המשחק נפתח בסערה וכבר אחרי שמונה דקות נטע לביא הניף את הרגל ושלח בעיטה מדויקת לפינה של מחמוד קנדיל, כדי להעלות את הירוקים ליתרון. שלוש דקות בלבד אחרי השער של לביא, שלומי אזולאי החזיר את המארחים למשחק, כשניצל חוסר ערנות בהגנה של האורחים, כדי להשוות את התוצאה עם בעיטה חזקה לרשת של עומרי גלזר.
דווקא אחרי הפתיחה התוססת, שתי הקבוצות נרדמו וסיפקו כדורגל משעמם ואנמי, למעט הבלחות מצידו של אזולאי, שהיה יכול להשלים צמד בכמה הזדמנויות לאורך המשחק. החבורה בירוק, שהגיעה לפתיחת העונה עם ציפיות בשמיים כמו בכל עונה, רחוקה מלהרשים לעת עתה ונראה שבמועדון מהכרמל יצטרכו לעשות מקצה שיפורים רציני לפני פתיחת העונה, על מנת שהסיוט מהעונה שעברה לא יחזור על עצמו.
שחקניו של פרד רוטן הציגו משחק חסר מעוף ולא הצליחו לאיים על השער של קנדיל למעט שער היתרון. ג’ורג’ מנדז’ק, שהצטרף לאחרונה לקבוצה, קיבל דקות ראשונות במדים הירוקים, אך בדקות המעטות ששיחק, לא הצליח לעזור לקבוצתו לכבוש את שער הניצחון, שיעניק לה את שלוש הנקודות.
מנגד, סכנין הגיעה שוב למשחק ללא כמה שחקני מפתח, שלא עברו בבקרה התקציבית, וכשמאמן הקבוצה, בני בן זקן, יושב ביציע בזמן שמאמן השוערים שלו, מוטי אזולאי מנהל את המשחק. על אף הבעיות, החבורה באדום הייתה עדיפה במחצית הראשונה ורק חוסר מזל מול השער מנע ממנה לכבוש את השער השני שישלים עבורה את המהפך. במחצית השנייה, המארחים נרדמו בדיוק כמו יריבתם, לא הצליחו לייצר שום הזדמנות ראויה לכיבוש וגם הם רחוקים מלהיות מוכנים לפתיחתה של העונה בליגת העל.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס