הפתעה לא קטנה התרחשה בטורניר  גמר ווימבלדון לנשים, כשאנג’ליק קרבר, המדורגת 11 בטורניר, גברה בקלות מרשימה על סרינה וויליאמס 3:6 ו-3:6. הגרמנייה הנהדרת הציגה משחק חכם וניצלה כל טעות של האמריקאית, בדרך לזכייה ראשונה בקריירה בטורניר הדשא היוקרתי.
כל עולם הטניס חיכה לסיום מושלם לקאמבק של סרינה, אחרי שלפני פחות משנה ילדה את בתה הבכורה וחזרה לסבב המקצועני רק בסוף דצמבר, אך האמריקאית נראתה רע, ביצעה לא פחות מ-24 טעויות לא מחויבות ונתנה לקרבר לעשות ככל העולה על רוחה במגרש. האמריקאית שתחגוג יום הולדת 37 בעוד חודשיים, תצטרך לחכות לפחות עוד שנה כדי להניף את התואר בפעם השמינית בקריירה.
המערכה הראשונה התנהלה בשליטה של הגרמנייה, שניצלה את המשחק המפוזר של וויליאמס והענישה אותה בנקודות קלות. קרבר הצליחה לשבור את האמריקאית שלוש פעמים במהלך המערכה והצליחה לנצח בקלות, כדי לעלות ליתרון 0:1 חשוב במערכות.
המערכה השנייה הייתה המשך ישיר לקודמתה, כאשר וויליאמס לא מוצאת תשובות למשחק החכם של קרבר ונכנעה כמעט בכל כדור גבולי. האמריקאית שידרה בשפת הגוף שלה עייפות ואדישות, כשמנגד, הגרמנייה נלחמה על כל כדור ולא הייתה מוכנה לוותר על אף נקודה. בסופו של דבר, האמריקאית נכנעה גם במערכה השנייה וקרבר השלימה זכייה חלומית בטורניר היוקרתי מכולם.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס