הפועל באר שבע פתחה  בצורה מוצלחת את המסע לעבר החלום הגדול – שלב הבתים של ליגת האלופות, אחרי 1:4 מוחץ על פלורה טאלין האסטונית בסיבוב הראשון של מוקדמות המפעל. החבורה של ברק בכר, שעלתה ללא זרים בהרכב, השיגה מקדמה נאה לקראת הגומלין בטוטו-טרנר בשלישי הבא.
במידה שתשלים את המשימה מול היריבה האסטונית הלא איכותית במיוחד, האלופה הישראלית תפגוש בסיבוב השני משוכה קשה הרבה יותר בדמותה של דינמו זאגרב הקרואטית. בנוסף, חן עזרא, הרכש מבית”ר ירושלים, ערך בכורה מוצלחת במדי האלופה עם שער בדקה ה-85 וגם שיר צדק, ששב מהשעיה ארוכה, התכבד בכיבוש השני (36) של קבוצתו עם פנדל מדויק, אך בנוסף הוא גרם לפנדל בצד השני.
על רקע פרשת גיא חיימוב והחתמתו של השוער יאניס אסנטיס, דודו גורש קיבל את הקרדיט בין הקורות והרכש הטרי, ז’וליאן סטו, לא נכלל בסגל של בכר. כמו כן, ניתן היה לראות כי בהשוואה למשחקי הידידות בהם התקשתה להרשים, החבורה של בכר הציגה יכולת משופרת, אך ספק אם הסגל הנוכחי יספיק על מנת להשלים את המשימה.
אחרי 18 דקות בשליטת האורחת שהר כבש בתום התקפה מרשימה ובישול של מליקסון. המגמה נמשכה ואחרי נגיעת יד בתוך הרחבה, צדק זכה לכבוד והכפיל מהנקודה הלבנה (36). בחצי השני ממן שנותר ללא כיסוי בתוך הרחבה נעץ בנגיחה את השלישי, כשהפעם בן ביטון היה חתום על הבישול מצד ימין. בחצי השני האורחת הורידה לגמרי הילוך והאסטונים צימקו בפנדל אחרי עבירה של צדק, כשסאפינן (73) הכניע את גורש. מבול השערים לא הסתיים וחמש דקות לסיום עזרא התכבד בחגיגה הגדולה עם שער בכורה במדי האלופה אחרי שזכה לבישול נוסף ממליקסון, אולי הטוב בשורות האלופה הישראלית.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס