באחד המשחקים הכי טובים עד כה  במונדיאל, נפרדו דנמרק ואוסטרליה ב-1:1. הדנים שלא הרשימו במשחק הפתיחה שלהם נגד פרו, אך ניצחו בזכות יכולת מעולה של השוער קספר שמייכל, יכולים להיות מרוצים מהתוצאה, אחרי שברוב שלבי המשחק היו בינוניים ולא הצליחו לעצור את החבורה התוססת של ברט ואן מרוויק.
גם היום גולת הכותרת הייתה מערכת ה-VAR, שהעניקה לאוסטרליה פנדל בדקה ה-38, אותו השופט מתאו לאוס לא ראה בזמן אמת. את הפנדל עצמו תירגם מילה ידינאק לשער שוויון, שביטל את היתרון המוקדם של כריסטיאן אריקסן מהדקה השביעית, אחרי בישול נפלא של ניקולאי יורגנסן.
אריקסן, הכוכב הבלתי מעורער של הסקנדינבים, אמנם כבש את שער היתרון, אך נעלם ברוב שלבי המשחק ולא הצליח לעזור לקבוצתו לצאת קדימה ולאיים על השער של מת’יו ראיין. אם החבורה של אגה הריידה רוצה לעלות לשמינית הגמר ולנסות להתקדם מעבר לכך, היא תהיה חייב לקבל הרבה יותר תפוקה מהכוכב שלה.
מנגד, האוסטרלים שהגיעו אחרי התצוגה הטובה בהפסד 2:1 לצרפת, הוכיחו שהיכולת שלהם לא הייתה מקרית והיו עדיפים על הדנים, למעט דקות מעטות בפתיחת שתי המחציות. ארון מוי וטום רוגיץ’ היו נפלאים במרכז השדה, שלטו בהנעת הכדור ולא אפשרו לחבורה בלבן להכתיב את הקצב, אך לצערם, זה לא הספיק בשביל לקחת את כל שלוש הנקודות

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס