בסיומו של קרב ענקים שנמתח על גבי יומיים בווימבלדון, נובאק ג’וקוביץ גבר בחצי הגמר על רפאל נדאל 4:6, 6:3, 6:7(9), 3:6 ו-8:10. היריבים הוותיקים סיפקו לנו משחק פשוט נפלא, שהיה ראוי בהחלט גם להיות הגמר של הטורניר. הסרבי שחוזר למעמד גמר בטורניר גראנד סלאם לראשונה מאז שנת 2016, יפגוש את קווין אנדרסון בגמר.
לאחר הדחתו המפתיעה של רוג’ר פדרר כבר ברבע הגמר, שני הטניסאים האדירים ידעו שזוהי הזדמנות פז עבורם לזכות בתואר היוקרתי על הדשא בווימבלדון. המערכה הראשונה הייתה בשליטתו המוחלטת של ג’וקוביץ’, ששבר את נדאל כבר בתחילתה, ועלה ליתרון 0:1 במערכות. נדאל הגיב מיד עם מערכה עוצמתית ולא השאיר ליריבו שום סיכוי בדרך לשוויון.
המערכה השלישית נכנסה לשובר שוויון נהדר שבסיומו, ידו של ג’וקוביץ’ הייתה על העליונה ולאחר מכן המשחק הופסק עקב השעה המאוחרת ונקבע כי יחודש היום. במערכה הרביעית נדאל הראה שאין בכוונתו לוותר על הכרטיס לגמר ועם משחק נהדר מהקו האחורי השאיר אבק לג’וקוביץ’ וכפה מערכה חמישית ומכרעת.
במערכה האחרונה שני השחקנים שמרו על ההגשות שלהם לכל אורכה, עד שבמצב של 8:9 לזכותו של ג’וקוביץ’, נדאל לא הצליח לשמור על הרמה הרגילה שלו והסרבי ניצל זאת כדי לשבור אותו ולנצח את המשחק כולו. הסרבי הנהדר העפיל לגמר חמישי על הדשא בווימבלדון וינסה לזכות בפעם השלישית בקריירה בתואר, כאשר זכייתו האחרונה הייתה ב-2015, אז ניצח את מלך הדשא הבלתי מעורער, רוג’ר פדרר.
 
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס