אלופת המדינה הודחה מאירופה בשלב מוקדם מאוד מהצפוי ובמועדון יצטרכו לעשות חישוב מחדש בכל הנוגע לסגל. אין ספק שבאר שבע פותחת ברגל שמאל,  הן מבחינת הרכש והן מבחינת ההישגים באירופה, כאשר השלב באירופה הסתיים עם הפסד 3:1 בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית מול אפואל ניקוסיה. האלופה הישראלית, שבשנתיים האחרונות רשמה הישגים יוצאים מן הכלל, בהם העפילה לשלבים הפלייאוף בליגת האלופות, שלב הבתים בליגה האירופית ואף לשלב 32 האחרונות, כשלה העונה במסע האירופאי מוקדם מהצפוי ומעתה תתעסק במטרה העיקרית - לשמור על צלחת האליפות.
דווקא אתמול האדומים הציגו משחק מצוין במשך דקות ארוכות, כאשר שחקניו של ברק בכר גרמו לקפריסאים להראות רע, עלו ליתרון והיו במרחק זעיר מלהכפיל את היתרון בפתיחת המחצית השנייה שהיה חותם סופית את עליית הקבוצה לשלב הפלייאוף. בכדורגל יש משפט שמי שלא כובש-סופג וכך היה. לאחר החמצות קריטיות, שחקניו של בכר ספגו והמאמן נאלץ להמר על כל הקופה וכך הוכרע המשחק בסופו של דבר. אחד הדברים הבולטים לרעה בקמפיין של האלופה הקיץ היה משחק ההגנה שספגה 14 שערים בשישה משחקים, כאשר דבר נוסף שבא לידי ביטוי הוא הצד המנטלי של השחקנים שמאז התבוסה בזאגרב, חסרי ביטחון ברגע שמגיע השער הראשון.
בסיום המשחק, שחקני האלופה הלכו להודות למאות האוהדים שעשו את הדרך לאי השכן לתמוך בקבוצה.
במועדון מבינים שכעת לפני תחילת הליגה יש לדלל את סגל השחקנים, כאשר מנגד דרוש לחזק את הקבוצה בשני שחקנים לפחות, אחד בחלק הקדמי ואחד בחלק ההגנתי. מי שנמצאים בדרך לעזוב הם כמובן מיחאי קורהוט, מוחמד גאדיר, יאניס אנסטיס, וובה בראון ועמראן אלקרנאוי. גיא מלמד, שמעמדו נפגע לאחר צירוף עדן בן בסט, מבוקש במכבי נתניה ומכבי פתח תקווה והחלטה בעניינו תתקבל בקרוב לאור העובדה שתומאש פקהארט שוחרר.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס