האלופה עדיין לא מנוצחת בטרנר וחזרה למקום הראשון בזכות שער עצמי של דוס סנטוס ושער נוסף של וואקמה.
המשחק נפתח בהתקפות מסוכנות של חיפה, אבל מהר מאוד באר שבע השתלטה על העניינים וכבר בדקה ה-10, מיכאל אוחנה בעט תוך כדי נפילה כדור שפגע באליסון דוס סנטוס, שינה כיוון והתגלגל לשער של עומרי גלזר. האורחת נראתה בהלם ובאר שבע יכלה להגדיל את היתרון, אך בן שהר החמיץ מצב גדול לאחר בישול נהדר של מליקסון.
25 דקות מצוינות של הפועל ב"ש בתחילת המשחק בלבלו את מכבי חיפה והשער הגיע מהר מאוד בגלל הפאניקה בהגנת חיפה. לירוקים לא היו תשובות לשיטה של האלופה וברק בכר בתחילת המשחק, כאשר המגנים של ב"ש היו חופשיים כמעט בכל התקפה. מאור מליקסון ריחף והיה בלתי ניתן לעצירה, ולא היה חסר שמכבי חיפה הייתה סופגת בפעם השנייה אחרי הגול הראשון, והמשחק היה נגמר מוקדם מאוד.
שחקני חיפה שיחקו לאחר הרבה זמן בהתלהבות, בנמרצות והיו מאוד אגרסיביים, הם לחצו את ב"ש גבוה וגרמו לה לאבד כדורים וכתוצאה מכך, המארחת לא מצאה פתרונות ללחץ של מכבי חיפה. זה היה המשחק הכי טוב של הירוקים העונה.
הקבוצה של רוב מאס השיגה ניצחון בודד ב-9 המחזורים האחרונים, ובכרמל צריכים להתעורר בבוקר ולחשוב מה עושים. מכבי חיפה היא פשוט קבוצת תחתית, אין בה כל יציבות ומשבוע לשבוע המצב נראה יותר ויותר רע. חיפה לא יכולה להרשות לעצמה למצוא את עצמה במצב כזה.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס