הפועל תל אביב ומכבי פתח תקווה במשחק עצבני, שכלל שלושה כרטיסים אדומים, ובסיומו נפרדו ב-1:1 במסגרת המחזור השלישי בבית 2 של גביע הטוטו. האדומים, שרצו להתקרב לעבר חצי גמר המפעל, שמטו נקודות ראשונות העונה ויחפשו את הכרטיס לשלב הבא במשחק הקרוב נגד מ.ס אשדוד.
המשחק היה מלא באקשן, כאשר במחצית הראשונה שתי הקבוצות הציגו כדורגל נהדר והגיעו לכמות מצבים גדולה. מנור סולומון העלה את קבוצתו ליתרון ראשון אחרי מבצע אישי נהדר, אך אחמד עאבד, עם שערו הראשון במדים האדומים, דאג לאזן את התוצאה בדקה ה-29. במחצית השנייה העצבים השתלטו על העניינים ואת המצבים החליפו הכרטיסים האדומים. ראשון להיות מורחק היה רמזי ספורי, כאשר ארבע דקות אחריו גם רומאריו פירס נשלח למקלחת מוקדמת. גל שיש, במשחקו הראשון נגד קבוצת נעוריו, ספג גם הוא את האדום לקראת הסיום.
החבורה של קובי רפואה הגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות ורצתה להתקרב אל עבר חצי הגמר, אך נתקלה ביריבה עיקשת, שלא נתנה לה להשתלט על המגרש. על אף שלא הצליחו לנצח ולקחת את שלוש הנקודות, האדומים יכולים להיות מרוצים מהיכולת שלהם ונראים כרגע מוכנים לפתיחת הליגה יותר מרוב הקבוצות. רז כהן, שחזר לפעילות אחרי פציעה קשה שהשביתה אותו לכחצי שנה, עלה כמחליף ורשם בכורה בקבוצה.
מנגד, שחקניו של אלישע לוי באו ממוקדים למשחק וניסו לנצל את המהירות בחלק הקדמי כדי להביך את ההגנה האדומה ואף הצליחו לעשות זאת במחצית הראשונה. גידי קאניוק, שחזר לקבוצתו לשעבר אחרי שקיבל את השחרור הבינלאומי, רשם דקות ראשונות בקבוצה בה פרץ לתודעה, אך לא הותיר רושם מיוחד בזמן שקיבל על המגרש.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס