הפועל תל אביב הבטיחה  את הכרטיס לחצי גמר גביע הטוטו אחרי הפועל חיפה ומכבי תל אביב, כשגברה 0:3 על מ.ס אשדוד במסגרת בית 2 של המפעל. החבורה של קובי רפואה השלימה את משחקיה בשלב הבתים ועתה תמתין לתוצאות בבית המקביל על מנת לדעת מי תהיה היריבה שלה בשלב ארבע האחרונות, כאשר ככל הנראה תהיה זאת היריבה העירונית.
הפועל תל אביב הגיעה למשחק בידיעה שניצחון ישלח אותה לשלב חצי הגמר וכבר מהפתיחה השתלטה על המגרש ולא אפשרה לשחקניו של בלגויה מילבסקי להניע את הכדור. ניר לקס היה מעל כולם במגרש, ניווט את המשחק של קבוצתו ואף קינח בשער נהדר ובישול נפלא לעומר דמארי.
קובי רפואה יכול להיות מרוצה מהיכולת של שחקניו על אף היריבה החלשה ומבין כל קבוצות הליגה, נראה שהאדומים הכי מוכנים לקראת פתיחתה של הליגה. אחמד עאבד (משחק שני רצוף בו כבש) ועומר דמארי נראו טוב והציתו את הדמיון של האוהדים בנוגע לשיתוף הפעולה ביניהם העונה.
מנגד, החבורה מעיר הנמל נראית נורא ואם לא תתחזק באופן רציני היא צפויה לעונה קשה, בה תילחם על הישארות בליגה. השחקן היחיד שאפשר לציין לטובה אצל המארחים היה יואב ג’ראפי, שבמו ידיו מנע תבוסה גדולה אף יותר, אך הוא לבדו לא היה יכול להציל את קבוצתו מהתבוסה הקשה.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס