הפועל חיפה סיימה את דרכה בליגה האירופית אחרי שהפסידה 2:0 לאטאלנטה האיטלקית. פערי הרמות עשו את שלהם כשהשורה התחתונה היא 1:6 לטובת האיטלקים בסיכום שני המשחקים. דובאן ספאטה ואנדראס קורנליוס כבשו את השערים, אבל ניר קלינגר יקווה בעיקר שהפציעה של אלמוג בוזגלו איננה רצינית ושהוא יחזור במהרה למגרשים.
אחרי התבוסה בסמי עופר, החליט קלינגר לשנות משהו בדיסקט ופתח עם שלושה בלמים ומערך נסוג. בנוסף, האדומים קיבלו תרומה בלתי מכוונת גם ממאמן אטאלנטה, ז'אן פיירו גספריני, שבחר לבצע לא פחות מחמישה שינויים בהרכב הפותח, צעד שפגע ביכולת של קבוצתו שנראתה טוב הרבה פחות מבמשחק הראשון.
עד הדקה ה-71 הצליחה מחזיקת הגביע לפגום ביכולת של המארחת שהציגה משחק חלש מאוד וכמעט ולא סיכנה את השער של שטקוס. הליטאי גם הצליח להסתדר טוב עם שני איומים שאיימו לשנות את התוצאה במחצית השנייה. בצד השני, האדומים כמעט ולא סיכנו את השער של פיירלואיג'י גוליני שנותר רוב הזמן חסר תעסוקה.
האירוע המרכזי מבחינת האורחים הגיע כאמור כבר בדקה ה-31. אלמוג בוזגלו בעט לכיוון השער של אטאלנטה, אבל ביצע תנועה לא טובה ונפגע. הקשר סבל מכאבים ולא הצליח להתפנות מכר הדשא בכוחות עצמו, ונאלץ להיעזר באלונקה. מצבו של בוזגלו עדיין לא ברור.
אחרי מחצית וחצי חלשה עם מיעוט של מצבים, ספאטה, הרכש הכי יקר של אטאלנטה בקיץ הצליח לשבור את הקרח (71) אחרי טעות נדירה של הגנת האורחת. קורנליוס הדני, שעלה מהספסל בדקה ה-86, קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-92 אחרי קומדיה של טעויות בהגנת האדומים.
 
תגיות : הפועל חיפה

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס