בית"ר ירושלים  הוכיחה הערב שהיא איננה אפיזודה חולפת ויש לה גם לא מעט אופי,  לאחר שבחסרון מספרי, הצליחה לנצח 1:2 בחוץ את מכבי פ”ת  במסגרת המחזור השלישי בליגת העל.
החבורה של גיל לבנדה, ללא איתי שכטר הפצוע, פתחה את המשחק בסערה והרבתה לתקוף את שערו של צחי גיגי, כשמנגד, השחקנים  של קובי רפואה נותרו  ללא מענה מול החוד הבית”רי המהיר. שער היתרון הגיע די מהר, מראשו של ז’אורז’יניו הברזילאי בדקה ה-16 לאחר הרמה מושלמת של עידן ורד. שמונה דקות לאחר מכן, התקפה אחת טובה וקצת מזל החזירו את מכבי פתח תקווה למשחק כשהתקפה מתפרצת של יובל אבידור הסתיימה בעבירה של מיקי סירושטיין ברחבה. השופט הרחיק את הבלם ונתן  פנדל  למכבי פתח תקווה. ביתר נותרה בעשרה שחקנים אחרי שרומאריו פירס בעט פנימה את ה-1:1. עד סוף המחצית החבורה של רפואה ניסתה להשלים את המהפך, אך אבידור ומנור סלומון נעצרו על ידי בוריס קליימן.
 כל התחזיות על שינוי מערך להתקפי יותר  של המלאבסים במחצית השנייה התבדו. שחקני בית”ר קלטו את הלך הרוח במגרש והחלו לתקוף את שערו של גיגי, השער שלהם היה באוויר והוא אכן הגיע, דווקא מרגליו של מרסל הייסטר, בדקה ה-78, מבישול שני של עידן ורד ומהלך שהתחיל שחקן הרכש החדש שנכנס דקה קודם לכן, פול אדגר אקוקו, שהוכיח היום שביתר הביאה השנה זר ברמה מאד גבוהה.  שחקני הרכש של פ”ת, רשמו גם הם דקות בכורה והיווני אף הימם את קורת שערו של קליימן, אך לא יותר מכך, והמלאבסים יאלצו לחפש נקודות במחזור הבא. 
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס