלוץ הרכש מיכיל קראמר, כמו גם מוחמד עוואד ואופיר מזרחי, בזבזו אותם עם בעיטות לא מדויקות.
המחצית השנייה הייתה אפילו יותר חלשה מבחינת רמת המשחק, אבל בניגוד לראשונה הצליחה לספק שערים ודרמה. המחליף של פרד רוטן, ניקיטה רוקאביצה, היה זה ששבר את הקרח בדק ה-77 וכבר חשב שנתן למאחרת שלוש נקודות בפתיחת המפעל, אבל אז הגיע ערן לוי.
הקפטן הנתנייתי שנכנס בפתיחת המחצית השנייה ולא היה טוב, השכיח את היכולת הלא משכנעת, כשהניף את רגלו השמאלית המפורסמת בדקה ה-92, ושלח בעיטה אדירה שהכניעה את אוהד לויטה, וחדרה לרשת לאחר שפגעה במשקוף. הקהל הירוק רווי האכזבות נחל עוד אחת כזו בפתיחת העונה, וראה את קבוצתו שומטת שתי נקודות והזדמנות להתחיל את המפעל השלישי בחשיבותו עם חיוך.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס