הפועל תל אביב חזרה לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. אמנם זה רק גביע הטוטו והיריבה לא הכי חזקה, אך האדומים, שחזרו לליגה הבכירה אחרי עונה אחת, הרשימו עם 0:4 גדול על בני יהודה במחזור הראשון של המפעל.
רועי זיקרי (25 ו-33) להט בהופעת הבכורה שלו עם צמד גדול וסיומת נהדרת מול השער, מרווין פירסמן (35) הוסיף את השלישי אחרי טעות גדולה של אמיליוס זובאס שתפס אוויר, אמיר עגייב (93) חתם את החגיגה עם הרביעי. השוער הליטאי, שרשם הופעה מזעזעת, ירצה לשכוח את המשחק אחרי שאפשר לזיקרי לכבוש בקלילות את השער הראשון עם הדיפה רעה היישר לרגליו של החלוץ.
בצד המפסיד, ליוסי אבוקסיס יש הרבה סיבות לדאגה לקראת המשך העונה אחרי ההופעה הרעה, כשהתקווה אצל הכתומים כי ארבעת השחקנים שהגיעו בתמורה למאור קנדיל  – מאוויס צ'יבוטה, סוהיל ארמלי, שגיב יחזקאל ודור ג'אן, ישדרגו את היכולת הקבוצתית.
אחמד עאבד ערך בכורה באדום, כשאמנם עוד נראה חלוד, אך אין ספק כי הוא יתרום עוד רבות לרפואה. הרגע לו חיכו האוהדים האדומים הגיע בדקה ה-70, כשאחרי ארבע שנים עומר דמארי חזר ללבוש את המדים האדומים ועל אף הזמן המועט הראה הרבה ניצוצות שהזכירו את ימיו היפים בקבוצה, כשלקינוח גם בישל לאמיר עגייב את הרביעי עם כדור רוחב מדוד.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס