הפועל חיפה העיקשת של ניר קלינגר הפגינה לא מעט אופי כדי לרשום 0:1 יקר על חשבונה של הקבוצה האיסלנדית פנרפיירדיר, שעזר לה לעלות לסיבוב השלישי בליגה האירופית עם 1:2 בסיכום הכללי ולקבוע לה דייט יוקרתי וכפול עם אטאלנטה מהליגה האיטלקית הבכירה בסיבוב השלישי של המפעל.
המחצית הראשונה של האדומים-שחורים הייתה רעה מאוד ולמרות העובדה שהם היו אלה שחייבים את השער, דווקא האיסלנדים היו קרובים לעלות על הלוח, כשרק יכולת מצוינת של ארנסטס שטקוס בשער מנעה פיגור שהיה מכניס את מחזיקת הגביע לבור עמוק. עם העלייה למחצית השנייה השחקנים של קלינגר החלו להכתיב את הקצב, ובזכות חילופים מתוזמנים של המאמן גם השיגו את השער היקר.
בדקה ה-64 שלח קלינגר את אלי אלבז למערכה ו-4 דקות בלבד לאחר מכן גם קיבל את התמורה, כשהחלוץ כבש את שער הבכורה שלו בקדנציה השנייה במועדון בדקה ה-68 והציב את האורחת בעמדת עלייה לפני דקות הסיום המותחות. מיד לאחר השער המארחת החלה ללחוץ קדימה ובדקה ה-88 שוב נכנס שטקוס לפעולה, כשמנע שער בטוח עם הצלה אדירה שלמעשה העניקה לאורחת את הכרטיס היקר לסיבוב השלישי.
החבורה מהצד האדום של הכרמל שחזרה למפעלים האירופיים אחרי בצורת של 19 שנה עשתה זאת ברגל ימין, ותהנה בעקבות כך ממפגש מול קבוצה מאחת הליגות החזקות ביבשת, לה היא תנסה לעשות את מה שעשתה לבשיקטאש וקלאב ברוז’ בעונת 1999/2000.
 
תגיות : הפועל חיפה

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס